Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 1. - 5. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 13:14:52, Creator/Last Upload: czech republic licence 18

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  14. ZŠ Zábřeh (Rtg prům.:1216, Kapitán: Nesporá Miluše / PH 1: 18,5 / PH 2: 186)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Blaha Lukáš1384CZE3922601001001104,091522
2Nesporá Taťána1313CZE3922861101101½16,591380
3Weinlich Jiří1168CZE½0½10002,071299
4Vaněk Matěj1000CZE101002,051201
5Kobylka David1000CZE1111004,061101

Info o hráči

Blaha Lukáš 1384 CZE Rp:1407
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1144Vávra Jan1244CZE6,5w 11
2113Petříček Lukáš1515CZE6,5s 01
315Rokoš Filip1528CZE6,0s 01
4100Dunda Andrej1209CZE3,5w 11
5122Vojta Jakub1967CZE7,5s 01
611Miča Marek1859CZE7,0w 01
743Hutař Vojtěch1254CZE2,0s 11
873Fizerová Lucie1496CZE2,0w 11
920Píšová Petra1626CZE5,5s 01
Nesporá Taťána 1313 CZE Rp:1447
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1142Procházka Rostislav1000CZE1,5s 12
2114Keprt Tomáš1617CZE7,0w 12
316Golka Dalibor1244CZE4,0w 02
4101Dvorný Tomáš1160CZE3,5s 12
5123Vopálka Filip1248CZE2,5w 12
612Nytra Ondřej1773CZE8,0s 02
744Nejedlý Radek1393CZE4,0w 12
874Fizer Marek1522CZE5,5s ½2
921Jelínek František1461CZE4,0w 12
Weinlich Jiří 1168 CZE Rp:1125
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2116Hronek Ondřej1276CZE2,0s ½3
317Šulcová Tereza1178CZE6,0s 03
4102Jirotová Eliška1196CZE5,5w ½3
614Gřes Michal1294CZE5,0w 13
745Pejřimovská Viola Ruby1266CZE7,0s 03
875Janotka Oldřich1483CZE8,5w 03
922Filip Štěpán1397CZE6,5s 03
Vaněk Matěj 1000 CZE Rp:1076
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1143Spáčilová Klára1000CZE2,5w 13
2115Boháč Šimon1205CZE4,5w 04
5124Smetana Lukáš1127CZE4,5s 13
613Dudová Pavlína1472CZE8,0s 04
876Janotka Jakub1203CZE4,0s 04
Kobylka David 1000 CZE Rp:1226
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1145Hampala Martin1000CZE3,5s 14
319Špriňar Michal1042CZE3,0w 14
4103Lev Lukáš1024CZE7,0s 14
5125Slavíková Barbora1101CZE5,0w 14
747Pejřimovský Tadeáš Rubel1168CZE5,0w 04
923Kůra Filip1268CZE5,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00 - 14:55
Šach.15  ZŠ ZábřehELO-31  ZŠ Staré MěstoELO4 : 0
15.1
Blaha, Lukáš
1384-
Vávra, Jan
12441 - 0
15.2
Nesporá, Taťána
1313-
Procházka, Rostislav
10001 - 0
15.3
Vaněk, Matěj
1000-
Spáčilová, Klára
10001 - 0
15.4
Kobylka, David
1000-
Hampala, Martin
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:00 - 15:55
Šach.4  ZŠ Tyršova KuřimELO-15  ZŠ ZábřehELO2½:1½
2.1
Petříček, Lukáš
1515-
Blaha, Lukáš
13841 - 0
2.2
Keprt, Tomáš
1617-
Nesporá, Taťána
13130 - 1
2.3
Hronek, Ondřej
1276-
Weinlich, Jiří
1168½ - ½
2.4
Boháč, Šimon
1205-
Vaněk, Matěj
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:00 - 16:55
Šach.11  ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéELO-15  ZŠ ZábřehELO3 : 1
5.1
Rokoš, Filip
1528-
Blaha, Lukáš
13841 - 0
5.2
Golka, Dalibor
1244-
Nesporá, Taťána
13131 - 0
5.3
Šulcová, Tereza
1178-
Weinlich, Jiří
11681 - 0
5.4
Špriňar, Michal
1042-
Kobylka, David
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:00 - 18:55
Šach.15  ZŠ ZábřehELO-23  ZŠ ŠtětíELO3½: ½
8.1
Blaha, Lukáš
1384-
Dunda, Andrej
12091 - 0
8.2
Nesporá, Taťána
1313-
Dvorný, Tomáš
11601 - 0
8.3
Weinlich, Jiří
1168-
Jirotová, Eliška
1196½ - ½
8.4
Kobylka, David
1000-
Lev, Lukáš
10241 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:00 - 19:55
Šach.5  ZŠ VlašimELO-15  ZŠ ZábřehELO1 : 3
4.1
Vojta, Jakub
1967-
Blaha, Lukáš
13841 - 0
4.2
Vopálka, Filip
1248-
Nesporá, Taťána
13130 - 1
4.3
Smetana, Lukáš
1127-
Vaněk, Matěj
10000 - 1
4.4
Slavíková, Barbora
1101-
Kobylka, David
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:00 - 9:55
Šach.15  ZŠ ZábřehELO-1  ZŠ a MŠ Frýdek - MístekELO1 : 3
1.1
Blaha, Lukáš
1384-
Miča, Marek
18590 - 1
1.2
Nesporá, Taťána
1313-
Nytra, Ondřej
17730 - 1
1.3
Weinlich, Jiří
1168-
Gřes, Michal
12941 - 0
1.4
Vaněk, Matěj
1000-
Dudová, Pavlína
14720 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:00 - 10:55
Šach.7  ZŠ Chotěboř, ButtulovaELO-15  ZŠ ZábřehELO2 : 2
5.1
Hutař, Vojtěch
1254-
Blaha, Lukáš
13840 - 1
5.2
Nejedlý, Radek
1393-
Nesporá, Taťána
13130 - 1
5.3
Pejřimovská, Viola Ruby
1266-
Weinlich, Jiří
11681 - 0
5.4
Pejřimovský, Tadeáš Rubel
1168-
Kobylka, David
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:00 - 11:55
Šach.15  ZŠ ZábřehELO-3  ZŠ Komenského 402, Frýdek-MístekELO1½:2½
4.1
Blaha, Lukáš
1384-
Fizerová, Lucie
14961 - 0
4.2
Nesporá, Taťána
1313-
Fizer, Marek
1522½ - ½
4.3
Weinlich, Jiří
1168-
Janotka, Oldřich
14830 - 1
4.4
Vaněk, Matěj
1000-
Janotka, Jakub
12030 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00 - 12:55
Šach.2  ZŠ a MŠ NačeradecELO-15  ZŠ ZábřehELO3 : 1
5.1
Píšová, Petra
1626-
Blaha, Lukáš
13841 - 0
5.2
Jelínek, František
1461-
Nesporá, Taťána
13130 - 1
5.3
Filip, Štěpán
1397-
Weinlich, Jiří
11681 - 0
5.4
Kůra, Filip
1268-
Kobylka, David
10001 - 0
Advertisement