Žrebovanie / výsledky

13. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 11 1 - 04 Vrba Michal 8
22GMManik Mikulas 10½ 1 - 02 Durovka Stefan 9
33GMPacher Milan 10 1 - 0 Patzelt Rastislav 16
44FMFarkas Gabor 10 1 - 01 Gal Milan 14
515Murajda Tomas 4 0 - 1 FMSahidi Samir 5
611Suchansky Jakub 6 0 - 17 Kralovic Andrej 6
77Nestorenko Dmitry 6 1 - 0 Musaev Matej Elbek 13
810Karcol Jan 5 ½ - ½4 Stofa David 12

12. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
115Murajda Tomas 4 0 - 110 GMBalog Imre 1
216Patzelt Rastislav 0 - 1 GMManik Mikulas 2
313Musaev Matej Elbek 0 - 19 FMFarkas Gabor 4
43GMPacher Milan 9 1 - 01 Gal Milan 14
55FMSahidi Samir 1 - 05 Karcol Jan 10
612Stofa David 4 0 - 16 Kralovic Andrej 6
78Vrba Michal 3 1 - 06 Nestorenko Dmitry 7
89Durovka Stefan 2 0 - 15 Suchansky Jakub 11

11. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 9 1 - 0 Patzelt Rastislav 16
22GMManik Mikulas 1 - 04 Stofa David 12
313Musaev Matej Elbek 0 - 18 GMPacher Milan 3
44FMFarkas Gabor 8 1 - 03 Vrba Michal 8
56Kralovic Andrej 6 0 - 15 Nestorenko Dmitry 7
65FMSahidi Samir 1 - 02 Durovka Stefan 9
710Karcol Jan 4 1 - 04 Murajda Tomas 15
814Gal Milan 1 0 - 14 Suchansky Jakub 11

10. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
112Stofa David 4 0 - 18 GMBalog Imre 1
22GMManik Mikulas 1 - 0 Musaev Matej Elbek 13
33GMPacher Milan 7 1 - 04 Murajda Tomas 15
411Suchansky Jakub 4 0 - 17 FMFarkas Gabor 4
56Kralovic Andrej 5 1 - 03 Vrba Michal 8
614Gal Milan 1 0 - 1 FMSahidi Samir 5
716Patzelt Rastislav 1 - 04 Karcol Jan 10
87Nestorenko Dmitry 4 1 - 02 Durovka Stefan 9

9. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 7 1 - 04 Suchansky Jakub 11
27Nestorenko Dmitry 4 0 - 1 GMManik Mikulas 2
34FMFarkas Gabor 6 1 - 0 FMSahidi Samir 5
410Karcol Jan 4 0 - 16 GMPacher Milan 3
515Murajda Tomas 4 0 - 1 Musaev Matej Elbek 13
69Durovka Stefan 2 0 - 14 Kralovic Andrej 6
712Stofa David 3 1 - 0 Patzelt Rastislav 16
88Vrba Michal 2 1 - 01 Gal Milan 14

8. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 6 1 - 04 Karcol Jan 10
26Kralovic Andrej 4 0 - 1 GMManik Mikulas 2
35FMSahidi Samir 0 - 15 GMPacher Milan 3
416Patzelt Rastislav 0 - 15 FMFarkas Gabor 4
511Suchansky Jakub 3 1 - 03 Stofa David 12
615Murajda Tomas 3 1 - 02 Vrba Michal 8
714Gal Milan 1 0 - 13 Nestorenko Dmitry 7
813Musaev Matej Elbek 1 - 02 Durovka Stefan 9

7. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
12GMManik Mikulas 1 - 05 FMFarkas Gabor 4
27Nestorenko Dmitry 3 0 - 15 GMBalog Imre 1
33GMPacher Milan 4 1 - 04 Kralovic Andrej 6
45FMSahidi Samir 1 - 03 Suchansky Jakub 11
516Patzelt Rastislav 1 - 03 Murajda Tomas 15
610Karcol Jan 3 1 - 01 Gal Milan 14
712Stofa David 2 1 - 0 Musaev Matej Elbek 13
88Vrba Michal 1 1 - 02 Durovka Stefan 9

6. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
14FMFarkas Gabor 4 1 - 04 GMPacher Milan 3
21GMBalog Imre 4 1 - 0 FMSahidi Samir 5
311Suchansky Jakub 3 0 - 1 GMManik Mikulas 2
46Kralovic Andrej 3 1 - 0 Patzelt Rastislav 16
512Stofa David 2 0 - 12 Nestorenko Dmitry 7
69Durovka Stefan 2 0 - 12 Karcol Jan 10
715Murajda Tomas 2 1 - 01 Gal Milan 14
813Musaev Matej Elbek ½ 1 - 01 Vrba Michal 8

5. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
13GMPacher Milan 3 1 - 04 GMBalog Imre 1
24FMFarkas Gabor 3 1 - 03 Kralovic Andrej 6
32GMManik Mikulas 1 - 02 Murajda Tomas 15
47Nestorenko Dmitry 2 0 - 1 FMSahidi Samir 5
511Suchansky Jakub 2 1 - 02 Karcol Jan 10
69Durovka Stefan 2 0 - 1 Patzelt Rastislav 16
78Vrba Michal 1 0 - 11 Stofa David 12
814Gal Milan 0 1 - 0½ Musaev Matej Elbek 13

4. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 3 1 - 0 GMManik Mikulas 2
23GMPacher Milan 2 1 - 02 Nestorenko Dmitry 7
310Karcol Jan 2 0 - 12 FMFarkas Gabor 4
415Murajda Tomas 2 0 - 12 Kralovic Andrej 6
55FMSahidi Samir 1 - 01 Vrba Michal 8
612Stofa David 1 0 - 11 Durovka Stefan 9
713Musaev Matej Elbek ½ 0 - 11 Suchansky Jakub 11
816Patzelt Rastislav ½ 1 - 00 Gal Milan 14

3. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
14FMFarkas Gabor 2 0 - 12 GMBalog Imre 1
22GMManik Mikulas 1 - 02 GMPacher Milan 3
36Kralovic Andrej 1 1 - 0 FMSahidi Samir 5
411Suchansky Jakub 1 0 - 11 Nestorenko Dmitry 7
58Vrba Michal 1 0 - 11 Karcol Jan 10
69Durovka Stefan 1 0 - 11 Murajda Tomas 15
714Gal Milan 0 0 - 10 Stofa David 12
813Musaev Matej Elbek 0 ½ - ½0 Patzelt Rastislav 16

2. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
11GMBalog Imre 1 1 - 01 Kralovic Andrej 6
25FMSahidi Samir 1 ½ - ½1 GMManik Mikulas 2
33GMPacher Milan 1 1 - 01 Vrba Michal 8
47Nestorenko Dmitry 1 0 - 11 FMFarkas Gabor 4
514Gal Milan 0 0 - 10 Durovka Stefan 9
610Karcol Jan 0 1 - 00 Musaev Matej Elbek 13
716Patzelt Rastislav 0 0 - 10 Suchansky Jakub 11
812Stofa David 0 0 - 10 Murajda Tomas 15

1. kolo

š.č.TMenoBody VýsledokBody TMenoč.
19Durovka Stefan 0 0 - 10 GMBalog Imre 1
22GMManik Mikulas 0 1 - 00 Karcol Jan 10
311Suchansky Jakub 0 0 - 10 GMPacher Milan 3
44FMFarkas Gabor 0 1 - 00 Stofa David 12
513Musaev Matej Elbek 0 0 - 10 FMSahidi Samir 5
66Kralovic Andrej 0 1 - 00 Gal Milan 14
715Murajda Tomas 0 0 - 10 Nestorenko Dmitry 7
88Vrba Michal 0 1 - 00 Patzelt Rastislav 16