Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 10:31:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Cto de Aragon SUB 10
Last update 24.04.2016 19:14:51, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
Rtg
sex
Club/City
1
Vazquez Rodriguez Francisco
1586
Independiente
2
Dolz Barea Guillermo
1553
Ibercaja
3
Kerekes Norbert
1546
La Salle Montemolin
4
Moreno Gracia Guillermo
1546
Zumban
5
Delgado Pascual Hugo
1528
S.M.A. Barbastro
6
Gimenez Sanchez Leo
1522
Marcos Frechin
7
Blancas Llopis Ciro
1515
El Olivar
8
Lopez Micone Nicolas
1512
Ibercaja
9
Badias Coscolluela Lucia
1509
w
S.M.A. Barbastro
10
Lopez Micone Ezequiel
1502
Ibercaja
11
Lozano Torcal Miguel
1501
La Salle Montemolin
12
Rubio Corbaton Raul
1501
Zumban
13
Aguilar Bobadilla Africa
1500
w
Marcos Frechin
14
Alzugaray Serrano Daniel
1500
Marcos Frechin
15
Bellido Martin Marco
1500
Castillo Qadrit
16
Benitez Buisan Jose
1500
Atl Huesca
17
Berenguer Millan Andres
1500
Palacio De Pioneros
18
Carabantes Otal Laia
1500
w
Monzon
19
Carrera Angulo Nicolas
1500
S.M.A. Barbastro
20
Castanera Gomez Alberto
1500
Marcos Frechin
21
Chabarri Moreno Alejandro
1500
La Salle Montemolin
22
Costa Gutierrez Marta
1500
w
El Olivar
23
Costa Pastor Alejandro
1500
Fraga
24
Del Hoyo Artigas Antonio
1500
Ibercaja
25
Escar Otin Arturo
1500
Atl Huesca
26
Escario Nadal Dario
1500
Atl Huesca
27
Escudero Cano Fernando
1500
Monzon
28
Ferrer Armale Alejandro
1500
St Casablanca
29
Fron Guiu Alba
1500
w
El Olivar
30
Garcia Acin Pablo
1500
Independiente
31
Garicano Jaen Pablo
1500
La Salle Montemolin
32
Gonzalvo Bueno Jorge
1500
Marcos Frechin
33
Hernandez Villalba Raquel
1500
w
Independiente
34
Ibatullin Romanov Artemy
1500
Monzon
35
Ibatullin Romanov Danil
1500
Monzon
36
Ignacio Lopez Anahi
1500
w
Marcos Frechin
37
Lamelas Lisa Bruno
1500
Jaque
38
Lopez Perez Gema
1500
w
Ibercaja
39
Magallon Gil Diego
1500
Independiente
40
Marti Areste Ian
1500
Fraga
41
Martin Enriquez Peio
1500
Ibercaja
42
Mesa Polo Marcos
1500
Ibercaja
43
Miranda Herrera Marta
1500
w
Monsalud
44
Miranda Melero Sergio
1500
S.M.A. Barbastro
45
Munoz Lopez Hugo
1500
Independiente
46
Munoz Valles Jorge
1500
El Olivar
47
Naval Marques Sandra
1500
w
Binefar
48
Quesada De Luis Pablo
1500
Castillo Qadrit
49
Ramon Joyce Kaitlyn
1500
w
El Olivar
50
Salvador Gonzalo Unax
1500
Marcos Frechin
51
Sole Palacin Manel
1500
Fraga
52
Sorinas Monfort Claudia
1500
w
Monzon
53
Sorolla Munoz Agnes Petronila
1500
w
Palacio De Pioneros
54
Torres Garces Hugo
1500
Monzon
55
Vera Cerezo Ignacio
1500
Fraga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use