Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

31. ROČNÍK BOHUSLAVICE OPEN 2016/ 9. ROČNÍK GRAND PRIX ČR V RAPID ŠACHU 2015-2016

Poslední aktualizace03.04.2016 21:34:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1IMPlát VojtěchCZE2569Šk Joly Lysá Nad Labem
2GMCvek RobertCZE25351. Novoborský Šk
3IMZwardoň VojtěchCZE2515Beskydská Šachová Škola Z.S.
4IMČervený MartinCZE2461Šk Joly Lysá Nad Labem
5GMVelička PetrCZE2452Šachový Klub Hm Ostrava
6IMBureš JaroslavCZE2438Šk Mahrla Praha
7IMKriebel TadeášCZE2414BO1. Novoborský Šk
8IMZpěvák PavelCZE2385Tatran Litovel
9Banasik KrzysztofPOL2359Cizinci
10IMVesselovsky SergueiCZE2326U60Beskydská šachová škoal
11IMKlíma LukášCZE2325Šk Slavoj Poruba
12FMAdámek JiříCZE2324Šk Slavoj Poruba
13Piesik PiotrPOL2315Cizinci
14FMJedlička AlešCZE22722222 Šk Polabiny, Z.S.
15FMMalík JanCZE2247Šk Slavoj Poruba
16FMBřečka IvanCZE2241Tj Ostrava
17IMMichenka JozefCZE2235U60Šachový Klub Hm Ostrava
18FMLys JosefCZE2223Šachový Klub Karviná O.S.
19Vaněk LadislavCZE2219Tatran Litovel
20FMVrána FrantišekCZE2212Šk Staré Město
21Orzechowski JacekPOL2202KSz Silesia Raciborz
22Obrusnik MichalPOL2197KSz Silesia Raciborz
23Muratidis NikosCZE2194U60Slezan Opava
24Jelínek MarekCZE2189TJ Ostrava
25FMFiřt StanislavCZE2175Šachový Klub Hm Ostrava
26FMSobek JaroslavCZE2159U60Šachový Klub Karviná O.S.
27Závůrka RomanCZE2151Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost
28Řezníček MarcelCZE2138Šktp Hrabyně
29Matoušek PetrCZE2136Sokol Přemyslovice
30FMPacl VáclavCZE2134U60Tj Slovan Havířov
31Rakús PavelCZE2119Šk Tj Msa Dolní Benešov
32Zpěváková JanaCZE2084wŠk Staré Město
33FMČempel JaroslavCZE2075Slezan Opava
34Bureš MartinCZE2074U60Baník Havířov
35CMVykydal FrantišekCZE2066U60Šachový Klub Lokomotiva Brno, Z.S.
36Semerák PavelCZE2061U60Tj Náchod
37Záleský KarelCZE2061Slezan Opava
38Melich JindřichCZE2046U60Tj Praha-Pankrác
39Štěpán PatrikCZE2023U20Beskydská Šachová Škola Z.S.
40Trombík KarelCZE2021Šachový Klub Hm Ostrava
41Didi JanCZE2016Tj Ostrava
42Veselý MartinCZE2004Tj Ostrava
43Zimniok LubomírCZE1994Šachový Klub Karviná O.S.
44Kuchař MatějCZE1991U20Beskydská Šachová Škola Z.S.
45Kaňáková NatálieCZE1982wU20Beskydská Šachová Škola Z.S.
46Dvořák VladimírCZE1982U60Sk Rošáda Prostějov
47Malinovský PetrCZE1978Lokomotiva Krnov
48Weczerek MarekCZE1977Šk Tj Msa Dolní Benešov
49Kaňák FilipCZE1972U20Beskydská Šachová Škola Z.S.
50Nováček PavelCZE1971Tj Mariánské Hory
51Tyleček DrahomírCZE1962Tj Ostrava
52Melecký JaroslavCZE1956Šk Tj Msa Dolní Benešov
53Gnida PatrikCZE1956Tj Zlaté Hory
54Vágner LadislavCZE1952U60Tj Studénka
55Sobek MartinCZE1937Šachový Klub Karviná O.S.
56Vlachopulos GeorgisCZE1927U60Sokol Vrbno P/P
57Zimniok ZdeněkCZE1917Šachový Klub Karviná O.S.
58Pavera VítCZE1904Orel Opava
59Blümelová ZdeňkaCZE1899wSlavia Kroměříž
60Nehyba MartinCZE1896U20Tj Sokol Skalička Z.S.
61Malinowski DamianPOL1889Hetman Wroclaw
62Mrázek RomanCZE1873Šachový Klub Karviná O.S.
63Kozelský MarekCZE1858Šk Šenov
64Šrámek OndřejCZE1857U20Sk Slavia Orlová
65Brácha PavelCZE1853Sk Rošáda Prostějov
66Tomíček AlfonsCZE1851U60Šk Tj Msa Dolní Benešov
67Prucek LadislavCZE1848Sokol Přemyslovice
68Beluská TerezaCZE1844wU20Beskydská Šachová Škola Z.S.
69Hurta JiříCZE1838Šachový Klub Hm Ostrava
70Špála JiříCZE1836U60Tj Ludgeřovice, Z.S.
71Chrobak PiotrPOL1833KSz Silesia Raciborz
72Jureček DanielCZE1832Orel Opava
73Bělka LubomírCZE1830Šk Tj Msa Dolní Benešov
74Szotkowski BohuslavCZE1826Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova
75Muller LeoCZE1825Orel Opava
76Bíža MiroslavCZE1824U60Tatra Kopřivnice
77Godovský JiříCZE1821Sk Kravaře
78Kantor PavelCZE1820Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova
79Milián MilanCZE1812U60Sokol Vrbno P/P
80Šrámek VojtěchCZE1806U20Sk Slavia Orlová
81Kraus PetrCZE1804Tj Zlaté Hory
82Skočík MarekCZE1803Dynamo DP Ostrava
83Kovács ViliamCZE1801Orel Opava
84Nytra PetrCZE1800U20SK Slavia Orlová
85Gemsa PavelCZE1799U20Šk Tj Msa Dolní Benešov
86Chwistek KarelCZE1797U20Slezan Opava
87Havelka OndřejCZE1794U20Mezinárodní Šachová Škola Interches
88 Milián MilanCZE1782Šk Pogo Budišov N/B.
89Bergloviec JanCZE1775Šk Pogo Budišov N/B.
90Glinz LeoCZE1769Sk Kravaře
91Štefaník MarekCZE1768U20TJ Ostrava
92Hudský MilošCZE1767U60Tj Zlaté Hory
93Stania PetrCZE1764Slezan Opava
94Rechtenberg KarelCZE1763U60Beskydská Šachová Škola Z.S.
95Nešpor IvanCZE1760U60Šk Šenov
96Bartkowicz LukaszCZE1758Tj Zlaté Hory
97Opluštil JiříCZE1756U60Spartak Bílovec
98Balogh MilanCZE1750TJ Ostrava
99Vavřínek RadomírCZE1750Šk Tj Msa Dolní Benešov
100Cyroň KarelCZE1748U60Rychvaldský Spolek Šachový 1945
101Třetina ZdeněkCZE1743U60Tj Mariánské Hory
102Benek JiříCZE1728BOŠk Tj Msa Dolní Benešov
103Petrov NikolajCZE1727U60Šk Šenov
104Brzezny PetrCZE1726Rychvaldský Spolek Šachový 1945
105Vlček AntonínCZE1711U60Tj Vítkov
106Jaššo SlavomírCZE1711Šk Pogo Budišov N/B.
107Ramian ZdeněkCZE1708U60Tj Mariánské Hory
108Macek OldřichCZE1698T.J. Sokol Šumperk
109Broskevič LumírCZE1687U60Šk Šenov
110Demko RobertCZE1685U13Mezinárodní Šachová Škola Interches
111Kalinowski KamilPOL1674U20KSz Silesia Raciborz
112Neumann FilipCZE1669U13Sk Slavia Orlová
113Gajda RostislavCZE1668VOKD Poruba
114Repák JanCZE1663TJ Ostrava
115Kwiatkowski ZygmuntPOL1659U60KSZ Silesia Raciborz
116Novotný RadimCZE1645Slavoj Český Těšín
117Křefký ManfrédCZE1643Šk Gobe Píšť
118Kutálek JanCZE1617U20Šachový Klub Karviná O.S.
119Schoffer MartinCZE1608U60Šk Šenov
120Glacner KarelCZE1608U60Šk Bystrc Oilers
121Binar VítězslavCZE1598U60Orel Opava
122Kořínek JaroslavCZE1588U60Tj Mariánské Hory
123Meisel KarelCZE1580Šk Gobe Píšť
124Suchanek PaulinaPOL1578U20KSz Silesia Raciborz
125Mlynarczyk JanPOL1573KSz Silesia Raciborz
126Kympergr VojtěchCZE1569U60Tj Spartak Přerov
127Machura JaroslavCZE1567U60
128Miča MarekCZE1561U13Beskydská Šachová Škola Z.S.
129Miklosz MichaelCZE1536U20TJ Ostrava
130Píša LubomírCZE1529U60Tj Studénka
131Kubelka JaroslavCZE1511U60TJ Fulnek
132Strachota JanCZE1496Šk Gobe Píšť
133Falhar BřetislavCZE1495U60Spartak Bílovec
134Piotrowski KrzysztofPOL1481U60KSz SILESIA Raciborz
135Sudolský JanCZE1479U60Vokd Poruba
136Vojvodík RobertCZE1464Orel Opava
137Janeček MiroslavCZE1454U20Slezan Opava
138Pirhala LadislavCZE1444U60Dynamo Dp Ostrava
139Gemsová TerezaCZE1441wU20Šk Tj Msa Dolní Benešov
140Štefaník PetrCZE1440Tatra Kopřivnice
141Nitychoruk JacekPOL1440U20KSz Silesia Raciborz
142Blokscha VladimírCZE1422BOŠk Tj Msa Dolní Benešov
143Zelmanowicz JacekPOL1413Strzelce Opolskie
144Panek BartoszPOL1402U13UKS Ognisko Rydułtowy
145Piechota KamilPOL1397U13UKS Ognisko Rydułtowy
146Hruška StanislavCZE1386U60Šk Šenov
147Przybyla LukášCZE1314U20Šachový Klub Karviná O.S.
148Mikesch DaliborCZE1311U13Mezinárodní Šachová Škola Interches
149Tyrlík RostislavCZE1305U20Šachový Klub Karviná O.S.
150Neumann KarelCZE1255Sk Slavia Orlová
151Kaňák MatyášCZE1247U13Beskydská Šachová Škola Z.S.
152Křefký JakubCZE1236U13Šk Tj Msa Dolní Benešov
153Bulenda RafalPOL1227U20
154Dudová PavlínaCZE1207wU13Beskydská Šachová Škola Z.S.
155Pokorny ArturCZE1204U13KSz Silesia Raciborz
156Korbel RichardCZE1189U20Tj Slovan Havířov
157Janošová Kateřina AnnaCZE1144wU13Šk Tj Msa Dolní Benešov
158Wojtek GrzegorzPOL1000U13LKS Tworkow
159Peterek ZbyněkCZE1000Neregistrovaný
160Karásek JaroslavCZE1659U60Šk Gobe Píšť
161Schuppik MichaelCZE1659BOBohuslavice
162Fojtík JosefCZE1638U60ŠK U Freda Darkovičky
163Skuplík JaroslavCZE1594U60Sk Kravaře
164Peřina StanislavCZE1558U60Sk Kravaře
165Premus JanCZE1519Sk Kravaře
166Glabasňa TomášCZE1449Sk Kravaře
167Kubná LucieCZE1290wSk Kravaře
168Křefký OndřejCZE1209U13Šk Tj Msa Dolní Benešov
169Kučera TomášCZE1208U13Šk 1935 Bolatice
170Mlýnek StanislavCZE1162U20Šo U Lípy Malé Hoštice
171Strachota TomášCZE1109U13Beskydská Šachová Škola Z.S.
172Štěpán PetrCZE1100U20
173Škulcová AdélaCZE1097wU13Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova
174Korbel JiříCZE1078Tj Slovan Havířov
175Bartková KarolínaCZE1000wU13Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova
176Bořuta JanCZE1000U13
177Böhmová AnežkaCZE1000wU13Tj Slovan Havířov
178Doniec MateuszPOL1000U13KSz Silesia Raciborz
179Grab MarekPOL1000U13KSz SILESIA Raciborz
180Macura JiříCZE1000DTJ Klimkovice
181Melecký MartinCZE1000U13Šk Tj Msa Dolní Benešov
182Radko JanCZE1000HTJ Odra Ostrava
183Sikora JakubCZE1000U13Šo Tj Sokol Mosty U Jablunkova
184Tlon MichalPOL1000U20LKS Tworkow
185Řehánek PřemekCZE1000U13U Freda Darkovičky