Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

31. ROČNÍK BOHUSLAVICE OPEN 2016/ 9. ROČNÍK GRAND PRIX ČR V RAPID ŠACHU 2015-2016

Poslední aktualizace03.04.2016 21:34:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11IMPlát VojtěchCZE2569Šk Joly Lysá Nad Labem7,545,557,5
23IMZwardoň VojtěchCZE2515Beskydská Šachová Škola Z.S.7,545,057,0
312FMAdámek JiříCZE2324Šk Slavoj Poruba7,045,056,5
46IMBureš JaroslavCZE2438Šk Mahrla Praha7,044,557,0
58IMZpěvák PavelCZE2385Tatran Litovel7,044,556,5
620FMVrána FrantišekCZE2212Šk Staré Město7,044,056,5
710IMVesselovsky SergueiU60CZE2326Beskydská šachová škoal7,043,053,5
82GMCvek RobertCZE25351. Novoborský Šk7,042,053,5
916FMBřečka IvanCZE2241Tj Ostrava7,041,052,5
1019Vaněk LadislavCZE2219Tatran Litovel7,040,051,5
117IMKriebel TadeášBOCZE24141. Novoborský Šk7,039,551,0
1234Bureš MartinU60CZE2074Baník Havířov7,039,049,5
1325FMFiřt StanislavCZE2175Šachový Klub Hm Ostrava7,037,548,5
1417IMMichenka JozefU60CZE2235Šachový Klub Hm Ostrava6,540,051,5
155GMVelička PetrCZE2452Šachový Klub Hm Ostrava6,539,550,5
1621Orzechowski JacekPOL2202KSz Silesia Raciborz6,539,050,5
1726FMSobek JaroslavU60CZE2159Šachový Klub Karviná O.S.6,538,550,5
1827Závůrka RomanCZE2151Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost6,535,045,5
1941Didi JanCZE2016Tj Ostrava6,535,045,0
2037Záleský KarelCZE2061Slezan Opava6,533,543,5
2115FMMalík JanCZE2247Šk Slavoj Poruba6,044,056,0
2213Piesik PiotrPOL2315Cizinci6,044,055,5
2323Muratidis NikosU60CZE2194Slezan Opava6,041,051,5
249Banasik KrzysztofPOL2359Cizinci6,040,051,0
2553Gnida PatrikCZE1956Tj Zlaté Hory6,039,550,0
2643Zimniok LubomírCZE1994Šachový Klub Karviná O.S.6,039,049,0
2732Zpěváková JanawCZE2084Šk Staré Město6,037,549,0
2818FMLys JosefCZE2223Šachový Klub Karviná O.S.6,037,548,0
294IMČervený MartinCZE2461Šk Joly Lysá Nad Labem6,037,048,0
3044Kuchař MatějU20CZE1991Beskydská Šachová Škola Z.S.6,037,048,0
3146Dvořák VladimírU60CZE1982Sk Rošáda Prostějov6,036,047,0
3228Řezníček MarcelCZE2138Šktp Hrabyně6,035,546,0
3324Jelínek MarekCZE2189TJ Ostrava6,035,545,5
3442Veselý MartinCZE2004Tj Ostrava6,034,042,5
3569Hurta JiříCZE1838Šachový Klub Hm Ostrava6,033,543,5
3645Kaňáková NatálieU20wCZE1982Beskydská Šachová Škola Z.S.6,033,542,5
3736Semerák PavelU60CZE2061Tj Náchod6,033,043,5
3835CMVykydal FrantišekU60CZE2066Šachový Klub Lokomotiva Brno, Z.S.6,033,042,0
3960Nehyba MartinU20CZE1896Tj Sokol Skalička Z.S.6,032,542,5
4031Rakús PavelCZE2119Šk Tj Msa Dolní Benešov5,540,551,5
4111IMKlíma LukášCZE2325Šk Slavoj Poruba5,539,550,5
4229Matoušek PetrCZE2136Sokol Přemyslovice5,537,549,0
4330FMPacl VáclavU60CZE2134Tj Slovan Havířov5,537,547,0
4468Beluská TerezaU20wCZE1844Beskydská Šachová Škola Z.S.5,536,547,0
4584Nytra PetrU20CZE1800SK Slavia Orlová5,536,046,5
4652Melecký JaroslavCZE1956Šk Tj Msa Dolní Benešov5,533,544,0
4780Šrámek VojtěchU20CZE1806Sk Slavia Orlová5,533,043,0
4864Šrámek OndřejU20CZE1857Sk Slavia Orlová5,532,542,0
75Muller LeoCZE1825Orel Opava5,532,542,0
50118Kutálek JanU20CZE1617Šachový Klub Karviná O.S.5,532,042,0
51109Broskevič LumírU60CZE1687Šk Šenov5,531,539,5
5222Obrusnik MichalPOL2197KSz Silesia Raciborz5,039,050,5
5340Trombík KarelCZE2021Šachový Klub Hm Ostrava5,039,049,0
54112Neumann FilipU13CZE1669Sk Slavia Orlová5,038,548,5
55116Novotný RadimCZE1645Slavoj Český Těšín5,038,048,0
5614FMJedlička AlešCZE22722222 Šk Polabiny, Z.S.5,037,547,5
5761Malinowski DamianPOL1889Hetman Wroclaw5,037,547,5
5839Štěpán PatrikU20CZE2023Beskydská Šachová Škola Z.S.5,037,048,0
5983Kovács ViliamCZE1801Orel Opava5,035,543,0
6086Chwistek KarelU20CZE1797Slezan Opava5,035,045,0
6133FMČempel JaroslavCZE2075Slezan Opava5,035,045,0
6289Bergloviec JanCZE1775Šk Pogo Budišov N/B.5,034,541,0
6338Melich JindřichU60CZE2046Tj Praha-Pankrác5,033,543,0
6462Mrázek RomanCZE1873Šachový Klub Karviná O.S.5,033,542,5
6585Gemsa PavelU20CZE1799Šk Tj Msa Dolní Benešov5,033,541,0
6656Vlachopulos GeorgisU60CZE1927Sokol Vrbno P/P5,033,043,0
6754Vágner LadislavU60CZE1952Tj Studénka5,033,043,0
6871Chrobak PiotrPOL1833KSz Silesia Raciborz5,033,043,0
6947Malinovský PetrCZE1978Lokomotiva Krnov5,032,541,5
70114Repák JanCZE1663TJ Ostrava5,032,541,5
7172Jureček DanielCZE1832Orel Opava5,032,541,0
7258Pavera VítCZE1904Orel Opava5,032,040,5
7378Kantor PavelCZE1820Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova5,031,541,0
7457Zimniok ZdeněkCZE1917Šachový Klub Karviná O.S.5,031,540,5
7591Štefaník MarekU20CZE1768TJ Ostrava5,031,038,5
7650Nováček PavelCZE1971Tj Mariánské Hory5,030,039,0
7798Balogh MilanCZE1750TJ Ostrava5,029,039,0
7877Godovský JiříCZE1821Sk Kravaře5,029,037,5
7974Szotkowski BohuslavCZE1826Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova5,028,538,0
80131Kubelka JaroslavU60CZE1511TJ Fulnek5,027,535,0
81107Ramian ZdeněkU60CZE1708Tj Mariánské Hory5,025,034,0
82128Miča MarekU13CZE1561Beskydská Šachová Škola Z.S.4,538,046,0
8363Kozelský MarekCZE1858Šk Šenov4,535,545,5
8449Kaňák FilipU20CZE1972Beskydská Šachová Škola Z.S.4,535,046,0
8555Sobek MartinCZE1937Šachový Klub Karviná O.S.4,534,544,5
8648Weczerek MarekCZE1977Šk Tj Msa Dolní Benešov4,534,044,5
8759Blümelová ZdeňkawCZE1899Slavia Kroměříž4,534,044,5
8879Milián MilanU60CZE1812Sokol Vrbno P/P4,533,543,5
8973Bělka LubomírCZE1830Šk Tj Msa Dolní Benešov4,533,543,0
9082Skočík MarekCZE1803Dynamo DP Ostrava4,533,541,5
91144Panek BartoszU13POL1402UKS Ognisko Rydułtowy4,533,540,5
9267Prucek LadislavCZE1848Sokol Přemyslovice4,533,043,0
93100Cyroň KarelU60CZE1748Rychvaldský Spolek Šachový 19454,532,542,5
94110Demko RobertU13CZE1685Mezinárodní Šachová Škola Interches4,532,541,5
95111Kalinowski KamilU20POL1674KSz Silesia Raciborz4,531,541,5
9695Nešpor IvanU60CZE1760Šk Šenov4,531,541,5
9770Špála JiříU60CZE1836Tj Ludgeřovice, Z.S.4,531,040,5
9881Kraus PetrCZE1804Tj Zlaté Hory4,531,039,0
99105Vlček AntonínU60CZE1711Tj Vítkov4,529,038,0
10093Stania PetrCZE1764Slezan Opava4,529,038,0
10199Vavřínek RadomírCZE1750Šk Tj Msa Dolní Benešov4,528,537,0
102124Suchanek PaulinaU20POL1578KSz Silesia Raciborz4,528,536,5
103176Bořuta JanU13CZE10004,528,036,0
104113Gajda RostislavCZE1668VOKD Poruba4,527,035,5
105180Macura JiříCZE1000DTJ Klimkovice4,527,035,0
106121Binar VítězslavU60CZE1598Orel Opava4,526,533,5
107106Jaššo SlavomírCZE1711Šk Pogo Budišov N/B.4,036,044,5
10851Tyleček DrahomírCZE1962Tj Ostrava4,034,043,0
109104Brzezny PetrCZE1726Rychvaldský Spolek Šachový 19454,033,543,5
11087Havelka OndřejU20CZE1794Mezinárodní Šachová Škola Interches4,033,541,5
111117Křefký ManfrédCZE1643Šk Gobe Píšť4,032,041,0
11292Hudský MilošU60CZE1767Tj Zlaté Hory4,031,540,5
11388 Milián MilanCZE1782Šk Pogo Budišov N/B.4,031,540,0
114103Petrov NikolajU60CZE1727Šk Šenov4,031,040,0
115108Macek OldřichCZE1698T.J. Sokol Šumperk4,030,540,5
116162Fojtík JosefU60CZE1638ŠK U Freda Darkovičky4,030,539,5
11796Bartkowicz LukaszCZE1758Tj Zlaté Hory4,030,039,0
11897Opluštil JiříU60CZE1756Spartak Bílovec4,030,038,0
119119Schoffer MartinU60CZE1608Šk Šenov4,030,037,0
12076Bíža MiroslavU60CZE1824Tatra Kopřivnice4,029,537,5
121160Karásek JaroslavU60CZE1659Šk Gobe Píšť4,029,037,5
122141Nitychoruk JacekU20POL1440KSz Silesia Raciborz4,028,536,5
123123Meisel KarelCZE1580Šk Gobe Píšť4,028,037,0
124125Mlynarczyk JanPOL1573KSz Silesia Raciborz4,027,534,5
125136Vojvodík RobertCZE1464Orel Opava4,027,035,0
126165Premus JanCZE1519Sk Kravaře4,027,034,5
127138Pirhala LadislavU60CZE1444Dynamo Dp Ostrava4,026,535,0
128156Korbel RichardU20CZE1189Tj Slovan Havířov4,026,535,0
12990Glinz LeoCZE1769Sk Kravaře4,026,034,0
13094Rechtenberg KarelU60CZE1763Beskydská Šachová Škola Z.S.4,025,034,5
131101Třetina ZdeněkU60CZE1743Tj Mariánské Hory4,025,034,0
132155Pokorny ArturU13CZE1204KSz Silesia Raciborz4,023,029,5
133149Tyrlík RostislavU20CZE1305Šachový Klub Karviná O.S.4,022,027,5
134150Neumann KarelCZE1255Sk Slavia Orlová4,020,527,0
135115Kwiatkowski ZygmuntU60POL1659KSZ Silesia Raciborz3,530,039,0
136170Mlýnek StanislavU20CZE1162Šo U Lípy Malé Hoštice3,530,038,0
137145Piechota KamilU13POL1397UKS Ognisko Rydułtowy3,529,537,5
138139Gemsová TerezaU20wCZE1441Šk Tj Msa Dolní Benešov3,529,536,5
139163Skuplík JaroslavU60CZE1594Sk Kravaře3,528,536,0
140126Kympergr VojtěchU60CZE1569Tj Spartak Přerov3,528,036,5
141148Mikesch DaliborU13CZE1311Mezinárodní Šachová Škola Interches3,528,036,0
142182Radko JanCZE1000HTJ Odra Ostrava3,526,534,0
143151Kaňák MatyášU13CZE1247Beskydská Šachová Škola Z.S.3,526,031,5
144161Schuppik MichaelBOCZE1659Bohuslavice3,524,031,5
145172Štěpán PetrU20CZE11003,524,031,0
146167Kubná LuciewCZE1290Sk Kravaře3,522,530,0
147120Glacner KarelU60CZE1608Šk Bystrc Oilers3,033,041,5
14865Brácha PavelCZE1853Sk Rošáda Prostějov3,032,041,5
149122Kořínek JaroslavU60CZE1588Tj Mariánské Hory3,031,539,5
150132Strachota JanCZE1496Šk Gobe Píšť3,030,537,5

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)