Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Viktora Tietze - 12. roèník

Poslední aktualizace20.04.2009 06:42:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Soukup JiøíCZE2338Karlovarský Šachklub Tiet
2FMPaganik PavelCZE2282Tj Sokol Údlice
3Kováø VojtìchCZE2248Sk Litomìøice
4Pokrupa MarekCZE2189Šk Karlovy Vary
5Blecha MiroslavCZE2188Tj Sokol Plzeò-Letná
6Svoboda MilošCZE2177Sokol Plzeò 1
7Vojtìch JaroslavCZE2170Avzo-Stsè Františkovy Láz
8Vlasák LukášCZE2162Šk Sokol Klatovy
9Mazánek KamilCZE2135Tj Slovan Jirkov
10Èontoš VáclavCZE2123Karlovarský Šachklub Tiet
11Vanko JiøíCZE2118Šk Global Sokolov
12Krejèík JiøíCZE2095Karlovarský Šachklub Tiet
13Lorenc TomášCZE2093Šk Karlovy Vary
14Hlaváè RudolfCZE2057Baník Hexion Sokolov
15Kováø PetrCZE2039Tj Spartak Horní Slavkov
16Janoèko PetrCZE2038Tj Sokol Plzeò-Letná
17Ondreját MiroslavCZE2028Baník Hexion Sokolov
18Nechyba IljaCZE2027Šk Støelnice Kadaò
19Chlebuš MiroslavCZE2006Tj Baník Habartov
20Ciprian JiøíCZE2006Tj Ostrov
21Bartoníèek ZdenìkCZE2005Sokol Plzeò 1
22Šíbl VáclavCZE1969Avzo-Stsè Františkovy Láz
23Leiner RaimundCZE1959Šk Karlovy Vary
24Beneš JanCZE1931Karlovarský Šachklub Tiet
25Majerik VladimírCZE1910Šk Union Louny
26Klímek PetrCZE1899Baník Hexion Sokolov
27Liška JiøíCZE1881Šk Støelnice Kadaò
28Košek LubomírCZE1870Šk Karlovy Vary
29Grussová HelenaCZE1851Tj Klášterec Nad Ohøí
30Šimandl LiborCZE1851Tj Ostrov
31Holeš MichalCZE1844Šk Global Sokolov
32Tomandl VladimírCZE1841Tj Ostrov
33Vachulka MiloslavCZE1797Tj Baník Habartov
34Kandrik AntonínCZE1795Tj Ostrov
35Blažek JaroslavCZE1788Tj Tatran Zkz Podboøany
36Bandas LukášCZE1784Tj Tatran Zkz Podboøany
37Rangl ZdenìkCZE1736Šk Mariánské Láznì
38Wirkner FrantišekCZE1727Tj Klášterec Nad Ohøí
39Zmeškal StanislavCZE1700Tj Sokol Údlice
40Šetka VlastimilCZE1698Tj Ostrov
41Vojta JaroslavCZE1689Tj Slovan Jirkov
42Srkal MiroslavCZE1672Tj Tatran Zkz Podboøany
43Vyskoèil ZdenìkCZE1669Tj Klášterec Nad Ohøí
44Vlasák MarcelCZE1643Tj Spartak Chodov
45Litvinová OxanaCZE1637TJ Sokol Kobylisy
46Janecký JaroslavCZE1627Tj Ostrov
47Gruss PetrCZE1597Tj Klášterec Nad Ohøí
48Husák VasilCZE1595Tj Ostrov
49Žikavský RudolfCZE1583Tj Ostrov
50Èornyj MilanCZE1487Tj Ostrov
51Libosvár JanCZE1368Tj Tatran Zkz Podboøany
52Šebo VitalijCZE0Tj Lokomotiva Cheb
Advertisement
Advertisement