Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Grand Prix mládeže - Ústecký krajský šachový svaz - starší žáci

Poslední aktualizace27.02.2016 17:06:41, Creator/Last Upload: czech republic licence 16

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Polanský Adam LubošCZE1804CHESS MOST6,024,032,526,5
26Janoušek LukášCZE1495TJ Sokol Údlice5,523,031,523,5
37Balín DanielCZE1489ŠK Spartak Ústí nad Labem5,521,530,522,0
43Piskač MarekCZE1651ŠK Teplice5,521,529,522,5
54Šmíd PavelCZE1530ŠK Spartak Ústí nad Labem5,024,534,523,0
61Špička JanCZE1840ŠK Karlovy Vary5,022,532,022,0
733Lieber LukášCZE1000CHESS MOST5,021,029,021,0
85Škuthan RadekCZE1501CHESS MOST4,522,031,021,5
914Mašek DanielCZE1343SK Děčín4,520,028,016,5
1020Koval NikitaCZE1261ŠK Teplice4,519,026,016,0
1115Vobruba PavelCZE1316ŠK Spartak Ústí nad Labem4,516,021,516,5
1218Toman JanCZE1276ŠK Spartak Ústí nad Labem4,020,027,517,0
1317Stehlík FilipCZE1297ŠK Spartak Ústí nad Labem4,019,527,518,0
148Šťastný JakubCZE1471ŠK Střelnice Kadaň4,018,526,016,0
1523Russo DavidCZE1195ŠK Spartak Ústí nad Labem4,018,025,516,0
1611Kufel PavolCZE1383ŠK Teplice4,017,525,014,5
1722David MiroslavCZE1199ŠK Spartak Ústí nad Labem4,016,023,015,0
1813Sysel FrantišekCZE1347ŠK Spartak Ústí nad Labem4,014,522,513,0
1910Gárská LenkaCZE1392ŠK Spartak Chodov3,521,530,017,0
209Rojt JiříCZE1401ŠK Spartak Ústí nad Labem3,519,026,518,0
2139Šinkmajer AdamCZE1000ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.3,516,523,014,5
2219Lípa PavelCZE1266Klub šachistů Štětí3,515,521,514,5
2316Capová MarkétaCZE1301TJ Klášterec nad Ohří3,514,020,513,0
2426Vizina PatrikCZE1149SK Děčín3,019,527,012,0
2524Oláh DanCZE1188Šachy Povrly3,017,023,512,0
2625Řezáč JosefCZE1164TJ Klášterec nad Ohří3,017,023,013,0
2736Synek MilanCZE1000ŠK UNION Louny3,015,020,510,0
2829Šťastný JakubCZE1074Klub šachistů Štětí3,014,020,58,0
2921Zbořil PetrCZE1221Karlovarský šachklub Tietz3,013,020,511,0
3027Partyka JaroslavCZE1145ŠK UNION Louny2,517,523,510,0
3130Veselý JaroslavCZE1063SK Děčín2,515,521,09,5
3232Kousek JanCZE1000TJ Sokol Údlice2,515,020,57,5
3337Urbánek VáclavCZE1000ŠK DDM Postloprty2,512,017,05,5
3412Gárský PavelCZE1371ŠK Spartak Chodov2,017,024,012,0
3538Šimek DavidCZE1000TJ Klášterec nad Ohří2,014,519,58,0
3635Simurník SamuelCZE1000SK Děčín2,013,519,07,0
3728Endál JanCZE1081ŠK Spartak Ústí nad Labem2,013,518,07,0
3831Fraj JakubCZE1000ŠK Střelnice Kadaň2,011,516,56,0
3934Mnahončák MichalCZE1000ŠK Střelnice Kadaň1,010,516,54,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break