Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

V. otvoreno prvenstvo Krapinsko-zagorske-županije u ubrzanom šahu

Zadnja izmjena22.05.2016 15:36:58, Creator/Last Upload: ia/wfm radmila svaljek

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj.SNo ImeFEDRtgIRtgNKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3 
14
GMCebalo MišoCRO24612406GŠK Požega, Požega7,044,055,50,0
213
IMBiti OzrenCRO23012339ŠK Đakovo, Đakovo7,043,554,00,0
329
FMLivaić LeonCRO21512339HAŠK Mladost, Zagreb7,041,551,50,0
47
IMRogulj BrankoCRO23732376ŠK Zagreb, Zagreb7,040,051,50,0
59
IMAlvir AcoAUT235707,037,548,50,0
619
FMRosandić DenisCRO22442229ŠK Vukovar '91, Vukovar6,542,053,00,0
710
NMZečević DeanCRO23382277ŠK Velika Gorica, Velika Gorica6,541,051,50,0
82
GMLalić BogdanCRO25502496ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi6,540,551,50,0
95
FMSrbiš JuricaCRO24502416ŠŠK Podravka, Koprivnica6,540,051,50,0
103
GMŽaja IvanCRO24812429ŠK Oroslavje, Oroslavje6,538,550,00,0
111
GMZelčić RobertCRO25542496ŠK Zagreb, Zagreb6,040,551,50,0
1214
FMMatko OgnjenCRO22922263ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje6,039,050,00,0
138
IMHrešć VladimirCRO235723956,038,549,50,0
1418
FMKastelic MarianSLO224606,038,048,00,0
1515
NMJurković AnteCRO22632281ŠK Goranka, Ravna Gora6,036,547,50,0
1627
MKMravunac DamirCRO21662138ŠK Špansko, Zagreb6,036,046,50,0
176
IMMrđa MilanCRO24042347ŠK Vukovar '91, Vukovar6,035,546,50,0
1824
MKSoldo RobertCRO21932150ŠK Oroslavje, Oroslavje6,034,043,00,0
1948
MKTišljar StjepanCRO19202016ŠK Oroslavje, Oroslavje6,032,541,50,0
2042
IHamer IvanCRO19891997ŠK Gaj, Mače6,031,541,00,0
2116
IMJušić ZdenkoCRO22552264ŠK Goran, Bibinje5,542,052,50,0
2226
MKZelenika ZoranCRO21862137ŠK Straža, Hum Na Sutli5,538,049,50,0
2371
IZadravec MatijaCRO17462069ŠK Gornji Mihaljevec, Gornji Mihalj5,537,047,00,0
2421
MKFrouth NenadCRO22192173ŠK Krapina, Krapina5,536,547,00,0
2512
FMKrištović MarijanCRO23032296ŠK Goran, Lopatinec-Okrugli Vrh5,536,047,00,0
2617
MKKalajžić IvanCRO22482194ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja5,534,043,50,0
2736
MKKrklec Josip - BrziCRO20932054ŠK Krapina, Krapina5,533,543,00,0
2820
FMLasić LukaCRO22232168ŠK Velika Gorica, Velika Gorica5,532,541,50,0
2911
FMPandurević MiroBIH23192310ŠK Velika Gorica, Velika Gorica5,532,041,50,0
3047
IIBiljak TomislavCRO19241936ŠK INA, Zagreb5,529,037,00,0
3122
FMSamovojska DamirCRO22142204ŠK Straža, Hum Na Sutli5,041,552,50,0
3243
IVKolednjak TomislavCRO19741759ŠK Gaj, Mače5,035,542,50,0
3325
FMBender IvanCRO21862241ŠK Dubrovnik, Dubrovnik5,035,044,50,0
3432
MKDadić IvanCRO21302135ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb5,034,545,00,0
3523
MKRaljić MirkoCRO21962142ŠK Velika Gorica, Velika Gorica5,034,543,50,0
3680
IIIZadravec MarinCRO16331884ŠK Gornji Mihaljevec, Gornji Mihalj5,034,044,00,0
3775
IINovosel MarkoCRO17231903ŠK Donja Stubica, Donja Stubica5,034,043,50,0
3833
IGaloić BorisCRO21142059ŠK Gaj, Mače5,033,041,50,0
3938
MKKurečić MladenCRO20482038ŠK Polet, Zabok5,033,040,00,0
4068
IStarčević Ante LeonCRO17782087HAŠK Mladost, Zagreb5,032,542,00,0
4131
MKMargitić ZdravkoCRO21372083ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb5,032,541,50,0
4273
IIKukas OliverCRO17251962ŠK Oroslavje, Oroslavje5,031,541,50,0
4349
IIIŠtruklec MilanCRO19101775ŠK Pregrada, Pregrada5,031,540,00,0
4434
MKMihalić GoranCRO21062078ŠK Ivanić, Ivanić-Grad5,030,039,50,0
45100
MKJanković MirkoCRO20172012ŠK Polet, Zabok5,029,538,50,0
4646
INovosel VladimirCRO19352006ŠK Donja Stubica, Donja Stubica5,027,535,50,0
4752
IIGorup DamirCRO18911954ŠK Pregrada, Pregrada5,027,534,00,0
4856
IKlement DubravkoCRO18771937ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec4,536,046,50,0
4928
MKBasarić SrđanCRO21542115ŠK Oroslavje, Oroslavje4,535,545,00,0
5044
IIBočkaj IvanCRO19411939ŠK Polet, Zabok4,533,542,50,0
5137
MKBender ZdenkoCRO20852084ŠK Dubrovnik, Dubrovnik4,532,541,00,0
5253
IBabić MladenCRO18911909ŠK Oroslavje, Oroslavje4,531,040,50,0
5354
IBabić BožidarCRO18851866ŠK Velika Gorica, Velika Gorica4,531,039,50,0
5430
MKJakupec DenisCRO21462140ŠK Zaprešić, Zaprešić-Donja Pušća4,529,538,00,0
5545
MKNagl MiroslavCRO19381984ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,528,537,50,0
5684
IIIPutar LeonCRO15691870ŠK Brestje, Sesvete4,528,537,00,0
5761
IIHorina MiroslavCRO18541944ŠK Garešnica, Garešnica4,036,045,00,0
5839
MKKomljenović TihomirCRO20402054ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno4,035,544,00,0
5935
NMFrank VladimirCRO20982078ŠK Krapina, Krapina4,033,542,50,0
6055
IBabić DaliborCRO18842019ŠK Oroslavje, Oroslavje4,033,542,50,0
6140
ISvrtan ZlatkoCRO20312086ŠK Gaj, Mače4,032,541,50,0
6241
MKTakač ZvonkoCRO20082046ŠK Končar, Zagreb4,031,541,00,0
6351
IISušnik MladenCRO18981897ŠK Krapinske Toplice, Krapinske Top4,031,540,00,0
6460
IIŽigovečki VladimirCRO18681948ŠK Gaj, Mače4,030,039,50,0
6550
IIJakolić JosipCRO19071916ŠK Oroslavje, Oroslavje4,029,538,50,0
6664
IKozina ZdenkoCRO18401963ŠK Krapina, Krapina4,029,037,50,0
6789
IIIVeverec IvoCRO15131853ŠK Oroslavje, Oroslavje4,029,037,00,0
6863
IIMlinarić AndrijaCRO18421965ŠK Gaj, Mače4,028,035,00,0
6981
IVŠpoljar KrunoslavCRO16201794ŠK Polet, Zabok4,027,535,50,0
7058
IIMatkun ŽeljkoCRO18741986ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice4,027,037,00,0
7157
MKTršinski StjepanCRO18771903ŠK Polet, Zabok4,026,534,50,0
7265
IILacko ZlatkoCRO18371900ŠK Straža, Hum Na Sutli3,531,039,50,0
7376
IIMezak DamirCRO17221871ŠK Bjelovar, Bjelovar3,530,038,00,0
7459
IIVidić ZoranCRO18711985ŠK Oroslavje, Oroslavje3,528,537,00,0
7566
MKLešćan MarijanCRO18051808ŠK Gaj, Mače3,528,036,00,0
7685
VKPutar SlavkoCRO15521655ŠK AER, Zagreb3,527,032,50,0
7797
IVŽegrec EmaCRO01633ŠK Oroslavje, Oroslavje3,526,034,50,0
7879
IVKrklec JosipCRO16731703ŠK Straža, Hum Na Sutli3,524,533,00,0
7970
IIIPongrac FranjoCRO17521816ŠK Prelog, Prelog3,522,530,50,0
8062
IIITretinjak DarioCRO18491849ŠK Pregrada, Pregrada3,522,029,00,0
8190
IIIKlapač PatrikCRO14771779ŠK Oroslavje, Oroslavje3,522,026,50,0
8272
IIIVincelj LeopoldCRO17441746ŠK Krapina, Krapina3,027,535,00,0
8378
IGladoić TomislavCRO16751884ŠD Braslav Rabar, Hercegovac3,027,037,00,0
8474
IVKovač MihaelCRO17251746ŠK AER, Zagreb3,027,033,50,0
8567
Goručan JožefSLO17951795ŠK Straža, Hum Na Sutli3,026,534,50,0
8677
IIIHostnjak DomagojCRO17211804ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice3,026,532,50,0
8791
VKJurinjak TomicaCRO14371628ŠK Krapina, Krapina3,025,033,00,0
8895
IIIJerneić AndrijaCRO01810ŠK Polet, Zabok3,022,527,50,0
8983
VKAntolić DavorCRO15851623ŠK Pregrada, Pregrada3,021,026,50,0
9094
VKBanović NikolaCRO13081600ŠK Garešnica, Garešnica3,021,025,50,0
9169
VKPuljić LjubomirCRO17561601ŠK Straža, Hum Na Sutli2,533,540,50,0
9296
IVHostnjak HrvojeCRO01762ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice2,532,041,00,0
9399
VKRodić TomaCRO01600ŠK Zagreb, Zagreb2,528,036,00,0
9488
IVNovosel KristijanCRO15221665ŠK Donja Stubica, Donja Stubica2,526,534,00,0
9582
IIICipan ViktorCRO15971750ŠK Straža, Hum Na Sutli2,525,031,50,0
9693
VKRogan FabianCRO13361636ŠK Oroslavje, Oroslavje2,522,028,50,0
9786
IIIKostelić TihomirCRO15401848ŠK Krapina, Krapina2,023,531,00,0
9898
VKJaković RokoCRO01620ŠK Oroslavje, Oroslavje2,022,530,00,0
9992
VKRačan EmanuelCRO13381693ŠK Garešnica, Garešnica1,021,026,00,0
10087
VKJurčec AnđelkoCRO15311627ŠK Prelog, Prelog0,024,530,50,0

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use