Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Cena starostu obce Osuské GPX

Posledná aktualizácia 14.05.2016 14:38:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFEDEloFEloNKlub
1Jancovicova PetraSVK16360Sk Kupele Piestany
2Petrek DavidSVK15330Sk Slovan Bratislava
3Visvader KristofSVK01341Interchess Zs Borsky Mikulas
4Svrcek DanielSVK13120Sachovy Klub Holic
5Nater NikolasSVK01248Sk Osuske
6Horvath JanSVK12440Sk Slovan Bratislava
7Horak ViliamSVK12390Sachovy Klub Holic
8Banas Kamil Ml.SVK12320Sk Modra
9Svarc VaclavSVK11880Sk Osuske
10Fajtakova SilviaSVK11860Interchess Cvc Malacky
11Oslej MarekSVK01137Interchess Cvc Senica
12Sefcik OliverSVK01113Sachovy Klub Holic
13Zverka Peter SamuelSVK10840Sk Doprastav Bratislava
14Novomeska KarinSVK01062Sk Stefanov
15Horvathova HanaSVK01007Sk Slovan Bratislava
16Ahin ZohraSVK01000Zs Spartakovska Trnava
17Aitner IvanSVK01000ZŠ Benkova Nitra
18Bacho KristianSVK01000ZŠ Benkova Nitra
19Banas SamuelSVK01000Sk Modra
20Bartosik RafaelSVK01000Sachovy klub Holic
21Buraj PatrikSVK01000Interchess Zs Borsky Mikulas
22Cermak LukasSVK01000Sachovy Klub Holic
23Cermakova EmaSVK01000Sk Modra
24Drinka AlexSVK01000Interchess Zs Borsky Mikulas
25Dubanova KristinaSVK01000Szs Gorkeho Skalica
26Dzivak JanSVK01000Zs A Merici Trnava
27Dzivak JozefSVK01000Zs A Merici Trnava
28Eisner AdamSVK01000ZŠ Benkova Nitra
29Fuskova PavlaSVK01000ZŠ Benkova Nitra
30Ganobcik MiroslavSVK01000Zsk Vrbove - Sach
31Gombik MarekSVK01000ZS Spartakovska Trnava
32Hajtmanek IgorSVK01000ZŠ Benkova Nitra
33Ivanova NicolSVK01000Sachovy Klub Holic
34Jancovicova TamaraSVK01000Chtelnica
35Jankovic ErikSVK01000Interchess Zs Borsky Mikulas
36Kaufmanova KarinSVK01000Interchess Cvc Senica
37Kazimir RadovanSVK01000Zs Spartakovska Trnava
38Klempova NataliaSVK01000ZS Komenskeho Senica
39Kondla JakubSVK01000Szs Gorkeho Skalica
40Krusinsky CtiborSVK01000Interchess Cvc Senica
41Krusinsky MojmirSVK01000Interchess Cvc Senica
42Kuchta FilipSVK01000Sk Slovan Bratislava
43Machacek FilipSVK01000SZS Gorkeho Skalica
44Malec NatanielSVK01000ZŠ Benkova Nitra
45Otepka PeterSVK01000CVC Senica
46Parizek OndrejSVK01000SZS Gorkeho Skalica
47Pcolka TobiasSVK01000ZS Merici Trnava
48Richnak MarekSVK01000Zs A Merici Trnava
49Romanova ElaSVK01000Szs Gorkeho Skalica
50Romanova EmaSVK01000SZS Gorkeho Skalica
51Santavy JurajSVK01000SZS Gorkeho Skalica
52Sebok LukasSVK01000ZŠ Benkova Nitra
53Sebokova LauraSVK01000ZŠ Benkova Nitra
54Sebokova LeaSVK01000ZŠ Benkova Nitra
55Sedivy PatrikSVK01000Interchess Zs Borsky Mikulas
56Sefcik Marek Ml.SVK01000Sachovy Klub Holic
57Sefcikova LianaSVK01000Sachovy Klub Holic
58Stefko FilipSVK01000Sachovy Klub Holic
59Stelbasky FilipSVK01000Ksn Bratislava
60Suchon PeterSVK01000Zs Spartakovska Trnava
61Surin MatusSVK01000SZS Gorkeho Skalica
62Treflik DenisSVK01000Zs Spartakovska Trnava
63Urbanova LillySVK01000ZŠ Benkova Nitra
64Viveiros CristinoSVK01000Interchess Zs Borsky Mikulas
65Vojtko Patrik JanSVK01000Sk Komplet Modranka
66Vojtkova Linda BernadetaSVK01000Sk Komplet Modranka
67Vozar AdamSVK01000Cvc Malacky