Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravsky Konik 2009 - FIDE Open

Poslední aktualizace12.05.2009 22:25:00, Creator/Last Upload: hr. otto gutdeutsch

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
GMDziuba MarcinPOL25350 KU AZS UMCS Lublin
2
GMMaiorov NikitaBLR25250 Vitebsk
3
IMKravtsiv MartynUKR25110 
4
IMSimacek PavelCZE24892484 1. Novoborsky Sk
5
IMWarakomski TomaszPOL24880 Juvena Hancza Suwalki
6
GMSergeev VladimirUKR24790 Zikuda Turnov
7
IMStupak KirillBLR24670 
8
GMSocko MonikaPOL24560wSk Rapid Pardubice O.S.
9
IMBernasek JanCZE24432444 Sk Rapid Pardubice, O.S.
10
IMDolezal RadoslavCZE24322431 Tj Praha-Pankrac
11
IMStrebkovs AndrejsLAT24200 SK Ziemelblazma Riga
12
IMHausner IvanCZE23932392 Sk Mahrla Praha
13
FMJasny StanislavCZE23920 BSS Frydek-Mistek
14
IMVesselovsky SergueiCZE23902402 Jakl Karvina
15
FMRojicek VojtechCZE23732373 BSS Frydek-Mistek
16
IMPlischki SebastianGER23630 Sc Stadthagen
17
FMVojtek VladimirSVK23380 SKS Dubnica nad Vahom
18
IMNedela VlastimilCZE23362328 SK Geofin Ostrava
19
WIMAzarova NadezhdaBLR23230w
20
FMObsivac JosefCZE23212315 Agentura 64 Grygov
21
Olsar JaroslavCZE23182305 Jakl Karvina
22
IMPesotsky VitalyUKR23180 
23
IMZakharchenko ArnoldUKR23150 
24
FMFirt StanislavCZE23142293 SK Geofin Ostrava
25
Skliba MartinCZE23132299 SK Lokomotiva Brno
26
FMJedlicka AlesCZE23062293 2222 Sk Polabiny
27
FMCempel JaroslavCZE22982284 Sokol Jakartovice
28
FMPonizil CyrilCZE22782251 U18Sk Zlin
29
Piza VlastimilCZE22732268 Sk Gordic Jihlava
30
Orzechowski JacekPOL22680 KS Silesia Raciborz
31
FMSobek JaroslavCZE22632256 Jakl Karvina
32
Danes JaroslavCZE22582256 Tj Stadion Kutna Hora
33
Novotny MichalCZE22542245 2222 Sk Polabiny
34
Krajina AlesCZE22362232 SK Geofin Ostrava
35
IMGanaus HannesAUT22350 
36
Zwardon VojtechCZE22312232 Jakl Karvina
37
FMMuzik MartinCZE22252222 1. Novoborsky Sk
38
Splichal StanislavCZE22252204 Tj Mittal Ostrava
39
FMFurman BorisRUS22230 Perovo Moskva
40
Adamek JiriCZE22212218 Sk Slavoj Poruba
41
IMSikora-Lerch JanCZE22162203 Tz Trinec
42
Obrusnik MichalPOL22040 U18KS Silesia Raciborz
43
Malik JanCZE22032201 Sk Slavoj Poruba
44
Lys JosefCZE21962176 Sokol Dobra
45
Hantak AdamGER21962136 Polizei Sc Hannover
46
Karhanek PavelCZE21922194 Sk Petrvald U Nj
47
Veres AndrejSVK21820 SKS Dubnica nad Vahom
48
Vesely MartinCZE21792184 Tj Mittal Ostrava
49
Hladik OtoCZE21702169 Tj Mittal Ostrava
50
FMBylino OlegUKR21460 
51
Konstacky MatejCZE21442155 Tj Morkov
52
Kolar StanislavCZE21392134 Sk Senov
53
WFMChlost MarlenaPOL21320wPocztowiec Poznan
54
Chlevistan JakubCZE21252094 Vokd Poruba
55
Ockay TomasCZE21242140 Vokd Poruba
56
Snyta ZdenekCZE21242114 Sokol Dobra
57
Drabek MiloslavCZE21182110 Sokol Pisek
58
Kuciel WladyslawPOL21160 
59
WFMOlsarova KarolinaCZE21102081wU18Sk Slavia Orlova
60
Olsarova TerezaCZE21062097wU18Sk Slavia Orlova
61
Oresky JanCZE21042164 1. Novoborsky Sk
62
Slavinsky RostislavCZE20852080 Tj Novy Jicin
63
Papan CyrilCZE20822084 Tj Novy Jicin
64
Ling BronislavCZE20812044 Sk Hodonin
65
Hylkema RemcoNED20750 Messemaker
66
Zalesky KarelCZE20722089 Slezan Opava
67
Jarvenpaa JariFIN20710 Tammer Shakki
68
Stehlik JiriCZE20682069 Sokol Kolin
69
Polok KacperPOL20630 U18Hetman Szopienice Katowic
70
Zarsky KamilCZE20532084 Sokol Tabor
71
Trapl DaliborCZE20472114 U18Vokd Poruba
72
Reznicek MarcelCZE20452044 Slavia Havirov
73
Novosadova KristynaCZE20432060wBSS Frydek-Mistek
74
Lizner MilanCZE20392063 Tj Praha-Pankrac
75
Kriebel TadeasCZE20382094 U18Msa Dolni Benesov
76
Borovicka BohumilCZE20372020 Tj Morkov
77
Brazina DavidCZE20332030 Tj Mittal Ostrava
78
Dvorak VladimirCZE20332024 Sk Rosada Prostejov
79
Didi JanCZE20312029 Tj Mittal Ostrava
80
Cupek MartinCZE20242033 So Tj Sokol Mosty U Jablu
81
Kulistak MilanCZE20222063 Chessmont Roznov P.R.
82
Vermirovsky VlastimilCZE20202020 Tatra Koprivnice
83
Mohyla AlesCZE20051990 Tj Lokomotiva Liberec
84
Tylecek DrahomirCZE20021991 Tj Mittal Ostrava
85
Siwek AntoninCZE19841984 Sk Senov
86
Snajdr TomasCZE19831919 Sk Hotel Merkur Kladno
87
Blecha ZdenekCZE19802005 Sokol Frycovice
88
Ambros ZdenekCZE19691965 Chessmont Roznov P.R.
89
Gil KarelCZE19591930 Banik Havirov
90
Pys ZbynekCZE19151935 Chessmont Roznov P.R.
91
Habada JindrichCZE19141919 Sk Hotel Merkur Kladno
92
Lexa VaclavCZE19021918 Tj Sokol Praha-Vrsovice
93
Micka JaroslavCZE19001875 Tj Novy Jicinm
94
Zemlicka VitCZE18701847 Sokol Praha-Kovylisy
95
Vitula JanCZE18641844 Sk Kme-Mddm Kurim
96
Koerber AntoninCZE18551864 TJ Vitkov
97
Kowara MagdalenaPOL18370wU18Piatka Skierniewice
98
Ruzicka VaclavCZE17221775 Sk Kladno
99
Valencik JozefCZE15831724 U18Tj Slovan Havirov
100
Remes RadekCZE01984 Sokol Skalice
101
Stania PetrCZE01750Slezan Opava
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž