Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 11:32:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
минск быстрые 10 мальчики
Last update 03.05.2016 16:16:55, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Игнатенко Игорь
BLR
1800
РЦОП
2
Кулеба Иван
BLR
1800
РЦОП
3
Лазавик Денис
BLR
1800
РЦОП
4
Недбальский Михаил
BLR
1800
РЦОП
5
Стрижнёв Иван
BLR
1800
СДЮШОР №11
6
Тимошевич Михаил
BLR
1800
СДЮШОР №11
7
Хворостин Кирилл
BLR
1800
СДЮШОР №11
8
Цеслер Яков
BLR
1800
РЦОП
9
Абрамов Павел
BLR
1600
СДЮШОР №11
10
Андреев Дмитрий
BLR
1600
ЦДО "Арт"
11
Башинский Никита
BLR
1600
СДЮШОР №11
12
Бельский Владимир
BLR
1600
СДЮШОР №11
13
Березко Егор
BLR
1600
СДЮШОР №11
14
Борисчик Сергей
BLR
1600
СДЮШОР №11
15
Брайчук Алексей
BLR
1600
Первомайский р-н
16
Бритиков Макар
BLR
1600
СДЮШОР №11
17
Вильчинский Шон
BLR
1600
СДЮШОР №11
18
Ганецкий Дима
BLR
1600
СДЮШОР №11
19
Головнев Сергей
BLR
1600
РЦОП
20
Гридюшко Ярослав
BLR
1600
МГДДиМ
21
Каменкович Никита
BLR
1600
РЦОП
22
Каренский Всеволод
BLR
1600
СДЮШОР №11
23
Коровицкий Алексей
BLR
1600
СДЮШОР №11
24
Коршак Павел
BLR
1600
СДЮШОР №11
25
Курганов Максим
BLR
1600
СДЮШОР №11
26
Лапенко Роман
BLR
1600
СДЮШОР №11
27
Павлючков Даниил
BLR
1600
РЦОП
28
Подзоров Андрей
BLR
1600
РЦОП
29
Прокопук Василий
BLR
1600
СДЮШОР №11
30
Ромашко Константин
BLR
1600
СДЮШОР №11
31
Русикевич Игнат
BLR
1600
СДЮШОР №11
32
Сафиулин Артем
BLR
1600
СДЮШОР №11
33
Сирота Олег
BLR
1600
СДЮШОР №11
34
Сокол Владислав
BLR
1600
РЦОП
35
Терешко Даниил
BLR
1600
СДЮШОР №11
36
Тылецкий Александр
BLR
1600
СДЮШОР Проф.
37
Тюрин Илья
BLR
1600
РЦОП
38
Унуковский Александр
BLR
1600
СДЮШОР №11
39
Хаменко Глеб
BLR
1600
"Контакт"
40
Хралович Герман
BLR
1600
СДЮШОР №11
41
Цыганов Дмитрий
BLR
1600
РЦОП
42
Шелег Павел
BLR
1600
РЦОП
43
Шило Тимофей
BLR
1600
РЦОП
44
Щербина Роман
BLR
1600
МГДДиМ
45
Абрамов Никита
BLR
1400
СДЮШОР №11
46
Агеев Глеб
BLR
1400
РЦОП
47
Базыма Степан
BLR
1400
СДЮШОР №11
48
Баранов Максим
BLR
1400
Гимн. №6
49
Бельцер Григорий
BLR
1400
СДЮШОР №11
50
Бойко Алексей
BLR
1400
СДЮШОР Проф.
51
Боярин Владислав
BLR
1400
СДЮШОР №11
52
Бурак Вячеслав
BLR
1400
СДЮШОР №11
53
Василькевич Артем
BLR
1400
РЦОП
54
Велитченко Николай
BLR
1400
РЦОП
55
Вершок Леонид
BLR
1400
СДЮШОР №11
56
Гайчук Александр
BLR
1400
СДЮШОР №11
57
Гаринович Владислав
BLR
1400
СДЮШОР №11
58
Генда Илья
BLR
1400
РЦОП
59
Евдасев Максим
BLR
1400
РЦОП
60
Ерш Андрей
BLR
1400
СДЮШОР №11
61
Журавлев Олег
BLR
1400
РЦОП
62
Касперович Валерий
BLR
1400
СДЮШОР №11
63
Кондратович Александр
BLR
1400
РЦОП
64
Корзун Илья
BLR
1400
СДЮШОР №11
65
Костюкевич Даниил
BLR
1400
СДЮШОР №11
66
Кузьмар Владислав
BLR
1400
МГДДиМ
67
Лапицкий Глеб
BLR
1400
РЦОП
68
Лапо Олег
BLR
1400
СДЮШОР №11
69
Марханов Федор
BLR
1400
РЦОП
70
Мелехов Артем
BLR
1400
РЦОП
71
Мискевич Иван
BLR
1400
СДЮШОР №11
72
Морозов Тимур
BLR
1400
РЦОП
73
Наумов Сергей
BLR
1400
СДЮШОР №11
74
Никитин Матвей
BLR
1400
СДЮШОР №11
75
Новик Георгий
BLR
1400
РЦОП
76
Позняк Михаил
BLR
1400
СДЮШОР №11
77
Рукавицын Никифор
BLR
1400
СДЮШОР №11
78
Свинтицкий Ярослав
BLR
1400
СДЮШОР №11
79
Смычек Кирилл
BLR
1400
СДЮШОР №11
80
Солонский Марк
BLR
1400
СДЮШОР №11
81
Стрельчонок Никита
BLR
1400
СДЮШОР Проф.
82
Тихоновецкий Михаил
BLR
1400
СДЮШОР №11
83
Хан Амир
BLR
1400
СДЮШОР №11
84
Хмелевский Артем
BLR
1400
СДЮШОР №11
85
Шарапа Владислав
BLR
1400
СДЮШОР №11
86
Шлык Роман
BLR
1400
"Контакт"
87
Шупаев Артемий
BLR
1400
"Эврика"
88
Багданович Михаил
BLR
1200
СДЮШОР №11
89
Глотов Владимир
BLR
1200
СДЮШОР №11
90
Гулидов Иван
BLR
1200
СДЮШОР №11
91
Дворецкий Мирослав
BLR
1200
СДЮШОР №11
92
Зарецкий Глеб
BLR
1200
СДЮШОР №11
93
Зычков Антон
BLR
1200
СДЮШОР №11
94
Кравченко Степан
BLR
1200
СДЮШОР №11
95
Павлов Илья
BLR
1200
СДЮШОР №11
96
Павлов Тихон
BLR
1200
СДЮШОР №11
97
Письяуков Артем
BLR
1200
СДЮШОР №11
98
Савицкий Роман
BLR
1200
СДЮШОР №11
99
Таптунов Кирилл
BLR
1200
Фрунз. ФОЦ
100
Харитончик Сергей
BLR
1200
СДЮШОР №11
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use