Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 1. - 5. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 13:14:52, Creator/Last Upload: czech republic licence 18

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  18. ZŠ Jasenná (Rtg prům.:1156, Kapitán: Milan Řezníček / PH 1: 18 / PH 2: 151,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Řezníček Štěpán1289CZE3903990½10110½½4,591404
2Řezníček Patrik1336CZE399191½111½11118,091124
3Lukáš Šimon1000CZE00000100½1,591088
4Macek Jakub1000CZE011010014,081038
5Surý Petr1000CZE00,011024

Info o hráči

Řezníček Štěpán 1289 CZE Rp:1360
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1122Vojta Jakub1967CZE7,5s 01
231Ďuriančík Michal1413CZE5,0w ½1
360Pažout Martin1179CZE1,5s 11
424Hrubec Adam1203CZE4,5w 01
5100Dunda Andrej1209CZE3,5s 11
648Budík Tomáš1233CZE1,0w 11
739Jun Rudolf1703CZE8,0s 01
882Flajšman Petr1482CZE6,0s ½1
9144Vávra Jan1244CZE6,5w ½1
Řezníček Patrik 1336 CZE Rp:1475
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1123Vopálka Filip1248CZE2,5w ½2
232Moravec Jakub1237CZE5,0s 12
361Hauser Matthias1105CZE5,5w 12
425Šíp Marek1199CZE3,0s 12
5101Dvorný Tomáš1160CZE3,5w ½2
651Hurtík Tomáš1000CZE2,0s 12
742Mrázek Josef1000CZE0,0w 12
883Fiala David1165CZE3,0w 12
9142Procházka Rostislav1000CZE1,5s 12
Lukáš Šimon 1000 CZE Rp:815
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1124Smetana Lukáš1127CZE4,5s 03
233Doskočil Josef1012CZE2,5w 03
362Rydvan Václav1000CZE4,0s 03
426Oláh Dan1182CZE6,0w 03
5102Jirotová Eliška1196CZE5,5s 03
652Zbranek Martin1000CZE3,0w 13
741Jun Robert1084CZE4,0s 03
884Krumpholcová Marie1193CZE6,0s 03
9143Spáčilová Klára1000CZE2,5w ½3
Macek Jakub 1000 CZE Rp:1038
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1125Slavíková Barbora1101CZE5,0w 04
234Vodičková Nikol1000CZE3,5s 14
363Hrdý Jáchym1000CZE3,0w 14
4148Hladík Matěj1000CZE3,5s 04
653Chrobák Metoděj1000CZE1,5s 14
740Nejedlý Lukáš1100CZE6,0w 04
885Trhlík Samuel1099CZE3,0w 04
9145Hampala Martin1000CZE3,5s 14
Surý Petr 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5103Lev Lukáš1024CZE7,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00 - 14:55
Šach.5  ZŠ VlašimELO-21  ZŠ JasennáELO3½: ½
5.1
Vojta, Jakub
1967-
Řezníček, Štěpán
12891 - 0
5.2
Vopálka, Filip
1248-
Řezníček, Patrik
1336½ - ½
5.3
Smetana, Lukáš
1127-
Lukáš, Šimon
10001 - 0
5.4
Slavíková, Barbora
1101-
Macek, Jakub
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:00 - 15:55
Šach.21  ZŠ JasennáELO-20  ZŠ Felberova SvitavyELO2½:1½
14.1
Řezníček, Štěpán
1289-
Ďuriančík, Michal
1413½ - ½
14.2
Řezníček, Patrik
1336-
Moravec, Jakub
12371 - 0
14.3
Lukáš, Šimon
1000-
Doskočil, Josef
10120 - 1
14.4
Macek, Jakub
1000-
Vodičková, Nikol
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:00 - 16:55
Šach.30  ZŠ Ještědská LiberecELO-21  ZŠ JasennáELO1 : 3
12.1
Pažout, Martin
1179-
Řezníček, Štěpán
12890 - 1
12.2
Hauser, Matthias
1105-
Řezníček, Patrik
13360 - 1
12.3
Rydvan, Václav
1000-
Lukáš, Šimon
10001 - 0
12.4
Hrdý, Jáchym
1000-
Macek, Jakub
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:00 - 18:55
Šach.21  ZŠ JasennáELO-24  ZŠ a Mš PovrlyELO1 : 3
9.1
Řezníček, Štěpán
1289-
Hrubec, Adam
12030 - 1
9.2
Řezníček, Patrik
1336-
Šíp, Marek
11991 - 0
9.3
Lukáš, Šimon
1000-
Oláh, Dan
11820 - 1
9.4
Macek, Jakub
1000-
Hladík, Matěj
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:00 - 19:55
Šach.23  ZŠ ŠtětíELO-21  ZŠ JasennáELO2½:1½
10.1
Dunda, Andrej
1209-
Řezníček, Štěpán
12890 - 1
10.2
Dvorný, Tomáš
1160-
Řezníček, Patrik
1336½ - ½
10.3
Jirotová, Eliška
1196-
Lukáš, Šimon
10001 - 0
10.4
Lev, Lukáš
1024-
Surý, Petr
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:00 - 9:55
Šach.21  ZŠ JasennáELO-26  ZŠ Integra VsetínELO4 : 0
12.1
Řezníček, Štěpán
1289-
Budík, Tomáš
12331 - 0
12.2
Řezníček, Patrik
1336-
Hurtík, Tomáš
10001 - 0
12.3
Lukáš, Šimon
1000-
Zbranek, Martin
10001 - 0
12.4
Macek, Jakub
1000-
Chrobák, Metoděj
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:00 - 10:55
Šach.14  ZŠ Chotěboř, SmetanovaELO-21  ZŠ JasennáELO3 : 1
8.1
Jun, Rudolf
1703-
Řezníček, Štěpán
12891 - 0
8.2
Mrázek, Josef
1000-
Řezníček, Patrik
13360 - 1
8.3
Jun, Robert
1084-
Lukáš, Šimon
10001 - 0
8.4
Nejedlý, Lukáš
1100-
Macek, Jakub
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:00 - 11:55
Šach.12  ZŠ NepomukELO-21  ZŠ JasennáELO2½:1½
10.1
Flajšman, Petr
1482-
Řezníček, Štěpán
1289½ - ½
10.2
Fiala, David
1165-
Řezníček, Patrik
13360 - 1
10.3
Krumpholcová, Marie
1193-
Lukáš, Šimon
10001 - 0
10.4
Trhlík, Samuel
1099-
Macek, Jakub
10001 - 0
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00 - 12:55
Šach.21  ZŠ JasennáELO-31  ZŠ Staré MěstoELO3 : 1
11.1
Řezníček, Štěpán
1289-
Vávra, Jan
1244½ - ½
11.2
Řezníček, Patrik
1336-
Procházka, Rostislav
10001 - 0
11.3
Lukáš, Šimon
1000-
Spáčilová, Klára
1000½ - ½
11.4
Macek, Jakub
1000-
Hampala, Martin
10001 - 0
Advertisement