Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravsky Konik 2009 - Narodni Open

Poslední aktualizace10.05.2009 14:08:02, Creator/Last Upload: hr. otto gutdeutsch

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
Samu PavelCZE1995Tj Mittal Ostrava
2
Hasinski KrystianPOL1985 TS Kuznia Rybnik
3
Petrov BogoljubCZE1974Htj Odra Ostrava
4
Sobek MartinCZE1967Jakl Karvina
5
Hlubina PavelCZE1965Vokd Poruba
6
Kubeczka AlesCZE1965Slavia Havirov
7
Zinglar DavidCZE1962Sk Hostalkovice
8
Briza JiriCZE1956Tatra Koprivnice
9
Stracanek VladimirCZE1948Sk Slavoj Poruba
10
Tatarcik VladimirCZE1945Tj Marianske Hory
11
Lamper VlastimilCZE1943Podhradni Lhota
12
Jaros BohumilCZE1936Sktp Hrabyne
13
Cubok MilanCZE1914Tj Comfort Dobratice
14
Novak BohdanCZE1909Sokol Skalice
15
Kondula LukasCZE1908Vokd Poruba
16
Premus JanCZE1905U18Slezan Opava
17
Polak RadimCZE1904Viktorie Bohumin
18
Pisa VladimirCZE1897Sk U Freda Darkovicky
19
Kriebel RudolfCZE1894Msa Dolni Benesov
20
Blecha JosefCZE1893Sokol Frycovice
21
Polach ZdenekCZE1886Sokol Skalice
22
Vicha MartinCZE1883Slezan Opava
23
Cervenka RomanCZE1877Tj Slovan Havirov
24
Bartos MichalCZE1870Msa Dolni Benesov
25
Vanicek AdolfCZE1865Tj Marianske Hory
26
Plesnik MiroslavCZE1863Sokol Skalice
27
Cyron KarelCZE1860Os Rychvald
28
Nytrova AdelaCZE1848wU18Agentura 64 Grygov
29
Perik AloisCZE1844Dynamo Dp Ostrava
30
Snopek JiriCZE1842Sk Svinov
31
Herman PavelCZE1838Dynamo Dp Ostrava
32
Hudak ImrichCZE1837Slavia Havirov
33
Kotoucek JiriCZE1837Banik Havirov
34
Divis JanCZE1835Sk Petrvald U Nj
35
Sipl FrantisekCZE1822Vokd Poruba
36
Nespor IvanCZE1813Sk Senov
37
Prokop TomasCZE1812Sokol Frycovice
38
Kanovsky JanCZE1811Tatra Koprivnice
39
Korinek JaroslavCZE1810Sk Svinov
40
Jarolim JanCZE1798U18Vokd Poruba
41
Tretina ZdenekCZE1796Vokd Poruba
42
Kapoun PavelCZE1794Tj Chlumec
43
Jamka JosefCZE1792Sk Petrvald U Nj
44
Hasinski SebastianPOL0 TS Kuznia Rybnik
45
Volcik MilanCZE1781Sktp Hrabyne
46
Broskevic LumirCZE1778Sk Senov
47
Prepiora VaclavCZE1776Vokd Poruba
48
Novak BorivojCZE1775T.J. Sokol Hranice
49
Kramolis PavelCZE1772Tj Mittal Ostrava
50
Blecharz PavelCZE1768U18Tj Mittal Ostrava
51
Pyka MilanCZE1765Vokd Poruba
52
Novotny StanislavCZE1764Sokol Polanka N/O
53
Bok TomasCZE1762Sokol Dobra
54
Slanina LumirCZE1761Tj Comfort Dobratice
55
Omasta DusanCZE1757Tj Slovan Havirov
56
Vasek JaroslavCZE1743Sk Senov
57
Tyn OndrejCZE1731U18Tj Mittal Ostrava
58
Kasa MartinCZE1730Sk Petrvald U Nj
59
Fiala RadovanCZE1729Sk Hostalkovice
60
Carbol OtmarCZE1725Sokol Dobra
61
Pektor VitezslavCZE1723Sokol Vitkovice
62
Halamka VaclavCZE1720Slovan Ostrava
63
Salek JosefCZE1720Slovan Ostrava
64
Melzer PetrCZE1712Tj Slovan Havirov
65
Koudelka MilosCZE17091. Novoborsky Sk
66
Kubik MichaelCZE1707U18Beskydska Sachova Skola O
67
Lahola KvetoslavCZE1706Dynamo Dp Ostrava
68
Chrostek LukasCZE1702U18Msa Dolni Benesov
69
Cizek PetrCZE1702T.J. Sokol Sumperk
70
Kondula DominikCZE1702Vokd Poruba
71
Tyn MarekCZE1698U18Tj Slovan Havirov
72
Heric MilanCZE1691Sk Svinov
73
Zizka RadimCZE1689Sokol Skalice
74
Brhlik AntoninCZE1687Tj Kavalier Sazava
75
Lavrisin JanCZE1684Sokol Skalice
76
Macalka FrantisekCZE1681Htj Odra Ostrava
77
Chlevistan JaromirCZE1673Vokd Poruba
78
Balogh MilanCZE1672Granitol Mor.Beroun
79
Janku ViktorCZE1668Dynamo Dp Ostrava
80
Pifka JaroslavCZE1667Vokd Poruba
81
Sumbera AntoninCZE1656Tj Marianske Hory
82
Klecka IvoCZE1647Sk Petrvald U Nj
83
Krupansky JaromirCZE1638Slavia Havirov
84
Sudolsky JanCZE1631Vokd Poruba
85
Benes JaroslavCZE1624Slovan Ostrava
86
Kwiatkowski ZygmuntPOL1620 KS Silesia Raciborz
87
Ruzicka LubomirCZE1612Sokol Vitkovice
88
Licka RadekCZE1600Tj Marianske Hory
89
Novakova VendulaCZE1582wU18Beskydska Sachova Skola O
90
Blazek MartinCZE1557Vokd Poruba
91
Pirhala LadislavCZE1554Dynamo Dp Ostrava
92
Bagar MiroslavCZE1536Sokol Vitkovice
93
Vasut JanCZE1536Tj Comfort Dobratice
94
Ludvova MarieCZE1534wSokol Vitkovice
95
Novakova VeronikaCZE1528wU18Beskydska Sachova Skola O
96
Horakova JanaCZE1485wSk Hotel Merkur Kladno
97
Bok ZdenekCZE1472Sokol Dobra
98
Snasel MichalCZE1466Sk Kme-Mddm Kurim
99
Rohovska TerezaCZE1443wU18Beskydska Sachova Skola O
100
Minasjan GareginCZE1442U18Sk Praha-Smichov
101
Vinklarek RobertCZE1425U18Tj Novy Jicin
102
Piskor LadislavCZE1408Sokol Dobra
103
Vojtechovska LenkaCZE1407wU18Tj Mittal Ostrava
104
Bebek IvanCZE1404Sokol Dobra
105
Safarcik MiroslavCZE1398Htj Odra Ostrava
106
Sedlacek MilanCZE1397Slezan Opava
107
Melzer PatrikCZE1386U18Tj Slovan Havirov
108
Kostalek FilipCZE1342U18Vokd Poruba
109
Hrach JanCZE1310Sk Petrvald U Nj
110
Chlapek OndrejCZE1286U18Tj Mittal Ostrava
111
Aparicio IgnacioESP0
112
Cvik StepanCZE0U18
113
Havelka OndrejCZE0U18Beskydska Sachova Skola O
114
Henzel MarcinPOL0U18TS Kuznia Rybnik
115
Honajzer MiroslavCZE0Granitol Mor.Beroun
116
Kanak FilipCZE0U18Beskydska Sachova Skola O
117
Kanakova NatalkaCZE0wU18Beskydska Sachova Skola O
118
Kuchar MatejCZE0U18Beskydska Sachova Skola O
119
Lisowski AdamPOL0 U18TS Kuznia Rybnik
120
Michalski JaroslawPOL0 U18TS Kuznia Rybnik
121
Ramik DominikCZE0U18Beskydska Sachova Skola O
122
Smrek DusanCZE0Spartak Bilovec
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž