Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:30:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
III OBERT ACTIU D’ESCACS CIUTAT D’AMPOSTA
Darrera actualització22.05.2016 21:22:48, Creador/Darrera càrrega: Ruben Morales Medel
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
6. Ronda El 2016/05/22 A les 16.45
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
2
MK
Esplugas Esteve Vicenç
2380
5
1 - 0
4
MK
Panella Navarro Sergi
2314
4
2
3
MK
Bru Rullo Llatzer
2330
4
0 - 1
4
Garcia Jhoel
2293
6
3
8
MK
Fernandez Alonso Miquel A.
2231
3½
½ - ½
4
Adan Chavarria Pere
2230
9
4
10
Rodriguez Adell Aaron
2222
3½
1 - 0
3½
FM
Zurano Lopez Pedro
2402
1
5
12
Garcia Espelta Josep
2117
3½
0 - 1
3½
IM
Kovacevic Slobodan
2300
5
6
27
Altabás Felipo Enoc
1827
3½
0 - 1
3½
MK
Accensi Estrada M.Angel
2239
7
7
24
Fosch Ferre Arnau
1891
3
0 - 1
3
Cabrera Royo Rafel
2141
11
8
20
Carrete Recasens Jordi
1958
3
0 - 1
3
Aubanell Ber Sergi
2092
13
9
22
Pino Muñoz Francisca
1927
3
1 - 0
3
Biosca Caballe Nestor
2081
14
10
16
Pamies Martinez Luis
2071
3
½ - ½
3
Salvado Obrero Ivan
2071
17
11
19
Bru Rullo Samuel
2022
3
1 - 0
2½
Rius Guarch Daniel
2075
15
12
18
Ferre Fornos J. Enric
2046
2½
1 - 0
2½
Salom Jovani Oriol
1934
21
13
25
Oñate Mesa Carlos
1871
2
½ - ½
2½
Trujillo Saavedra Ramiro
1922
23
14
32
Trujillo Saavedra Carlos Albe
1789
2
0 - 1
2
Aloy Lopez Xavier
1830
26
15
28
Rodriguez Sensano Manel
1803
2
1 - 0
2
Greenaway Paul Christopher
1784
33
16
29
Salvado Garcia Marc
1797
2
1 - 0
2
Monllau Paredes Moisés
1697
35
17
38
Mèlich Rallo Gerard
1665
2
0 - 1
2
Sanchez Gilabert Andrea
1797
30
18
40
Jovani Vilanova Albert
1662
2
0 - 1
2
Pla Rofes Aleix
1793
31
19
45
Teply Koutsky David
1383
1½
0 - 1
2
Pujol Biosca Joan
1597
43
20
36
Reinaldos Reinaldos Sonia
1674
1
1 - 0
1
Biosca Cid Merce
1652
41
21
37
González Reinaldos Óscar
1668
1
1 - 0
1
López Millán Cristian
1619
42
22
39
Alberich González Elies
1662
1
1 - 0
1
Zhao Xijunjie
1460
44
23
46
Zhao Xijunkang
1372
1
1
bye
24
34
Querol Zamora Ivan
1764
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió