Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. VASTO Tour - Jablůnka 20.2.2016 - kategorie H13

Poslední aktualizace20.02.2016 16:55:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Ondroušek MichalCZE1499Bystřice p/H
2Šošovičková JanaSVK1400ŠKŠ Dubnica n/V
3Kocůrek AdamCZE1354Zbrojovka Vsetín
4Karlík JáchymCZE1350Sokol Hošťálková
5Dvořák MartinCZE1304Zbrojovka Vsetín
6Schön JakubCZE1250Sokol Ústí
7Drápala TobiášCZE1226ŠK DDM Slavičín
8Grycman OndřejCZE1194Sokol Ústí
9Budík TomášCZE1184Zbrojovka Vsetín
10Kamas GabrielCZE1176Zbrojovka Vsetín
11Galda TomášCZE1119Sokol Hošťálková
12Faktor SamuelSVK1107ŠKŠ Dubnica n/V
13Kukučka JakubSVK1061ŠKŠ Dubnica n/V
14Kukučka ŠimonSVK1034ŠKŠ Dubnica n/V
15Basel FilipCZE1000Sokol Bystřička
16Bořuta MaximCZE1000ZŠ Salvátor Val. Meziříčí
17Bělotová ŠárkaCZE1000ZŠ Francova Lhota
18Březovjáková NicolCZE1000Sokol Bystřička
19Chvostek DanCZE1000ZŠ Choryně
20Fojtík FilipCZE1000ZŠ Liptál
21Fojtík VítCZE1000Masaryk. gymn. Vsetín
22Guriča JiříCZE1000ZŠ Jablůnka
23Havran OndřejCZE1000Zbrojovka Vsetín
24Hrbáček AdamCZE1000ZŠ Francova Lhota
25Humplík MichalCZE1000Sokol Skalička
26Hurtík TomášCZE1000Zbrojovka Vsetín
27Jehlářová MartinaCZE1000ZŠ Liptál
28Jurča RadekCZE1000Zbrojovka Vsetín
29Juříček ŠtěpánCZE1000SVČ Rožnov p/R
30Kotrla MatyášCZE1000Sokol Bystřička
31Kučera PavelCZE1000TJ Valašské Meziříčí
32Křenek JakubCZE1000ŠO TJ Karolinka
33Křupala VladimírCZE1000ŠO TJ Karolinka
34Macek JakubCZE1000ZŠ Jasenná
35Malinová TerezaCZE1000Klub her Zašová
36Martiška PřemyslCZE1000SVČ Rožnov p/R
37Mrnuštík NikolaCZE1000ZŠ Jasenná
38Otáhalová NelaCZE1000Zbrojovka Vsetín
39Palát AlešCZE1000Sokol Bystřička
40Pešák ZdeněkCZE1000Bystřice p/H
41Pospíšil JeronýmCZE1000Bystřice p/H
42Suchý JanCZE1000ZŠ Salvátor Val. Meziříčí
43Vychopňová VeronikaCZE1000Sokol Ústí
44Zbranek MartinCZE1000Zbrojovka Vsetín
45Říhová MichaelaCZE1000Klub her Zašová
46Šibal MarekCZE1000Sokol Skalička
47Škarka FilipCZE1000ZŠ Choryně
48Škarpich PetrCZE1000Bystřice p/H
49Škarpichová AdélaCZE1000Bystřice p/H