Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Spektrum5

Posledná aktualizácia 02.04.2016 22:13:03, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Jalc FilipM1372Sachy Reinter N O Humenne
2Balvan FilipM1352Sk Rajec
3Sevcikova LuciaF1351Mkss Sk Kysucke Nove Mesto
4Pechacek DominikM1311Zs Moskovska Banska Bystrica
5Holestiakova Nina14951428F1305Tj Slavia Caissa Cadca
6Franko OndrejM1280Martinska Sachova Akademia
7Stauder MatejM1275Cvc Zilina
8Lovcican TomasM1257Sk Junior Cvc Banska Bystrica
9Grec Jan AlexanderM1249Ftc Filakovo
10Carnecka StellaF1234Cvc Zilina
11Gartner MikulasM1230Cvc Zilina
12Ondo PatrikM1223Sk Tjls Vd Poprad
13Simalcikova Sara73611670F1193Osk Renop Liptovska Tepla
14Sadiku MatusM1191Cvc Zilina
15Boba DominikM1188Martinska Sachova Akademia
16Sopoci JakubM1174Martinska Sachova Akademia
17Kapitulcin JakubM1154Tj Mladost Zilina
18Holestiakova Lubana14955121F1145Tj Slavia Caissa Cadca
19Ruman PavolM1142Martinska Sachova Akademia
20Zumrik MarekM1126Martinska Sachova Akademia
21Schmiesterova Kamila73606189F1110Tj Mladost Zilina
22Zumrik LukasM1095Martinska Sachova Akademia
23Hreus SimonM1092Cvc Zilina
24Machovcakova EliskaF1088Kysucka Sachova Skola
25Plackova DominikaF1085Kysucka Sachova Skola
26Magdik PeterM1075Zs Pruske
27Carnecky ViliamM1065Cvc Zilina
28Slivka SamuelM1064Kysucka Sachova Skola
29Kapitulcin MatejM1045Tj Mladost Zilina
30Abaffy AndrejM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
31Babjarcik TobiasM1000Sachy Reinter N O Humenne
32Belakova AnabelaF1000Zssms Dubnica N/V
33Belakova RebekaF1000Zssms Dubnica N/V
34Boba KristianM1000Martinska Sachova Akademia
35Bolibruch PavolM1000Zs S Ms Zakamenne
36Brisuda SamuelM1000ZS s MS Oravska Lesna
37Budzak DamianM1000Czs Poprad
38Bulej MatejM1000Kysucka Sachova Skola
39Buraj PatrikM1000Interchess Zs Borsky Mikulas
40Centak FilipM1000Kysucka Sachova Skola
41Cervenˆ SamuelM1000Kysucka Sachova Skola
42Cirska NinaF1000Cvc Zilina
43Devera MatusM1000Cvc Zilina
44Devera SimonM1000Cvc Zilina
45Deverova PetraF1000Cvc Zilina
46Dzibrik TomasM1000Cvc Zilina
47Elias SimonM1000Cvc Zilina
48Gallo OndrejM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
49Gasinec PavolM1000Zs Clementisova Kysucke Nove M
50Gasper MarianM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
51Gottwaldova SofiaF1000Cvc Zilina
52Gregus AlexanderM1000Cvc Zilina
53Gregusova DominikaF1000Cvc Zilina
54Harkabus AdamM1000Cvc Zilina
55Horvath SimonM1000Kysucka Sachova Skola
56Janec JakubM1000CVC Neslusa
57Janicek JakubM1000Tj Mladost Zilina
58Jurik OliverM1000Zs Kupelna Presov
59Kajanek DanielM1000Kysucka Sachova Skola
60Kakus OliverM1000Zs S Ms Zakamenne
61Kovac MichalM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
62Kubina MatejM1000ZS Martinska Zilina
63Laslopova JulianaF1000Sachovy Klub Mladost Neslusa
64Laslopova NataliaF1000Sachovy Klub Mladost Neslusa
65Lezdik DamianM1000Tj Mladost Zilina
66Magdikova DanielaF1000Zs Pruske
67Majera MarosM1000Kysucka Sachova Skola
68Majerova EmaF1000Kysucka Sachova Skola
69Malgotova AnnaF1000Cvc Zilina
70Molnar MichalM1000Zs Centrum 1 Dubnica Nad Vahom
71Mrmusova MagdalenaF1000Kysucka Sachova Skola
72Mundier KristianM1000Zs S Ms Zakamenne
73Obrocnikova BarboraF1000Cvc Zilina
74Obrocnikova ViktoriaF1000CVC Zilina
75Ondo DanielM1000Sk Tjls Vd Poprad
76Paksi AlexanderM1000Zssms Dubnica N/V
77Placek JanM1000Kysucka Sachova Skola
78Psocikova LeaF1000Zs Clementisova Kysucke Nove M
79Sabol DenisM1000Zs Centrum 1 Dubnica Nad Vahom
80Samajova SilviaF1000Zs Clementisova Kysucke Nove M
81Secany MirkoM1000Zs Centrum 1 Dubnica Nad Vahom
82Spirec JakubM1000Sachovy Klub Mladost Neslusa
83Staskovan AdamM1000Kysucka Sachova Skola
84Vaclav PatrikM1000Zs S Ms Zakamenne
85Visvader KristofM1000Interchess Zs Borsky Mikulas
86Zagrapan MatusM1000Kysucka Sachova Skola
87Budzak Tobias73612189M1000Cirkevna Ss, Poprad
88Chromek MilanM1000ZS s MS Oravska Lesna
89Gjabel JurajM1000ZS Martinska Zilina
90Hrncarova AlexandraF1000ZS Martinska Zilina
91Janosik MichalM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
92Jarusciak MatejM1000ZS Martinska Zilina
93Jarusciak MatusM1000ZS Martinska Zilina
94Jonek PavolM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
95Kojda FilipM1000ZS s MS Oravska Lesna
96Kovac OndrejM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
97Lukacik MatejM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
98Slotik MatusM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
99Tobias DominikM1000CZS Dobreho Pastiera Zilina
100Zlatos AdamM1000ZS s MS Oravska Lesna