Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. ZŠ Stříbrná Skalice (Rtg prům.:1427, PH 1: 19 / PH 2: 156,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Zlámaná Anna1589CZE3674511001½11004,591601
2Vilímová Julie1626CZE3674001101111118,091427
3Heger Jan1440CZE375918½½10½10½15,091358
4Vajdík Josef1051CZE00100000½1,591227

Info o hráči

Zlámaná Anna 1589 CZE Rp:1589
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1105Draboň Filip1489CZE1,0s 11
237Koubová Anna Marie1705CZE5,5w 01
313Sedlák Jiří1714CZE7,5s 01
447Kocanda Jakub1415CZE0,0w 11
55Srba Stanislav1653CZE3,5s ½1
697Mrišová Eliška1481CZE2,5w 11
727Sýkora Tomáš1547CZE2,0w 11
852Ludvík Tomáš1848CZE6,5s 01
992Klubal Jiří1558CZE6,0s 01
Vilímová Julie 1626 CZE Rp:1806
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1106Matela Adam1232CZE3,5w 12
238Lavrinčík Radek1507CZE3,0s 12
314Kříž Vojtěch1496CZE6,0w 02
448Kupsa Matěj1651CZE1,5s 12
56Gárská Lenka1281CZE2,0w 12
698Kopáček Lukáš1264CZE4,0s 12
728Šťastný Petr1427CZE2,0s 12
853Prokop Matěj1752CZE5,0w 12
993Zach Vojtěch1233CZE2,5w 12
Heger Jan 1440 CZE Rp:1369
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1107Žourek Filip1213CZE3,0s ½3
239Hausmann Marek1274CZE2,0w ½3
315Vála Antonín1000CZE1,5s 13
449Kolomý Adam1622CZE6,0w 03
57Gárský Pavel1368CZE6,0s ½3
699Lizoň Andrej1258CZE3,5w 13
729Sýkora Vojtěch1652CZE7,0w 03
854Nešpůrek Jan1595CZE6,5s ½3
994Škaryd Tomáš1240CZE4,0s 13
Vajdík Josef 1051 CZE Rp:972
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1108Opelka Marek1000CZE5,5w 04
241Hausmann Jiří1325CZE4,5s 04
316Váňa Lukáš1000CZE1,0w 14
450Brejša Adam1414CZE5,5s 04
58Kurčíková Monika1054CZE6,0w 04
6100Tomášek Matěj1220CZE6,0s 04
730Míka Jiří1428CZE8,0s 04
855Macek Ondřej1483CZE7,5w 04
995Hajčiar Jan1118CZE3,5w ½4

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.27  ZŠ náměstí Míru Nový BorELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO1½:2½
13.1
Draboň, Filip
1489-
Zlámaná, Anna
15890 - 1
13.2
Matela, Adam
1232-
Vilímová, Julie
16260 - 1
13.3
Žourek, Filip
1213-
Heger, Jan
1440½ - ½
13.4
Opelka, Marek
1000-
Vajdík, Josef
10511 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO-12  Gymnázium Ústavní PrahaELO1½:2½
5.1
Zlámaná, Anna
1589-
Koubová, Anna Marie
17050 - 1
5.2
Vilímová, Julie
1626-
Lavrinčík, Radek
15071 - 0
5.3
Heger, Jan
1440-
Hausmann, Marek
1274½ - ½
5.4
Vajdík, Josef
1051-
Hausmann, Jiří
13250 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.21  ZŠ Hálkova HumpolecELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO2 : 2
8.1
Sedlák, Jiří
1714-
Zlámaná, Anna
15891 - 0
8.2
Kříž, Vojtěch
1496-
Vilímová, Julie
16261 - 0
8.3
Vála, Antonín
1000-
Heger, Jan
14400 - 1
8.4
Váňa, Lukáš
1000-
Vajdík, Josef
10510 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO-8  Gymnázium LanškrounELO2 : 2
8.1
Zlámaná, Anna
1589-
Kocanda, Jakub
14151 - 0
8.2
Vilímová, Julie
1626-
Kupsa, Matěj
16511 - 0
8.3
Heger, Jan
1440-
Kolomý, Adam
16220 - 1
8.4
Vajdík, Josef
1051-
Brejša, Adam
14140 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.19  Gymnázium a střední odborná škola ChodovELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO2 : 2
8.1
Srba, Stanislav
1653-
Zlámaná, Anna
1589½ - ½
8.2
Gárská, Lenka
1281-
Vilímová, Julie
16260 - 1
8.3
Gárský, Pavel
1368-
Heger, Jan
1440½ - ½
8.4
Kurčíková, Monika
1054-
Vajdík, Josef
10511 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO-20  ZŠ Sady pionýrů LovosiceELO3 : 1
8.1
Zlámaná, Anna
1589-
Mrišová, Eliška
14811 - 0
8.2
Vilímová, Julie
1626-
Kopáček, Lukáš
12641 - 0
8.3
Heger, Jan
1440-
Lizoň, Andrej
12581 - 0
8.4
Vajdík, Josef
1051-
Tomášek, Matěj
12200 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO-9  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. BudějoviceELO2 : 2
5.1
Zlámaná, Anna
1589-
Sýkora, Tomáš
15471 - 0
5.2
Vilímová, Julie
1626-
Šťastný, Petr
14271 - 0
5.3
Heger, Jan
1440-
Sýkora, Vojtěch
16520 - 1
5.4
Vajdík, Josef
1051-
Míka, Jiří
14280 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.1  Gymnázium, PardubiceELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO2½:1½
1.1
Ludvík, Tomáš
1848-
Zlámaná, Anna
15891 - 0
1.2
Prokop, Matěj
1752-
Vilímová, Julie
16260 - 1
1.3
Nešpůrek, Jan
1595-
Heger, Jan
1440½ - ½
1.4
Macek, Ondřej
1483-
Vajdík, Josef
10511 - 0
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO1½:2½
7.1
Klubal, Jiří
1558-
Zlámaná, Anna
15891 - 0
7.2
Zach, Vojtěch
1233-
Vilímová, Julie
16260 - 1
7.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Heger, Jan
14400 - 1
7.4
Hajčiar, Jan
1118-
Vajdík, Josef
1051½ - ½
Advertisement