Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

V4 OPEN Stiavnica 2016 - SVKch

Posledná aktualizácia 10.07.2016 14:42:51, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1
GMMihok Oliver728012HUN25090
2
IMAczel Gergely727709HUN24800
3
GMManik Mikulas14900734SVK24480Sk Prakovce
4
IMNagy Gabor737119HUN24390
5
GMTalla Vladimir303445CZE24240
6
FMFarkas Gabor14908034SVK23590Sk Ou Russel Gabcikovo
7
IMZpevak Pavel300586CZE23570Sks Dubnica N/V
8
WGMKochetkova Julia4139690SVK23330wSk Medea Martin – Zabokreky
9
Zvarik Martin14908565SVK23190Tj Mladost Zilina
10
IMGazik Igor14900149SVK23110Sachy Reinter N.O. Humenne
11
FMUrhegyi Marton740411HUN22960U18Sk Cebovce
12
FMHaring Viktor14919400SVK22890U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
13
IMPribyl Josef300187CZE22630S60
14
FMRuckschloss Karol14900386SVK22600S60Sk Slovan Bratislava
15
IMBanas Jan14900076SVK22590S60Individualny Clen
16
Gbyl Andrzej1117440POL22560
17
FMJablonicky Martin14925621SVK22440U18Tj Slavia Caissa Cadca
18
Janko Michal14907267SVK22410Sk Ou Russel Gabcikovo
19
Kavon Rastislav14925648SVK22410U18Sk Komplet Modranka
20
Holtman Teodor14933721SVK22380U18Bsk Bardejov
21
WGMEnkhtuul Altan-Ulzii4901444MGL22300w
22
FMChovan Milan Ml.14933691SVK22260U18Ask Nitra
23
FMSahidi Samir14936372SVK22160U18Ksn Bratislava
24
Teglas Balazs727130HUN22030
25
Macko Michal14906490SVK21970Liptovska Sachova Skola
26
Polyik Peter758817HUN21960U18
27
WFMMiturova Magdalena330221CZE21930wSlavoj Český Těšín
28
Demeter Peter14900459SVK21900S60Sachovy Klub Sabinov
29
Macko Miroslav14932695SVK21860U18Ksn Bratislava
30
WFMJuhasz Barbara743585HUN21790w
31
Buran Jaroslav309966CZE21720
32
Chmiel Marcin1135503POL21710
33
Marsalek Zdenek305715CZE21670
34
WIMHorvath Julia704121HUN21610w
35
Zatko Gregor14917084SVK21590Sk Levice
36
Haring Filip14933080SVK21550U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
37
Jablonicky Frantisek14901390SVK21490S60Tss Msk Sered
38
Hros Roman14922967SVK21470Liptovska Sachova Skola
39
Bronis Marian14905892SVK21230Sk Krasnany
40
Vargyas Zoltan702811HUN21220S60
41
FMTepper Frantisek14900610SVK21150S60Sk Slovan Bratislava
42
Schmid Thomas1614614AUT21100
43
Bango Lukas14933365SVK21090U18Sk Komplet Modranka
44
Sepesi Samuel14923084SVK21080U18Sk Prakovce
45
FMPesztericz Laszlo703451HUN21060S60
46
FMKovacs Elod702889HUN21010
47
Lukac Roman14904047SVK20950Lokomotiva Trnava
48
Odler Daniel14901897SVK20900Ask Nitra
49
Lecky Juraj14936216SVK20820Sk Levice
50
Mages Steffen24662208GER20810
51
Bakalar Jan14901978SVK20730S60Tj Slovan Rajecke Teplice
52
Bednar Jan14904551SVK20680Sk Doprastav Bratislava
53
Bochnickova Andrea14901781SVK20670wKs Pezinok
54
Kerdik Adam14922975SVK20640Liptovska Sachova Skola
55
Toma Rudolf14903717SVK20530Sk Opevnenie Banska Stiavnica
56
Nikel Rastislav14904861SVK20520Sk Levice
57
Macko Peter14921367SVK20510U18Ksn Bratislava
58
Korbela Lubomir14900556SVK20490Sk Mestske Lesy Kremnica
59
Giertli Vladimir14903350SVK20430So Podbrezova
60
Staffen Richard14934876SVK20400Tj Mladost Zilina
61
Gombar Peter14913151SVK20320Sk Sparta Povazska Bystrica
62
Mandak Miroslav14902990SVK20300S60Sk Krasnany
63
Drugda Milos14909170SVK20170Sk Mestske Lesy Kremnica
64
Sertbay Huseyin6334180TUR20140
65
Dzikowski Michal1121324POL20080
66
Hlavac Peter14903695SVK20070S60Tj Slovan Rajecke Teplice
67
Milcova Zuzana14920026SVK20020wSk Medea Martin – Zabokreky
68
Pniaczek Marek21800421POL20020U18
69
Valkovic Tomas14936321SVK19910Sk Doprastav Bratislava
70
Michel Norbert14943980SVK19850U18Tj Slavia Kosice
71
Jandl Vojtech344923CZE19820U18
72
Kebis Milos14901471SVK19810S60Sk Krasnany
73
Hyll Jan14901447SVK19760Sk Medea Martin – Zabokreky
74
Koloditsova Renata14927705SVK19720wSk Senec
75
Medvec Miroslav14902290SVK19680Liptovska Sachova Skola
76
Tomanek Rafael14907216SVK19650Sk Doprastav Bratislava
77
Kostolansky Sebastian Lukas14950596SVK19620U18Sk Slovan Bratislava
78
Antal Jozsef710270HUN19490S60
79
Fruehsorger Dieter1270223GER19490
80
Istok Vojtech14915910SVK19480Sk Junior Cvc Banska Bystrica
81
Sokolski Aleksander1170740POL19450
82
Ferkova Dominika14933071SVK19440wU18Bsk Bardejov
83
Panko Eduard14916460SVK19430Sk Stropkov+svidnik
84
Panko Radoslav14935635SVK19430Bsk Bardejov
85
Pereszlenyi Gejza14906198SVK19380S60Nitriansky Sachovy Klub Nitra
86
Golda Sebastian1174797POL19320U18
87
Zpevakova Katerina362158CZE19290w
88
Szczurek Krzysztof1185489POL19260U18
89
Sosovicka Jakub14929210SVK19250U18Sk Strelec Devinska Nova Ves
90
Trangos Miroslav14920077SVK19250So Podbrezova
91
Budinsky Martin14932164SVK19220U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
92
Pasztor Ladislav14922428SVK19200S60Sk Cebovce
93
Turcan Richard14947951SVK19070U18Sk Veza Cvc Banska Bystrica
94
Kuna Martin14936577SVK19040U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
95
Titera Libor357278CZE18870
96
Bochnicka Vladimir Ml.14943450SVK18850U18Ksn Bratislava
97
Tomcikova Dominika14935554SVK18770wU18Tj Slovan Rajecke Teplice
98
Stanko Ivan14902427SVK18760Sk Doprastav Bratislava
99
Komlosi Frantisek14909715SVK18710Sk Vrable
100
Rabovszky Gyorgy702560HUN18280S60Ftc Filakovo
101
Neumann Filip375640CZE18100U18
102
Schindler Gerhard1612824AUT18000S60
103
Verbytskiy Patrik14941317SVK17930U18Topolciansky Sachovy Klub
104
Bango Dominik14933357SVK17790U18Sk Komplet Modranka
105
Slaby Jozef14916738SVK17790Sk Kupele Piestany
106
Sandor Martin14939789SVK17630U18Ksn Bratislava
107
Redzisz Michal21816107POL17560U18
108
Budinsky Emil14922002SVK17520S60Sk Slovan Nova Bana
109
Juhaniak Lubomir14935880SVK17520Sk Krasnany
110
Slaba Andrea14940680SVK17510wU18Sk Kupele Piestany
111
Antal Jakub14947994SVK17380U18Tj Slavia Kosice
112
Hlavacek Ondrej392197CZE17240U18Spartak Vlašim
113
Paulicka Ivan14910535SVK17230S60Sk Slovan Bratislava
114
Cebo Vladimir14901218SVK17160S60Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
115
Gyerpal Adrian14943204SVK17130U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
116
Dylag Emilia21805172POL17120wU18
117
Panko Eduard ml.14940779SVK17120U18Sk Stropkov+svidnik
118
Babinsky Michal14920387SVK16930S60Sk Levice
119
Cibikova Sofia Anna14944375SVK16820wU18Sk Garde Cvc Detva
120
Popovic Martin14944006SVK16660U18Tj Slavia Kosice
121
Tomcikova Zuzana14939126SVK16470wU18Tj Slovan Rajecke Teplice
122
Zicho Anton14919010SVK16390Sk Opevnenie Banska Stiavnica
123
Brnusak Tomas14939878SVK16320U18Liptovska Sachova Skola
124
Brnusak Andrej14933209SVK16260U18Liptovska Sachova Skola
125
Twardowski Hubert1190415POL16220U18Klub szachowy Flota w Gdyni
126
Chloupek Petr383830CZE16180
127
Cabanova Kristina14944081SVK16090wU18Sk Garde Cvc Detva
128
Petitto Francesco1270554GER15950
129
Musaev Matej Elbek73601659SVK15940U18Sk Kupele Piestany
130
Korcyl Patryk21831165POL15640U18
131
Majerova Veronika14940450SVK15570wU18Sk Ruzomberok
132
Bobro Jan14944340SVK15540U18Sk Garde Cvc Detva
133
Petrek David14948559SVK15480U18Sk Slovan Bratislava
134
Stefanides Karol14909545SVK15390S60Msk Trstena
135
Kosior Jan21830495POL15240U18
136
Gazik Jakub14932679SVK15090U18Sk Prm Bojnice
137
Zpevakova Katerina ml.339261CZE14760w
138
Balvan Filip14948621SVK14550U18Sk Rajec
139
Jencopala Alexander73606260SVK14350U18Bsk Bardejov
140
Bobrova Katarina14944359SVK13700wU18Sk Garde Cvc Detva
141
Grec Jan Alexander14948583SVK13300U18Ftc Filakovo
142
Caban Michal14944367SVK13060U18Sk Garde Cvc Detva
143
Kuna Patrik14949865SVK12320U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
144
Rous Dominik375993CZE12160U18
145
Krenedics Gregor12956279GER01000