Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor žáků H14

Poslední aktualizace20.02.2016 15:30:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Hvozdovič JanCZE1567Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,015,020,018,5
23Němec DavidCZE1612ŠK Kuřim5,014,019,016,5
312Vavřínková AnnaCZE1365Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,514,520,516,0
418Dvořáček Jan MatyášCZE1141Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,514,520,514,0
52Volák ŠimonCZE1619Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší4,018,025,516,5
69Martyniuk VladislavCZE1495Makkabi Boskovice4,016,524,015,5
76Dvořáková OlgaCZE1538Spartak Adamov4,016,024,015,5
810Kříž TomášCZE1489ŠK Kuřim4,015,022,015,5
95Tajovský MatějCZE1543ŠK Kuřim4,013,020,012,0
107Richterová JulieCZE1518Šachy Zastávka4,012,518,015,0
1113Khadash SamuelCZE1342Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,012,018,515,0
121Glozar PetrCZE1717ŠK Duras BVK3,513,520,012,5
1317Ivanov MikhailCZE1148ŠK Duras BVK3,512,518,011,0
1411Habinová AliceCZE1376ŠK Kuřim3,015,023,013,0
158Kocí TomášCZE1501Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,014,021,012,5
1621Vařecha VojtěchCZE1052ŠK Kuřim3,012,018,011,0
1716Vaculík MartinCZE1190ŠK Hustopeče3,011,017,011,0
1822Žaža MartinCZE1052Šachy Zastávka3,011,017,09,0
1927Kancler ViktorCZE1000Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší3,010,516,09,0
2030Svěrák MaxmiliánCZE1000Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší3,09,013,510,0
2114Štoudek MichalCZE1301Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,514,020,011,5
2215Pařízek VítCZE1254Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší2,510,014,59,5
2326Hrádek MatyášCZE1000ŠK Hustopeče2,59,013,57,0
2429Sasková RenataCZE1000ŠK Kuřim2,012,017,56,0
2528Kotásek PavelCZE1000SK Baník Ratíškovice2,010,015,06,0
2632Wolf OndřejCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,09,013,56,0
2724Gratcl TomášCZE1000ŠK Hustopeče2,08,512,56,0
2820Motl VáclavCZE1100Šachy Zastávka1,510,016,04,0
2925Gregor JiříCZE1000ŠK Kuřim1,011,517,55,0
3019Boreš TomášCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1,010,015,53,0
3123Coufal AlbertCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1,08,513,02,0
3231Taus MatějCZE1000Šachový klub ZŠ Brno, Vedlejší1,08,511,51,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž