Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP Zlínského kraje - 3. turnaj - HD12

Poslední aktualizace09.04.2016 18:30:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Večeřa DominikCZE1339Sokol Postoupky6,522,531,028,50
27Lukáš VojtěchCZE1197ŠK Staré Město5,519,526,521,25
36Řezníček ŠtěpánCZE1284Zbrojovka Vsetín5,021,531,020,00
48Grycman OndřejCZE1102Sokol Ústí5,018,527,016,00
510Černá TerezieCZE1100ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,017,524,015,50
61Opluštil PavelCZE1425Sokol Postoupky4,523,032,519,00
75Mařák JakubCZE1311SK EMKaD Holešov4,520,527,516,25
82Kovář MatějCZE1341Sokol Ústí4,520,027,513,25
920Kučera PavelCZE1000TJ Valašské Meziříčí4,519,528,014,75
104Kocůrek AdamCZE1319Zbrojovka Vsetín4,517,525,015,75
1131Kotrla MatyášCZE0Sokol Bystřička4,021,528,514,00
1222Křupala VladimírCZE1000ŠO TJ Karolinka4,019,527,011,50
1312Kujan LukášCZE1067ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,019,025,512,50
1411Vaňhara LukášCZE1080Sokol Postoupky4,018,526,514,00
1528Šváb JakubCZE1000SK EMKaD Holešov4,016,523,010,00
1613Pešák ZdeněkCZE1052Bystřice p/H4,014,520,510,00
1730Hlaváček OndřejCZE0KK-ŠK Osvětimany3,521,531,513,25
1833Martiška PřemyslCZE0SVČ Rožnov3,519,526,511,25
199Vašek JakubCZE1100KK-ŠK Osvětimany3,518,525,09,75
2021Křenek JakubCZE1000ŠO TJ Karolinka3,021,029,010,50
2124Palát AlešCZE1000Sokol Bystřička3,018,526,011,50
2217Jehlářová MartinaCZE1000Sokol Ústí3,018,024,06,00
2318Kamas GabrielCZE1000Zbrojovka Vsetin3,016,523,07,00
2416Hurtík TomášCZE1000Zbrojovka Vsetín3,016,022,08,00
2523Obšivačová LucieCZE1000TJ Sokol Valašská Bystřice3,014,520,55,00
2625Skýpala ŠtěpánCZE1000Sokol Bystřička3,013,019,05,00
2715Havran OndřejCZE1000Zbrojovka Vsetín2,017,523,53,00
2829Basel FilipCZE0Sokol Bystřička2,015,021,54,00
2914Adamík RadekCZE1000SK EMKaD Holešov2,014,522,04,00
3032Malinová TerezaCZE0Klub her Zašová z.s.2,013,018,04,00
3126Vychopňová VeronikaCZE1000Sokol Ústí2,012,518,02,00
3227Škarpichová AdélaCZE1000Bystřice p/H2,011,017,03,00
3319Kuna FrantišekCZE1000ŠK Zlín1,013,018,52,00
3434Říhová MichaelaCZE0Klub her Zašová z.s.1,012,017,01,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž