Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohar starosty mesta dobreho vina

Poslední aktualizace06.06.2009 17:23:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMMovsesian SergeiSVK2747SK Rapid Pardubice
2GMNavara DavidCZE2654SK Mahrla Praha
3GMHracek ZbynekCZE26041. Novoborsky SK
4GMLaznicka ViktorCZE25981. Novoborsky SK
5GMBabula VlastimilCZE2584Agentura 64 Grygov
6GMStocek JiriCZE2573TJ Ostrov
7GMHaba PetrCZE25471. Novoborsky SK
8GMCvek RobertCZE25431. Novoborsky SK
9GMVotava JanCZE2542SK Rapid Pardubice
10GMHera jun. ImreHUN2533
11GMStohl IgorSVK2532SK Zikuda Turnov
12GMKalod RadekCZE25091. Novoborsky SK
13GMPolak TomasCZE2508SK Zlin
14GMPetrik TomasSVK2508SK Modra
15IMSimacek PavelCZE24891. Novoborsky SK
16GMLikavsky TomasSVK2487Tatran Litovel
17IMVavrak PeterSVK2487SK Caissa Trebic
18GMJansa VlastimilCZE2480SK Mahrla Praha
19GMVelicka PetrCZE2468SK Geofin Ostrava
20IMJirka JiriCZE2460TJ Bohemians Praha
21GMManik MikulasSVK2460KDV Kezmarok
22GMVokac MarekCZE24591. Novoborsky SK
23IMBernasek JanCZE2443SK Rapid Pardubice
24IMIzsak GyulaHUN2434
25IMKrejci ml. JanCZE2430Tatran Litovel
26IMStockova ZuzanaSVK2417KDV Kezmarok
27Michalik PeterSVK2409SK Prievidza
28IMTibensky RobertSVK2405SK Slavoj Poruba
29IMZvara PetrCZE2392TJ Bohemians Praha
30GMPlachetka JanSVK2389SK Mahrla Praha
31IMJackova JanaCZE2385BSS Frydek-Mistek
32Maslik MiroslavSVK2367SK Hrusovany n/Jev.
33FMMudrak JosefCZE2346Slavia Kromeriz
34IMJurek JosefCZE2344Agentura 64 Grygov
35Vymazal BronislavCZE2338SK Duras BVK Brno
36Rachela MilanSVK2338SK Dunajska Streda
37FMHolemar DavidCZE2326SK Bydo Zakrany
38FMRosko LubosCZE2317SK Rapid Pardubice
39FMVyskocil NeklanCZE2315SK Duras BVK Brno
40Skliba MartinCZE2313SK Lokomotiva Brno
41Kocetkova JuliaRUS2310
42FMJurka MiroslavCZE2309SK Duras BVK Brno
43FMJedlicka AlesCZE23062222 SK Polabiny
44WGMKulovana EvaCZE2293SK Gordic Jihlava
45Petenyi TamasSVK2293SK Dunajska Streda
46Urbanec LadislavCZE2287nereg.
47Piza VlastimilCZE2273SK Gordic Jihlava
48Bures JaroslavCZE2263Agentura 64 Grygov
49Varga DavidSVK2263SK Dunajska Streda
50Federic JozefSVK2262SK Modra
51Vykydal FrantisekCZE2246SK Lokomotiva Brno
52Tamassy ZoltanHUN2246
53Bujnoch RadekCZE2243TJ SO a DDM Chrudim
54IMPeredy FerencHUN2234
55Matras OndrejCZE2231SK Bohnice
56Banas KamilSVK2230SK Hustopece
57FMSejkora VlastimilCZE2227SK Decin
58Dobrotka MartinSVK2224SK Prievidza
59Pridal OndrejCZE2221SK Duras BVK Brno
60Mlynek PetrCZE2217SK Duras BVK Brno
61Machalova MariaSVK2216TJ Budmerice
62Skacelik PetrCZE2214SK Bydo Zakrany
63Sevcik VladimirCZE2213SK Duras BVK Brno
64Kicmer PetrCZE2208Banik Havirov
65Seget MilanSVK2202Tatran Postorna
66Herejk PetrCZE2200SK Line
67Kuchynka LukasCZE2199SK Lokomotiva Brno
68Svanda PavelCZE2198SK Gordic Jihlava
69Markovic IvanCZE2194SK Hustopece
70Machalova VeronikaSVK2187SK Budmerice
71Strasil PavelCZE2184Tatran Litovel
72Shanel JaroslavCZE2159SK Stare Mesto
73Kratochvil JosefCZE2159SK Caissa Trebic
74Mudra TomasCZE2150SK Duras BVK Brno
75Uhmann st. JanCZE2150SK Bydo Zakrany
76Pise JanCZE2148SK Lokomotiva Brno
77Mydlarik MartinCZE2140SK Modra
78Fiala VaclavCZE2138SK Borsice
79Krejci st. JanCZE2117Tatran Litovel
80Kratochvil KarelCZE2113SK Lokomotiva Brno
81WFMOlsarova KarolinaCZE2110SK Slavia Orlova
82Fojtik TomasCZE2107SPgS+G Znojmo
83Olsarova TerezaCZE2106SK Slavia Orlova
84Mayer JosefCZE2102Tatran Postorna
85Kovac AndrejSVK2101KSN Bratislava
86Pribila MichalSVK2099TJ Gbely
87Marko AntonSVK2098Neomax Partizanske
88Mlensky DaliborCZE2093SK Hustopece
89WIMMedunova VeraCZE2087SK Lokomotiva Brno
90Kapusta PetrCZE2084SK Stare Mesto
91Sladek VladislavCZE2075SK 64 Brno
92Rachela JozefSVK2072SK Dunajska Streda
93Sosovicka JurajSVK2067Strelec Devinska Nova Ves
94Krizek FrantisekCZE2055SK Borsice
95Riha JaroslavCZE2053TJ Tourist Biomedica Rica
96Lausman PetrCZE2050SK Bohemia Pardubice
97Urban VlastimilCZE2046Sk Hustopece
98Zavadil MichalCZE2039SK Duras BVK Brno
99Berisha FadilSRB2037SK 64 Brno
100Balazec LudovitCZE2032SK Zlin
101Pribila GerhardSVK2013TJ Gbely
102Miculka PetrCZE2006TJ Namest n./Oslavou
103Danek PavelCZE2004SK Bohemia Pardubice
104Zabensky JaroslavCZE1999SK Duras BVK Brno
105Horak BronislavCZE1992SK KME-MDDM Kurim
106Petlak JosefCZE1985TJ Znojmo
107Partys PetrCZE1984SK Borsice
108Mazura TomasCZE1983SK Bohemia Pardubice
109Benes MiroslavCZE1971SK Zlin
110Pekarkova EvaCZE1959Sokol Tabor
111Pavelek TomasCZE1955BSS Frydek-Mistek
112Krupica PavelCZE1955SK KME -MDDM Kurim
113Cesek LiboslavCZE1955SK Lokomotiva Brno
114Pukl RostislavCZE1954SK STAK Domanin
115Gabriel AdamCZE1948SK Borsice
116Uhmann ml. JanCZE1947SK Lokomotiva Brno
117Volcik LudekCZE1929SK Borsice
118Zezula RudolfCZE1905TJ Namest n./Oslavou
119Balkova AnnaCZE1866Tatran Postorna
120Vitula JanCZE1864SK KME--MDDM Kurim
121Zejda KarelCZE1852SK 64 Brno
122Pavelkova MichaelaCZE1851BSS Frydek-Mistek
123Veverka FrantisekCZE1849Tatran Postorna
124Horvath MarekSVK1846SK Modra
125Glacner KarelCZE1834Sokol Velehrad
126Nytrova AdelaCZE1824Agentura 64 Grygov
127Volcik StanislavCZE1798SK Borsice
128Rehurek JiriCZE1787Prukopnik-Petria Brno
129Takacs LaszloSVK1769SK Dunajska Streda
130Strnad OndrejCZE1761SK Duras BVK Brno
131Meduna EduardCZE1746SK Duras BVK Brno
132Miculka DavidCZE1741TJ Namest n./Oslavou
133Pesl JanCZE1732SK KME-MDDM Kurim
134Kratochvil VitCZE1604TJ Namest n./Oslavou
135Tajovsky MartinCZE2161SK Duras BVK Brno
136Novotny ViktorCZE20721. Novoborsky Sk
137Mazuch JanCZE1980SK Bohemia Pardubice
138Musil JiriCZE1796SK Lokomotiva Brno
139Pavelek StanislavCZE1729BSS Frydek-Mistek
140Koci KarelCZE1714SK Hustopece
141Mrkus FrantisekCZE1668SK Stare Mesto
142Strnad RadekCZE1664SK Duras BVK Brno
143Mencik PavelCZE1558nereg.
144Kandalec StefanCZE1502SK Lokomotiva Brno
145Kosour KarelCZE1491SK Lokomotiva Brno
146Bocek TadeasCZE1487SK Duras BVK Brno
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, tiráž