Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

37. turnaj sachovych nadeji - U9 - 37. chess talents tournament - U9

Poslední aktualizace28.03.2016 22:04:52, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Meers HubertPOL1594UKS przy Sp8 Chrzanow8,029,039,036,0
214Czepiec RichardCZE0Beskydska sachova skola z.s.6,026,537,525,0
32Colev IvorCRO1373SK Stridon Strigova5,530,041,028,0
49Kanak MatyasCZE1146Beskydska sachova skola z.s.5,530,038,024,5
54Vasinek MartinCZE1354Beskydska sachova skola z.s.5,529,541,027,5
68Janik Marek TobiasSVK1215CVC Liptovsky Mikulas5,529,538,523,5
713Paseka MatyasCZE0Beskydska sachova skola z.s.5,528,540,026,5
811Tajovsky SimonCZE1032SK Kurim, z.s.5,528,535,528,5
917Odstrcil MartinCZE0Beskydska sachova skola z.s.5,526,534,023,5
107Hladky TadeasCZE1248SK Lokomotiva Brno, z.s.5,028,039,526,0
1115Dobsa EmmawCZE0Unichess5,026,035,023,0
1228Buzas MichalCZE0SK Kurim, z.s.5,022,531,019,5
1319Pesek AntoninCZE0SK Milovice4,529,038,523,5
1418Komora MatejCZE0SSPM Lipky HK4,524,533,520,0
1543Reszka BarbarawPOL0Skierniewice4,524,533,019,0
163Taus ZdenekCZE1362MSS Interchess4,523,532,022,5
1712Holestiakova NinawSVK0TJ Slavia Caissa Cadca4,523,532,020,5
1841Vykoupil PatrikCZE0Beskydska sachova skola z.s.4,523,531,519,5
195Vavrinkova MariewCZE1293SK Lokomotiva Brno, z.s.4,029,540,026,0
2023Strachota TomasCZE0Beskydska sachova skola z.s.4,027,038,019,0
2132Halamicek FilipCZE0Beskydska sachova skola z.s.4,024,032,520,0
2210Sikorova JanawCZE1104TZ Trinec4,023,031,016,5
2340Ticha SofiewCZE0Beskydska sachova skola z.s.4,018,524,514,0
2421Hetfleischova ElenwCZE0Region Panda Rychnov n. K.4,018,523,512,0
2520Gnojek JanCZE0Beskydska sachova skola z.s.3,527,034,519,5
2631Glac PetrCZE0Beskydska sachova skola z.s.3,524,533,015,0
2726Rocek MatyasCZE0SK Slavia Orlova3,523,532,017,0
2830Filipova VanesawCZE0MSS Interchess3,521,529,014,5
2935Mrmusova MagdalenawSVK0TJ Slavia Caissa Cadca3,520,027,513,5
3025Rocek LukasCZE0SK Slavia Orlova3,025,533,515,0
3122Pravdova TerezawCZE0Klub sachistu Ricany 19253,024,530,516,0
3224Vaca ViktorCZE0MSS Interchess3,023,030,513,5
3337Slosar JanCZE02222 SK Polabiny, z.s.3,022,027,512,0
3416Holestiakova LubanawSVK0TJ Slavia Caissa Cadca3,020,526,513,0
3538Strnadel SebastianCZE0Beskydska sachova skola z.s.3,020,026,011,0
3627Banas SamuelSVK0SK Modra3,017,523,010,0
3734Matusik OndrejCZE0Beskydska sachova skola z.s.3,017,522,58,0
386Fizer MarekCZE1274Beskydska sachova skola z.s.2,529,040,517,5
3939Svoboda OndrejCZE0SSPM Lipky HK2,523,030,010,5
4029Danek LukasCZE0Beskydska sachova skola z.s.2,023,028,011,0
4142Kulazhanka RastislavBLR0RTSOP Belarus2,016,520,57,0
4233Licka DenisCZE0Beskydska sachova skola z.s.2,016,022,07,0
4344Zabrzanski MarcinPOL0UKS Hetman Koronny Trzebinia1,016,522,05,0
4436Pavelka JiriCZE0Beskydska sachova skola z.s.0,016,523,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break