Žrebovanie / výsledky

9. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Salgovic Simon 15197 1 - 06 Oslej Marek 109210
26Barnas Michal 13296 0 - 16 Soltys Oliver 15132
33Petrek David 14046 1 - 06 Blaho Jakub 13715
411Kuna Patrik 10886 ½ - ½6 Belica Kamil 13814
57Zetocha Adela 1183 0 - 1 Fajtakova Silvia 11669
651Romanova Ela 1000 1 - 0 Zverka Peter Samuel 100068
758Skottke Daniel 10005 0 - 15 Crkon Lucas 11708
823Compel Daniel 10005 1 - 05 Siagi Jakub 100054
931Gal Milan 10005 1 - 05 Zacik Tibor Gregor 100066
1063Tichy Gregor 10005 0 - 15 Mikita Jakub 100043
1152Romanova Ema 10005 1 - 05 Vozar Adam 100065
1212Barnasova Simona 1085 ½ - ½ Cizmar Tomas 100022
1319Bury Peter 1000 0 - 1 Mindek Matus 100044
1457Sitar Andrej 1000 1 - 0 Kubikova Nina 100039
1546Paluska Karol 1000 1 - 04 Andrejsin Adam 100014
1647Pavelka Hugo 10004 0 - 14 Brechtl Samuel 100016
1727Dubanova Kristina 10004 1 - 04 Otepka Peter 100045
1829Durda Andrej 10004 1 - 04 Rakovsky Jakub 100049
1933Horvath Jan 10004 1 - 04 Sirak Ivan 100056
2048Pavelka Jonas 10004 ½ - ½4 Lakota Jan 100041
2113Novomeska Karin 1066 1 - 0 Kachlov Konstantin 100035
2260Straube Andrej 1000 0 - 1 Cutka Pavol 100024
2328Durana Jonas 1000 1 - 0 Zelina Milan 100067
2455Simon Samuel 1000 0 - 13 Burak Erik 100018
2515Barnas Norbert 10003 1 - 03 Tichy Frederik 100062
2638Kaufmanova Karin 10003 0 - 13 Cermakova Ema 100020
2721Certik Jaroslav 10003 0 - 13 Vanco Viktor 100064
2859Stelbasky Filip 10003 1 - 03 Havalda Samuel 100032
2942Matysak Emanuel 10003 1 - 03 Iakovlyeva Sofia 100034
3037Kapolkova Greta 1000 0 - 1 Richter Michal 100050
3117Burak Alex 10002 1 - 02 Dargaj Samuel 100026
3225Danko Frederik 10002 1 - 02 Kurtha Oliver 100040
3353Rozemberg Hugo 10002 ½ - ½1 Stulrajter Michal 100061
3436Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 12 Filip Matus 100030

8. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Soltys Oliver 15136 0 - 16 Salgovic Simon 15191
24Belica Kamil 1381 ½ - ½ Petrek David 14043
35Blaho Jakub 13715 1 - 0 Fajtakova Silvia 11669
443Mikita Jakub 10005 0 - 15 Barnas Michal 13296
510Oslej Marek 10925 1 - 05 Compel Daniel 100023
611Kuna Patrik 10885 1 - 05 Romanova Ema 100052
722Cizmar Tomas 1000 0 - 1 Zetocha Adela 11837
868Zverka Peter Samuel 1000 1 - 0 Barnasova Simona 108512
951Romanova Ela 1000 1 - 0 Sitar Andrej 100057
108Crkon Lucas 11704 1 - 0 Bury Peter 100019
1116Brechtl Samuel 10004 0 - 14 Skottke Daniel 100058
1265Vozar Adam 10004 1 - 04 Durda Andrej 100029
1349Rakovsky Jakub 10004 0 - 14 Gal Milan 100031
1454Siagi Jakub 10004 1 - 04 Horvath Jan 100033
1545Otepka Peter 10004 0 - 14 Tichy Gregor 100063
1624Cutka Pavol 1000 0 - 14 Zacik Tibor Gregor 100066
1739Kubikova Nina 1000 1 - 0 Novomeska Karin 106613
1846Paluska Karol 1000 1 - 0 Durana Jonas 100028
1944Mindek Matus 1000 1 - 0 Straube Andrej 100060
2014Andrejsin Adam 10003 1 - 03 Matysak Emanuel 100042
2118Burak Erik 10003 0 - 13 Pavelka Hugo 100047
2256Sirak Ivan 10003 1 - 03 Certik Jaroslav 100021
2362Tichy Frederik 10003 0 - 13 Dubanova Kristina 100027
2434Iakovlyeva Sofia 10003 0 - 13 Pavelka Jonas 100048
2541Lakota Jan 10003 1 - 03 Stelbasky Filip 100059
2667Zelina Milan 10003 ½ - ½ Barnas Norbert 100015
2750Richter Michal 1000 0 - 1 Simon Samuel 100055
2826Dargaj Samuel 10002 0 - 1 Kachlov Konstantin 100035
2932Havalda Samuel 10002 1 - 02 Burak Alex 100017
3020Cermakova Ema 10002 1 - 02 Rozemberg Hugo 100053
3164Vanco Viktor 10002 1 - 02 Danko Frederik 100025
3240Kurtha Oliver 10002 0 - 12 Kaufmanova Karin 100038
3337Kapolkova Greta 1000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100036
3430Filip Matus 10001 1 - 01 Stulrajter Michal 100061

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Salgovic Simon 15195 1 - 05 Blaho Jakub 13715
22Soltys Oliver 15135 1 - 05 Kuna Patrik 108811
39Fajtakova Silvia 11665 ½ - ½ Oslej Marek 109210
43Petrek David 1404 1 - 0 Romanova Ela 100051
57Zetocha Adela 1183 0 - 1 Belica Kamil 13814
66Barnas Michal 13294 1 - 04 Otepka Peter 100045
752Romanova Ema 10004 1 - 04 Crkon Lucas 11708
857Sitar Andrej 10004 ½ - ½4 Cizmar Tomas 100022
923Compel Daniel 10004 1 - 04 Rakovsky Jakub 100049
1066Zacik Tibor Gregor 10004 0 - 14 Mikita Jakub 100043
1112Barnasova Simona 1085 1 - 0 Kubikova Nina 100039
1213Novomeska Karin 1066 0 - 1 Zverka Peter Samuel 100068
1319Bury Peter 1000 1 - 0 Paluska Karol 100046
1460Straube Andrej 1000 0 - 13 Brechtl Samuel 100016
1558Skottke Daniel 10003 1 - 03 Burak Erik 100018
1621Certik Jaroslav 10003 0 - 13 Siagi Jakub 100054
1729Durda Andrej 10003 1 - 03 Sirak Ivan 100056
1831Gal Milan 10003 1 - 03 Zelina Milan 100067
1933Horvath Jan 10003 1 - 03 Tichy Frederik 100062
2063Tichy Gregor 10003 1 - 03 Lakota Jan 100041
2148Pavelka Jonas 10003 0 - 13 Vozar Adam 100065
2215Barnas Norbert 1000 0 - 1 Mindek Matus 100044
2335Kachlov Konstantin 1000 0 - 1 Cutka Pavol 100024
2450Richter Michal 1000 0 - 1 Durana Jonas 100028
2538Kaufmanova Karin 10002 0 - 12 Andrejsin Adam 100014
2617Burak Alex 10002 0 - 12 Pavelka Hugo 100047
2742Matysak Emanuel 10002 1 - 02 Cermakova Ema 100020
2825Danko Frederik 10002 0 - 12 Iakovlyeva Sofia 100034
2959Stelbasky Filip 10002 1 - 02 Dargaj Samuel 100026
3053Rozemberg Hugo 10002 0 - 12 Dubanova Kristina 100027
3155Simon Samuel 1000 1 - 0 Kapolkova Greta 100037
3230Filip Matus 10001 0 - 11 Havalda Samuel 100032
3361Stulrajter Michal 10001 0 - 11 Kurtha Oliver 100040
3436Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 11 Vanco Viktor 100064

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
111Kuna Patrik 1088 ½ - ½ Salgovic Simon 15191
24Belica Kamil 1381 0 - 14 Soltys Oliver 15132
310Oslej Marek 10924 ½ - ½4 Petrek David 14043
48Crkon Lucas 11704 0 - 14 Blaho Jakub 13715
56Barnas Michal 13294 0 - 14 Fajtakova Silvia 11669
668Zverka Peter Samuel 1000 0 - 1 Zetocha Adela 11837
751Romanova Ela 1000 1 - 0 Bury Peter 100019
849Rakovsky Jakub 1000 ½ - ½ Zacik Tibor Gregor 100066
922Cizmar Tomas 10003 1 - 03 Pavelka Jonas 100048
1056Sirak Ivan 10003 0 - 13 Compel Daniel 100023
1157Sitar Andrej 10003 1 - 03 Horvath Jan 100033
1241Lakota Jan 10003 0 - 13 Romanova Ema 100052
1343Mikita Jakub 10003 1 - 03 Siagi Jakub 100054
1445Otepka Peter 10003 1 - 03 Skottke Daniel 100058
1546Paluska Karol 10003 ½ - ½3 Straube Andrej 100060
1639Kubikova Nina 1000 1 - 03 Tichy Frederik 100062
1728Durana Jonas 1000 0 - 1 Barnasova Simona 108512
1844Mindek Matus 1000 0 - 1 Novomeska Karin 106613
1914Andrejsin Adam 10002 0 - 12 Gal Milan 100031
2035Kachlov Konstantin 10002 ½ - ½2 Barnas Norbert 100015
2116Brechtl Samuel 10002 1 - 02 Rozemberg Hugo 100053
2218Burak Erik 10002 1 - 02 Kaufmanova Karin 100038
2347Pavelka Hugo 10002 0 - 12 Certik Jaroslav 100021
2424Cutka Pavol 10002 ½ - ½2 Richter Michal 100050
2565Vozar Adam 10002 1 - 02 Danko Frederik 100025
2626Dargaj Samuel 10002 0 - 12 Tichy Gregor 100063
2727Dubanova Kristina 10002 0 - 12 Zelina Milan 100067
2859Stelbasky Filip 10002 0 - 12 Durda Andrej 100029
2920Cermakova Ema 10001 1 - 0 Simon Samuel 100055
3064Vanco Viktor 10001 0 - 11 Burak Alex 100017
3132Havalda Samuel 10001 0 - 11 Matysak Emanuel 100042
3234Iakovlyeva Sofia 10001 1 - 01 Stulrajter Michal 100061
3337Kapolkova Greta 10001 ½ - ½½ Filip Matus 100030
3440Kurtha Oliver 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100036

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Salgovic Simon 15194 ½ - ½4 Belica Kamil 13814
23Petrek David 14044 0 - 1 Kuna Patrik 108811
323Compel Daniel 10003 0 - 13 Soltys Oliver 15132
45Blaho Jakub 13713 1 - 03 Cizmar Tomas 100022
552Romanova Ema 10003 0 - 13 Barnas Michal 13296
633Horvath Jan 10003 0 - 13 Crkon Lucas 11708
79Fajtakova Silvia 11663 1 - 03 Sitar Andrej 100057
854Siagi Jakub 10003 0 - 13 Oslej Marek 109210
919Bury Peter 10003 ½ - ½3 Zverka Peter Samuel 100068
107Zetocha Adela 1183 1 - 0 Durana Jonas 100028
1113Novomeska Karin 1066 0 - 1 Romanova Ela 100051
1266Zacik Tibor Gregor 1000 1 - 0 Mindek Matus 100044
1325Danko Frederik 10002 0 - 1 Rakovsky Jakub 100049
1445Otepka Peter 10002 1 - 02 Andrejsin Adam 100014
1548Pavelka Jonas 10002 1 - 02 Brechtl Samuel 100016
1660Straube Andrej 10002 1 - 02 Certik Jaroslav 100021
1762Tichy Frederik 10002 1 - 02 Dargaj Samuel 100026
1829Durda Andrej 10002 0 - 12 Paluska Karol 100046
1931Gal Milan 10002 0 - 12 Sirak Ivan 100056
2038Kaufmanova Karin 10002 0 - 12 Skottke Daniel 100058
2167Zelina Milan 10002 0 - 12 Lakota Jan 100041
2243Mikita Jakub 10002 1 - 02 Stelbasky Filip 100059
2312Barnasova Simona 1085 1 - 02 Vozar Adam 100065
2463Tichy Gregor 1000 ½ - ½ Kachlov Konstantin 100035
2555Simon Samuel 1000 0 - 1 Kubikova Nina 100039
2615Barnas Norbert 10001 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100034
2742Matysak Emanuel 10001 0 - 11 Burak Erik 100018
2850Richter Michal 10001 1 - 01 Cermakova Ema 100020
2924Cutka Pavol 10001 1 - 01 Kapolkova Greta 100037
3027Dubanova Kristina 10001 1 - 01 Vanco Viktor 100064
3153Rozemberg Hugo 10001 1 - 01 Havalda Samuel 100032
3230Filip Matus 1000½ 0 - 11 Pavelka Hugo 100047
3317Burak Alex 10000 1 - 00 Kurtha Oliver 100040
3461Stulrajter Michal 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100036

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Barnas Michal 13293 0 - 13 Salgovic Simon 15191
28Crkon Lucas 11703 0 - 13 Petrek David 14043
34Belica Kamil 13813 1 - 03 Fajtakova Silvia 11669
410Oslej Marek 1092 ½ - ½3 Kuna Patrik 108811
544Mindek Matus 1000 0 - 12 Blaho Jakub 13715
62Soltys Oliver 15132 1 - 02 Pavelka Jonas 100048
751Romanova Ela 10002 ½ - ½2 Zetocha Adela 11837
849Rakovsky Jakub 10002 ½ - ½2 Novomeska Karin 106613
914Andrejsin Adam 10002 0 - 12 Romanova Ema 100052
1056Sirak Ivan 10002 0 - 12 Bury Peter 100019
1122Cizmar Tomas 10002 1 - 02 Tichy Frederik 100062
1258Skottke Daniel 10002 0 - 12 Compel Daniel 100023
1328Durana Jonas 10002 ½ - ½2 Zacik Tibor Gregor 100066
1457Sitar Andrej 10002 1 - 02 Gal Milan 100031
1565Vozar Adam 10002 0 - 12 Horvath Jan 100033
1668Zverka Peter Samuel 10002 1 - 02 Kaufmanova Karin 100038
1735Kachlov Konstantin 1000 0 - 12 Siagi Jakub 100054
1821Certik Jaroslav 1000 ½ - ½ Zelina Milan 100067
1941Lakota Jan 10001 1 - 01 Barnas Norbert 100015
2016Brechtl Samuel 10001 1 - 01 Matysak Emanuel 100042
2118Burak Erik 10001 0 - 11 Mikita Jakub 100043
2220Cermakova Ema 10001 0 - 11 Otepka Peter 100045
2346Paluska Karol 10001 1 - 01 Cutka Pavol 100024
2447Pavelka Hugo 10001 0 - 11 Danko Frederik 100025
2526Dargaj Samuel 10001 1 - 01 Richter Michal 100050
2659Stelbasky Filip 10001 1 - 01 Dubanova Kristina 100027
2764Vanco Viktor 10001 0 - 11 Durda Andrej 100029
2832Havalda Samuel 10001 0 - 11 Straube Andrej 100060
2939Kubikova Nina 10001 ½ - ½1 Tichy Gregor 100063
3012Barnasova Simona 1085½ 1 - 0½ Filip Matus 100030
3155Simon Samuel 1000½ 1 - 00 Burak Alex 100017
3234Iakovlyeva Sofia 10000 1 - 00 Kurtha Oliver 100040
3336Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Rozemberg Hugo 100053
3437Kapolkova Greta 10000 1 - 00 Stulrajter Michal 100061

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Salgovic Simon 15192 1 - 02 Durana Jonas 100028
23Petrek David 14042 1 - 02 Rakovsky Jakub 100049
319Bury Peter 10002 0 - 12 Belica Kamil 13814
433Horvath Jan 10002 0 - 12 Barnas Michal 13296
554Siagi Jakub 10002 0 - 12 Crkon Lucas 11708
69Fajtakova Silvia 11662 1 - 02 Vozar Adam 100065
711Kuna Patrik 10882 1 - 02 Zverka Peter Samuel 100068
858Skottke Daniel 10002 0 - 1 Mindek Matus 100044
921Certik Jaroslav 1000 0 - 1 Oslej Marek 109210
1042Matysak Emanuel 10001 0 - 11 Soltys Oliver 15132
115Blaho Jakub 13711 1 - 01 Mikita Jakub 100043
127Zetocha Adela 11831 1 - 01 Otepka Peter 100045
1313Novomeska Karin 10661 1 - 01 Paluska Karol 100046
1450Richter Michal 10001 0 - 11 Andrejsin Adam 100014
1548Pavelka Jonas 10001 1 - 01 Burak Erik 100018
1652Romanova Ema 10001 1 - 01 Cermakova Ema 100020
1760Straube Andrej 10001 0 - 11 Cizmar Tomas 100022
1823Compel Daniel 10001 1 - 01 Pavelka Hugo 100047
1925Danko Frederik 10001 0 - 11 Romanova Ela 100051
2027Dubanova Kristina 10001 0 - 11 Sirak Ivan 100056
2129Durda Andrej 10001 0 - 11 Sitar Andrej 100057
2231Gal Milan 10001 1 - 01 Stelbasky Filip 100059
2338Kaufmanova Karin 10001 1 - 01 Vanco Viktor 100064
2466Zacik Tibor Gregor 10001 1 - 01 Kubikova Nina 100039
2562Tichy Frederik 10001 1 - 0½ Filip Matus 100030
2667Zelina Milan 1000½ 1 - 0½ Barnasova Simona 108512
2735Kachlov Konstantin 1000½ 1 - 0½ Simon Samuel 100055
2815Barnas Norbert 10000 1 - 00 Kapolkova Greta 100037
2936Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Brechtl Samuel 100016
3017Burak Alex 10000 0 - 10 Lakota Jan 100041
3140Kurtha Oliver 10000 0 - 10 Cutka Pavol 100024
3253Rozemberg Hugo 10000 0 - 10 Dargaj Samuel 100026
3361Stulrajter Michal 10000 0 - 10 Havalda Samuel 100032
3463Tichy Gregor 10000 1 - 00 Iakovlyeva Sofia 100034

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
139Kubikova Nina 10001 0 - 11 Salgovic Simon 15191
22Soltys Oliver 15131 0 - 11 Horvath Jan 100033
347Pavelka Hugo 10001 0 - 11 Petrek David 14043
44Belica Kamil 13811 1 - 01 Paluska Karol 100046
56Barnas Michal 13291 1 - 01 Pavelka Jonas 100048
649Rakovsky Jakub 10001 1 - 01 Zetocha Adela 11837
78Crkon Lucas 11701 1 - 01 Richter Michal 100050
851Romanova Ela 10001 0 - 11 Fajtakova Silvia 11669
957Sitar Andrej 10001 0 - 11 Kuna Patrik 108811
1018Burak Erik 10001 0 - 11 Siagi Jakub 100054
1159Stelbasky Filip 10001 0 - 11 Bury Peter 100019
1222Cizmar Tomas 10001 0 - 11 Skottke Daniel 100058
1365Vozar Adam 10001 1 - 01 Dubanova Kristina 100027
1428Durana Jonas 10001 1 - 01 Straube Andrej 100060
1568Zverka Peter Samuel 10001 1 - 01 Durda Andrej 100029
1610Oslej Marek 1092½ 1 - 01 Zacik Tibor Gregor 100066
1730Filip Matus 1000½ 0 - 1½ Certik Jaroslav 100021
1855Simon Samuel 1000½ 0 - 1½ Mindek Matus 100044
1912Barnasova Simona 10850 ½ - ½½ Vanco Viktor 100064
2037Kapolkova Greta 10000 0 - 10 Blaho Jakub 13715
2141Lakota Jan 10000 0 - 10 Novomeska Karin 106613
2214Andrejsin Adam 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100036
2343Mikita Jakub 10000 1 - 00 Barnas Norbert 100015
2416Brechtl Samuel 10000 0 - 10 Kaufmanova Karin 100038
2545Otepka Peter 10000 1 - 00 Burak Alex 100017
2620Cermakova Ema 10000 1 - 00 Kurtha Oliver 100040
2753Rozemberg Hugo 10000 0 - 10 Compel Daniel 100023
2824Cutka Pavol 10000 0 - 10 Matysak Emanuel 100042
2961Stulrajter Michal 10000 0 - 10 Danko Frederik 100025
3026Dargaj Samuel 10000 0 - 10 Romanova Ema 100052
3163Tichy Gregor 10000 0 - 10 Gal Milan 100031
3232Havalda Samuel 10000 0 - 10 Sirak Ivan 100056
3334Iakovlyeva Sofia 10000 0 - 10 Tichy Frederik 100062
3467Zelina Milan 10000 ½ - ½0 Kachlov Konstantin 100035

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Salgovic Simon 15190 1 - 00 Iakovlyeva Sofia 100034
236Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Soltys Oliver 15132
33Petrek David 14040 1 - 00 Kapolkova Greta 100037
438Kaufmanova Karin 10000 0 - 10 Belica Kamil 13814
55Blaho Jakub 13710 0 - 10 Kubikova Nina 100039
640Kurtha Oliver 10000 0 - 10 Barnas Michal 13296
77Zetocha Adela 11830 1 - 00 Lakota Jan 100041
842Matysak Emanuel 10000 0 - 10 Crkon Lucas 11708
99Fajtakova Silvia 11660 1 - 00 Mikita Jakub 100043
1044Mindek Matus 10000 ½ - ½0 Oslej Marek 109210
1111Kuna Patrik 10880 1 - 00 Otepka Peter 100045
1246Paluska Karol 10000 1 - 00 Barnasova Simona 108512
1313Novomeska Karin 10660 0 - 10 Pavelka Hugo 100047
1448Pavelka Jonas 10000 1 - 00 Andrejsin Adam 100014
1515Barnas Norbert 10000 0 - 10 Rakovsky Jakub 100049
1650Richter Michal 10000 1 - 00 Brechtl Samuel 100016
1717Burak Alex 10000 0 - 10 Romanova Ela 100051
1852Romanova Ema 10000 0 - 10 Burak Erik 100018
1919Bury Peter 10000 1 - 00 Rozemberg Hugo 100053
2054Siagi Jakub 10000 1 - 00 Cermakova Ema 100020
2121Certik Jaroslav 10000 ½ - ½0 Simon Samuel 100055
2256Sirak Ivan 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 100022
2323Compel Daniel 10000 0 - 10 Sitar Andrej 100057
2458Skottke Daniel 10000 1 - 00 Cutka Pavol 100024
2525Danko Frederik 10000 0 - 10 Stelbasky Filip 100059
2660Straube Andrej 10000 1 - 00 Dargaj Samuel 100026
2727Dubanova Kristina 10000 1 - 00 Stulrajter Michal 100061
2862Tichy Frederik 10000 0 - 10 Durana Jonas 100028
2929Durda Andrej 10000 1 - 00 Tichy Gregor 100063
3064Vanco Viktor 10000 ½ - ½0 Filip Matus 100030
3131Gal Milan 10000 0 - 10 Vozar Adam 100065
3266Zacik Tibor Gregor 10000 1 - 00 Havalda Samuel 100032
3333Horvath Jan 10000 1 - 00 Zelina Milan 100067
3468Zverka Peter Samuel 10000 1 voľno
3535Kachlov Konstantin 10000 0 nežrebovaný