Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Trečiasis Aido Labucko atminimo greitųjų šachmatų turnyras

Paskutinis atnaujinimas18.06.2016 17:56:50, Autorius/Paskutinis perkėlimas: margiris

pradinis sąrašas

Nr. PavardėTReit.LytisTipasGr.Klubas/Miestas
1
IMLaurusas Tomas2511sKaunas
2
GMMalisauskas Vidmantas2484Vilnius
3
GMStarostits Ilmars2406Rezekne
4
FMJegorovas Aleksandras2351Kaunas
5
FMVedrickas Tautvydas2310Vilnius
6
Pultinevicius Paulius2288mMarijampolė
7
Steponavicius Stasys2205Kaunas
8
Miknevicius Laurynas2171mKaunas
9
Daudzvardis Janis2122S60Ogre
10
Juknis Paulius2115Kaunas
11
Ziogas Modestas2081Kupiškis
12
Zukauskas Arnas Povilas2073mMarijampolė
13
Macionis Andrius2051Kėdainiai
14
Kasparavicius Laimutis2028Šakiai
15
Sumskis Rimvydas2024Marijampolė
16
Babrauskas Darius2005Marijampolė
17
Vedrickiene Jovita1985wVilnius
18
Ruksenas Romas1951Vilnius
19
Arulis Algimantas1920Marijampolė
20
Kubilius Jonas1903Raseiniai
21
Tumosa Algis1888S60Kaunas
22
Jasiunas Raimundas1887S60Vilnius
23
Petraitis Gintautas1851S60Kaunas
24
Zukauskas Petras1832Vilnius
25
Grigaliunas Viktoras1804Kaunas
26
Kraujunas Vladas1798S60Vilnius
27
Makackas Povilas1790Kaunas
28
Mickus Benas1724B13mKaunas
29
Jaskunaite Areta1695wmVilkaviškis
30
Domanaitis Danas1690Kaunas
31
Janulaitis Gintautas1682Vilkaviškis
32
Chizhov Yury1672S60Vilnius
33
Kasparavicius Viktoras1659Šakiai
34
Maziukas Kasparas1650B13mVilnius
35
Ziogas Antanas1649S60Tauragė
36
Butkus Bronius1642S60Kaunas
37
Siugzdinis Tautvydas1638B13mKaunas
38
Venckas Jonas1612S60Jonava
39
Zakarevicius Tomas1578Kaunas
40
Makulavicius Danielius1572S60Kaunas
41
Jaskuniene Dalia1566wVilkaviškis
42
Dunauskas Linas1562Ariogala
43
Grinkevicius Alvydas1553Šakiai
44
Ostreika Mironas1513Kaunas
45
Sabuninas Nikolajus1512Jonava
46
Posaskov Sergej1502Vilnius
47
Posaskov Nikita1489B13mVilnius
48
Skietrys Eugenijus1474Kaunas
49
Bartkus Antanas1469S60Ariogala
50
Maksimcev Ivan1457S60Jonava
51
Rudzkis Mazvydas1430mKaunas
52
Jerafejev Andrej1421Kaunas
53
Kilmanas Darius1373Jonava
54
Loginov Aleksandr1351S60Jonava
55
Paskauskas Zenonas1349S60Kaunas
56
Dailidenas Justas1320mVilnius
57
Maziukaite Kristina1318wM13mVilnius
58
Ratkevicius Andrius1314Kaunas
59
Jaskunaite Auguste1291wmVilkaviškis
60
Pucius Benas1276B13mKaunas
61
Biveynis Alexander1262Kaunas
62
Pupka Paulius1225B13mKaunas
63
Sarcevicius Rapolas1205B13mVilnius
64
Gluoksnis Jonas1163S60Išlaužas
65
Narakaite Bronislava1161wS60Jonava
66
Uckuronis Aleksandras1017B13mVilnius
67
Bubnys Marius0Kaunas
68
Cepsys Antanas0Jonava
69
Micura Vitalijus0Jonava
70
Urbonavicius Ramunas0Kaunas
71
Vaicekauskas Jogaila0B13mKaunas
72
Vaiciunas Giedrius0B13mKaunas
Advertisement