Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Hanzel Artom 11115 1 - 0 Crkon Lucas 11804
210Cutka Pavol 10004 0 - 15 Janikovic Alex Zoltan 14021
32Blaho Jakub 1360 1 - 04 Afanasyev Sergej 10007
431Patzelt Marek 10004 1 - 04 Paluska Karol 100030
522Kusy Rudolf 1000 0 - 14 Horvath Jan 12443
618Kaiser Daniel 10003 0 - 1 Markschies Benjamin 100025
734Kaceriak Ivan 10003 1 - 03 Cizmar Tomas 10009
832Trencan Tomas 10003 0 - 13 Havalda Samuel 100013
921Kraner Bruno Michael 10003 0 - 13 Malaschitz Teodor 100024
1023Lukacovicova Simona 10003 0 - 13 Novak Peter 100028
118Antol Dusan 1000 0 - 1 Darovec Erik 100011
1227Novak Pavol 1000 1 - 02 Helenin Jozef 100014
1320Kashlov Konstantin 10002 ½ - ½2 Horvathova Hana 10076
1416Jurcisin Samuel 10002 1 - 02 Kaceriak Simon 100017
1526Novak Jaroslav 1000 1 - 0 Hajduk Paulina 100012
1629Novak Tomas 10001 ½ - ½ Iakovlyeva Sofia 100015
1733Udodov Yelysey 1000½ ½ - ½ Kapolkova Greta 100019

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Janikovic Alex Zoltan 14024 1 - 0 Blaho Jakub 13602
24Crkon Lucas 1180 1 - 04 Patzelt Marek 100031
33Horvath Jan 12444 0 - 14 Hanzel Artom 11115
47Afanasyev Sergej 10003 1 - 03 Lukacovicova Simona 100023
528Novak Peter 10003 0 - 13 Cutka Pavol 100010
630Paluska Karol 10003 1 - 03 Kaiser Daniel 100018
722Kusy Rudolf 1000 1 - 03 Trencan Tomas 100032
825Markschies Benjamin 1000 1 - 0 Antol Dusan 10008
99Cizmar Tomas 10002 1 - 0 Novak Pavol 100027
1013Havalda Samuel 10002 1 - 02 Kashlov Konstantin 100020
1114Helenin Jozef 10002 0 - 12 Kaceriak Ivan 100034
1224Malaschitz Teodor 10002 1 - 02 Jurcisin Samuel 100016
1317Kaceriak Simon 10002 0 - 12 Kraner Bruno Michael 100021
1411Darovec Erik 1000 1 - 0 Novak Jaroslav 100026
156Horvathova Hana 10071 1 - 0 Hajduk Paulina 100012
1619Kapolkova Greta 10001 ½ - ½1 Iakovlyeva Sofia 100015
1729Novak Tomas 10000 1 - 0½ Udodov Yelysey 100033

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Blaho Jakub 13604 ½ - ½4 Crkon Lucas 11804
230Paluska Karol 10003 0 - 13 Janikovic Alex Zoltan 14021
310Cutka Pavol 10003 0 - 13 Horvath Jan 12443
45Hanzel Artom 11113 1 - 03 Novak Peter 100028
531Patzelt Marek 10003 1 - 0 Markschies Benjamin 100025
621Kraner Bruno Michael 10002 0 - 12 Afanasyev Sergej 10007
78Antol Dusan 10002 ½ - ½2 Kusy Rudolf 100022
818Kaiser Daniel 10002 1 - 02 Cizmar Tomas 10009
923Lukacovicova Simona 10002 1 - 02 Helenin Jozef 100014
1032Trencan Tomas 10002 1 - 02 Jurcisin Samuel 100016
1127Novak Pavol 1000 1 - 0 Darovec Erik 100011
1234Kaceriak Ivan 1000 ½ - ½ Kashlov Konstantin 100020
136Horvathova Hana 10071 0 - 11 Kaceriak Simon 100017
1413Havalda Samuel 10001 1 - 01 Kapolkova Greta 100019
1515Iakovlyeva Sofia 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 100024
1612Hajduk Paulina 1000½ 1 - 0½ Udodov Yelysey 100033
1726Novak Jaroslav 1000½ 1 - 00 Novak Tomas 100029

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Horvath Jan 12443 0 - 13 Blaho Jakub 13602
225Markschies Benjamin 1000 0 - 13 Crkon Lucas 11804
31Janikovic Alex Zoltan 14022 1 - 02 Kaiser Daniel 100018
421Kraner Bruno Michael 10002 0 - 12 Hanzel Artom 11115
59Cizmar Tomas 10002 0 - 12 Paluska Karol 100030
623Lukacovicova Simona 10002 0 - 12 Cutka Pavol 100010
714Helenin Jozef 10002 0 - 12 Patzelt Marek 100031
828Novak Peter 10002 1 - 0 Novak Pavol 100027
916Jurcisin Samuel 10001 1 - 01 Horvathova Hana 10076
107Afanasyev Sergej 10001 1 - 01 Malaschitz Teodor 100024
1117Kaceriak Simon 10001 0 - 11 Antol Dusan 10008
1211Darovec Erik 10001 ½ - ½1 Kaceriak Ivan 100034
1322Kusy Rudolf 10001 1 - 01 Havalda Samuel 100013
1432Trencan Tomas 10001 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100015
1520Kashlov Konstantin 1000½ 1 - 0½ Hajduk Paulina 100012
1619Kapolkova Greta 10000 1 - 00 Novak Tomas 100029
1733Udodov Yelysey 10000 ½ - ½0 Novak Jaroslav 100026

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Crkon Lucas 11802 1 - 02 Janikovic Alex Zoltan 14021
22Blaho Jakub 13602 1 - 02 Cizmar Tomas 10009
331Patzelt Marek 10002 0 - 12 Horvath Jan 12443
45Hanzel Artom 1111 ½ - ½2 Markschies Benjamin 100025
58Antol Dusan 10001 0 - 11 Kraner Bruno Michael 100021
610Cutka Pavol 10001 1 - 01 Kusy Rudolf 100022
724Malaschitz Teodor 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100014
815Iakovlyeva Sofia 10001 0 - 11 Lukacovicova Simona 100023
916Jurcisin Samuel 10001 0 - 11 Novak Peter 100028
1030Paluska Karol 10001 1 - 01 Kaceriak Simon 100017
1118Kaiser Daniel 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100032
1220Kashlov Konstantin 1000½ 0 - 1½ Novak Pavol 100027
1312Hajduk Paulina 1000½ 0 - 10 Afanasyev Sergej 10007
146Horvathova Hana 10070 1 - 00 Novak Jaroslav 100026
1529Novak Tomas 10000 0 - 10 Darovec Erik 100011
1613Havalda Samuel 10000 1 - 00 Udodov Yelysey 100033
1734Kaceriak Ivan 10000 1 - 00 Kapolkova Greta 100019

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Janikovic Alex Zoltan 14021 1 - 01 Kusy Rudolf 100022
221Kraner Bruno Michael 10001 0 - 11 Blaho Jakub 13602
33Horvath Jan 12441 1 - 01 Paluska Karol 100030
423Lukacovicova Simona 10001 0 - 11 Crkon Lucas 11804
59Cizmar Tomas 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100032
625Markschies Benjamin 10001 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100015
731Patzelt Marek 10001 1 - 0½ Kashlov Konstantin 100020
85Hanzel Artom 1111½ 1 - 00 Horvathova Hana 10076
97Afanasyev Sergej 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 100018
1019Kapolkova Greta 10000 0 - 10 Antol Dusan 10008
1126Novak Jaroslav 10000 0 - 10 Cutka Pavol 100010
1211Darovec Erik 10000 0 - 10 Malaschitz Teodor 100024
1327Novak Pavol 10000 ½ - ½0 Hajduk Paulina 100012
1428Novak Peter 10000 1 - 00 Havalda Samuel 100013
1514Helenin Jozef 10000 1 - 00 Novak Tomas 100029
1633Udodov Yelysey 10000 0 - 10 Jurcisin Samuel 100016
1717Kaceriak Simon 10000 1 - 00 Kaceriak Ivan 100034

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Jurcisin Samuel 10000 0 - 10 Janikovic Alex Zoltan 14021
22Blaho Jakub 13600 1 - 00 Kaceriak Simon 100017
318Kaiser Daniel 10000 0 - 10 Horvath Jan 12443
44Crkon Lucas 11800 1 - 00 Kapolkova Greta 100019
520Kashlov Konstantin 10000 ½ - ½0 Hanzel Artom 11115
66Horvathova Hana 10070 0 - 10 Kraner Bruno Michael 100021
722Kusy Rudolf 10000 1 - 00 Afanasyev Sergej 10007
88Antol Dusan 10000 0 - 10 Lukacovicova Simona 100023
924Malaschitz Teodor 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 10009
1010Cutka Pavol 10000 0 - 10 Markschies Benjamin 100025
1130Paluska Karol 10000 1 - 00 Darovec Erik 100011
1212Hajduk Paulina 10000 0 - 10 Patzelt Marek 100031
1332Trencan Tomas 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100014
1415Iakovlyeva Sofia 10000 1 - 00 Udodov Yelysey 100033
1513Havalda Samuel 10000 0 nežrebovaný
1626Novak Jaroslav 10000 0 nežrebovaný
1727Novak Pavol 10000 0 nežrebovaný
1828Novak Peter 10000 0 nežrebovaný
1929Novak Tomas 10000 0 nežrebovaný
2034Kaceriak Ivan 10000 0 nežrebovaný