Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  24. Gymnázium Hranice (Rtg prům.:1400, PH 1: 14 / PH 2: 156,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Nehyba Martin1875CZE3770741110½11½06,091597
2Šlesinger David1309CZE3926500011000002,091389
3Macháček Václav1417CZE011½0100½4,091294
4Helešic Rostislav1000CZE0011,031286
5Rabel Tomáš1000CZE0000,031162
6Holoubek Tomáš1000CZE1001,031030

Info o hráči

Nehyba Martin 1875 CZE Rp:1711
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
152Ludvík Tomáš1848CZE6,5w 11
297Mrišová Eliška1481CZE2,5s 11
375Satrapa Jakub1493CZE6,5w 11
437Koubová Anna Marie1705CZE5,5w 01
542Hronek Martin1688CZE4,5s ½1
671Ranný Lukáš1417CZE1,5s 11
79Šolc Filip1744CZE6,0w 11
892Klubal Jiří1558CZE6,0w ½1
980Škarpa Tomáš1436CZE3,0s 01
Šlesinger David 1309 CZE Rp:1194
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
153Prokop Matěj1752CZE5,0s 02
298Kopáček Lukáš1264CZE4,0w 02
376Chovan Matouš1328CZE2,5s 12
439Hausmann Marek1274CZE2,0s 12
543Suchánek Kryštof1633CZE5,5w 02
672Jindra Tomáš1180CZE3,5w 02
710Blažek Michal1560CZE5,0s 02
893Zach Vojtěch1233CZE2,5s 02
981Jedlička Pavel1279CZE3,0w 02
Macháček Václav 1417 CZE Rp:1241
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
154Nešpůrek Jan1595CZE6,5w 03
299Lizoň Andrej1258CZE3,5s 13
377Beránek Jáchym1139CZE0,5w 13
440Rejka Kryštof1206CZE0,5w ½3
544Hronek Štěpán1328CZE5,5s 03
673Marek František1221CZE3,5s 13
711Kratochvílová Kristýna1264CZE3,5w 03
894Škaryd Tomáš1240CZE4,0w 03
982Grešák Ivo1391CZE3,0s ½3
Helešic Rostislav 1000 CZE Rp:1089
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
155Macek Ondřej1483CZE7,5s 04
441Hausmann Jiří1325CZE4,5s 04
712Olšák Vojtěch1051CZE4,0s 14
Rabel Tomáš 1000 CZE Rp:362
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2100Tomášek Matěj1220CZE6,0w 04
545Strouhal David1243CZE2,0w 04
896Zachová Tereza1024CZE2,0s 04
Holoubek Tomáš 1000 CZE Rp:905
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
378Fabry Theodor1000CZE1,0s 14
674Ulrich Václav1091CZE8,0w 04
983Dostál Aleš1000CZE4,5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-1  Gymnázium, PardubiceELO1 : 3
1.1
Nehyba, Martin
1875-
Ludvík, Tomáš
18481 - 0
1.2
Šlesinger, David
1309-
Prokop, Matěj
17520 - 1
1.3
Macháček, Václav
1417-
Nešpůrek, Jan
15950 - 1
1.4
Helešic, Rostislav
1000-
Macek, Ondřej
14830 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.20  ZŠ Sady pionýrů LovosiceELO-15  Gymnázium HraniceELO2 : 2
11.1
Mrišová, Eliška
1481-
Nehyba, Martin
18750 - 1
11.2
Kopáček, Lukáš
1264-
Šlesinger, David
13091 - 0
11.3
Lizoň, Andrej
1258-
Macháček, Václav
14170 - 1
11.4
Tomášek, Matěj
1220-
Rabel, Tomáš
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-26  ZŠ a MŠ Wolkerova Havlíčkův BrodELO4 : 0
11.1
Nehyba, Martin
1875-
Satrapa, Jakub
14931 - 0
11.2
Šlesinger, David
1309-
Chovan, Matouš
13281 - 0
11.3
Macháček, Václav
1417-
Beránek, Jáchym
11391 - 0
11.4
Holoubek, Tomáš
1000-
Fabry, Theodor
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-12  Gymnázium Ústavní PrahaELO1½:2½
5.1
Nehyba, Martin
1875-
Koubová, Anna Marie
17050 - 1
5.2
Šlesinger, David
1309-
Hausmann, Marek
12741 - 0
5.3
Macháček, Václav
1417-
Rejka, Kryštof
1206½ - ½
5.4
Helešic, Rostislav
1000-
Hausmann, Jiří
13250 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.11  Gymnázium Zlín - Lesní čtvrťELO-15  Gymnázium HraniceELO3½: ½
5.1
Hronek, Martin
1688-
Nehyba, Martin
1875½ - ½
5.2
Suchánek, Kryštof
1633-
Šlesinger, David
13091 - 0
5.3
Hronek, Štěpán
1328-
Macháček, Václav
14171 - 0
5.4
Strouhal, David
1243-
Rabel, Tomáš
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.28  ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéELO-15  Gymnázium HraniceELO2 : 2
10.1
Ranný, Lukáš
1417-
Nehyba, Martin
18750 - 1
10.2
Jindra, Tomáš
1180-
Šlesinger, David
13091 - 0
10.3
Marek, František
1221-
Macháček, Václav
14170 - 1
10.4
Ulrich, Václav
1091-
Holoubek, Tomáš
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-14  Gymnázium Boženy Němcové Hradec KrálovéELO2 : 2
10.1
Nehyba, Martin
1875-
Šolc, Filip
17441 - 0
10.2
Šlesinger, David
1309-
Blažek, Michal
15600 - 1
10.3
Macháček, Václav
1417-
Kratochvílová, Kristýna
12640 - 1
10.4
Helešic, Rostislav
1000-
Olšák, Vojtěch
10511 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO½ :3½
10.1
Nehyba, Martin
1875-
Klubal, Jiří
1558½ - ½
10.2
Šlesinger, David
1309-
Zach, Vojtěch
12330 - 1
10.3
Macháček, Václav
1417-
Škaryd, Tomáš
12400 - 1
10.4
Rabel, Tomáš
1000-
Zachová, Tereza
10240 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.25  ZŠ Česká VesELO-15  Gymnázium HraniceELO3½: ½
14.1
Škarpa, Tomáš
1436-
Nehyba, Martin
18751 - 0
14.2
Jedlička, Pavel
1279-
Šlesinger, David
13091 - 0
14.3
Grešák, Ivo
1391-
Macháček, Václav
1417½ - ½
14.4
Dostál, Aleš
1000-
Holoubek, Tomáš
10001 - 0
Advertisement