Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP Litoměřice 2016 - mladší žáci

Poslední aktualizace06.02.2016 16:06:28, Creator/Last Upload: czech republic licence 73

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Hrubec AdamCZE1277Šachy Povrly6,532,023,529,25
21Václavík JanCZE1424ŠK Teplice6,034,024,529,00
310Šíp MarekCZE1186Šachy Povrly6,030,521,024,00
49Habenicht MartinCZE12201. Novoborský ŠK5,533,523,524,25
53Dunda AndrejCZE1291Klub šachistů Štětí5,531,522,023,75
616Turek MikulášCZE1049ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.5,527,019,519,75
78Werner Hong Quan DanCZE1224ŠK Spartak Ústí nad Labem5,033,524,522,00
815Kleker JiříCZE1062Klub šachistů Štětí5,032,022,519,50
966Werske MarcusD1000Schachschule Meng5,031,524,021,00
1013Seifert TomášCZE1071CHESS MOST5,028,521,016,00
1111Semová LadaCZE1177CHESS MOST5,028,520,018,00
1214Kalužný MaxmiliánCZE1064TJ Sokol Údlice5,026,019,017,00
135Peroutka ŠimonCZE1251TJ Sokol Údlice4,529,020,516,75
146Patkoló MichalCZE1235ŠK UNION Louny4,528,520,015,75
1545Lev LukášCZE1000Klub šachistů Štětí4,528,020,514,75
1612Kufel VojtěchCZE1101ŠK Teplice4,526,518,514,25
1718Bureš KarelCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem4,526,017,514,50
1829Jusko Jindřichcze1000ˇK Děčín4,525,017,514,75
1971Šiman JakubCZE0Chess Most4,523,516,512,75
202Dvorný TomášCZE1322Klub šachistů Štětí4,030,523,514,50
2125Hladík Matějcze1000Šachy Povrly4,030,021,514,50
227Jirotová EliškaCZE1224Klub šachistů Štětí4,030,021,015,50
2361Schuster DanielCZE1000Litoměřická šachová4,027,520,512,50
2459Rusch WiliamD1000Schachschule Meng4,027,020,013,50
2567Zönnchen TimD1000Schachschule Meng4,027,019,514,00
2621David OndřejCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem4,026,018,012,50
2727Hudský Václavcze1000ŠK Spartak Ústí n.L.4,025,017,012,00
2837Kolouch Petrcze1000Šachy Povrly4,024,516,510,50
2938Kordoš MichalCZE1000TJ Sokol Údlice4,024,017,511,50
3028Háva Martincze1000Litoměřická šachová4,024,017,011,00
3134Kinař Lukášcze1000Klub Šachistů Štětí4,024,017,08,50
3241Kubín SamuelCZE1000Šachy Povrly4,023,016,59,00
3324Hampl NikolaCZE1000Šachy Povrly3,529,520,513,25
3455Pfeffer RichardCZE1000Schachschulle Meng3,527,520,011,75
3562Simon Luca PierreCZE1000Schachschulle Men3,525,018,510,25
3620Cepník Jiřícze1000ŠK Slavoj Litoměřice3,525,018,010,25
3757Provazník Kryštofcze1000Šachy Povrly3,522,515,59,75
3836Klekerová Vlastacze1000Klub Šachistů Štětí3,521,515,57,75
3939Krejčí Kryštofcze1000ŠK DDM Postoloprty3,521,014,08,25
4047Marek Marcelcze1000Šachy Povrly3,519,012,56,25
4132Kačur Dancze1000Litoměřická šachová3,516,512,05,50
4270Lorenz MalteCZE0Schachschule Meng3,027,519,58,50
4322Dvorný Matějcze1000Klub Šachistů Štětí3,027,017,59,50
4464Veverka Vladimírcze1000ŚK Most3,026,019,09,50
4543Kuželka Vladimírcze1000ŠK Spartak Ústí n.L.3,024,518,57,50
4642Kulašová NikolaCZE10001. Novoborský ŠK3,024,518,06,00
4751Nádaský Matyášcze1000Sokol Údlice3,024,017,08,00
4846Longauer AntonínCZE1000ŠK Klášterec n.O3,024,017,05,00
4948Mikoláš PetrCZE1000ŠK Klášterec n.O3,022,516,06,00
5044Langehorst EmilieD1000Schachschule Meng3,021,515,05,00
5149Mählert MarieD1000Schachschule Meng3,020,013,56,00
5260Schreiter HuyD1000Schachschule Meng3,018,513,05,50
5340Krupka AlešCZE1000ŠK Union Louny2,523,015,05,75
5454Pešička Vojtěchcze1000ŠK Střelnice Kadaň2,522,016,06,25
5552Ott Olivercze1000Litoměřická šachová2,522,015,04,75
5633Kačur Radimcze1000Litoměřická šachová2,521,515,56,25
5763Tomaško NikolajCZE1000ŠK Střelnice Kadaň2,520,014,54,75
5830Kalynčuková KateřinaCZE1000ŠK Klášterec n.O2,516,512,03,75
5931Kastnerová PavlínaCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L:2,023,016,54,00
6058Rodig FilipCZE1000ŠK Klášterec n.O2,021,015,03,50
6135Kleker Štěpáncze1000KŠ Štětí2,021,014,04,00
6226Hora JasonCZE1000ŠK Teplice2,020,516,03,50
6369Borovičková LucieCZE0ŠK Klášterec n.O2,020,514,54,00
6417Beneš Petrcze1000ŠK Střelnice Kadaň2,018,013,51,50
6519Capová MaruškaCZE1000ŠK Klášterec n.O2,017,012,01,50
6650Novotný MikulášCZE10002,015,09,02,50
6723Gauchet AlexandraCZE1000ŠK Klášterec n.O2,014,010,01,00
6856Podlahová Markétacze1000ŠK Slavoj Litoměřice1,522,516,54,25
6968Šimek DanielCZE1000ŠK Klášterec n.O1,519,513,03,25
7065Vítek Filipcze1000ŠK DDM Postoloprty1,021,514,52,50
7153Partyková Nikolacze1000ŠK DDM Postoloprty1,014,09,51,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable