Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Crkon Lucas 11765 0 - 1 Zetocha Adela 11832
21Janikovic Alex Zoltan 1392 1 - 05 Hanzel Artom 11154
328Laco Jan 1000 1 - 0 Kascak Michal 100021
439Patzelt Marek 1000 0 - 14 Blaho Jakub 11015
57Cizmar Tomas 10004 1 - 04 Petrinec Simon 100040
634Novak Peter 10004 0 - 14 Gal Milan 100012
737Paluska Karol 1000 0 - 14 Jurcisin Samuel 100018
843Trajanov Sebastian 1000 1 - 0 Horvathova Hana 100017
925Krasnansky Radovan 10003 1 - 0 Novak Jaroslav 100032
1033Novak Pavol 10003 0 - 13 Cutka Pavol 10008
1136Ondrejcak Gregor 10003 0 - 13 Kusy Rudolf 100026
1238Parak Adam 10003 ½ - ½3 Malaschitz Teodor 100030
1344Trencan Tomas 10003 0 - 13 Markschies Benjamin 100031
1442Skottke Daniel 10003 1 - 0 Vasko Sebastian 100046
159Doganov Danail 1000 0 - 1 Majtan Teo Jan 100029
1616Helenin Jozef 10002 1 - 02 Antol Dusan 10006
1711Gajdosova Tamara 10002 1 - 02 Kaceriak Simon 100020
1835Novak Tomas 10002 1 - 02 Hajduk Paulina 100014
1923Kiselova Martina 1000 0 - 12 Kovacs Samuel 100024
2019Kaceriak Ivan 1000 1 - 0 Hajzok Marian 100015
2110Gajdosech Matus 10001 0 - 1 Kashlov Konstantin 100022
2227Lacko Samuel 10000 0 - 11 Habdak Max 100013
2341Pinka Rastislav 10003 0 nežrebovaný
2445Valent Martin 10004 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Zetocha Adela 1183 1 - 0 Janikovic Alex Zoltan 13921
25Blaho Jakub 11014 0 - 14 Crkon Lucas 11763
34Hanzel Artom 11154 1 - 04 Cizmar Tomas 10007
412Gal Milan 10004 0 - 1 Laco Jan 100028
532Novak Jaroslav 1000 0 - 1 Kascak Michal 100021
68Cutka Pavol 10003 0 - 1 Patzelt Marek 100039
717Horvathova Hana 10003 ½ - ½3 Paluska Karol 100037
818Jurcisin Samuel 10003 1 - 03 Skottke Daniel 100042
945Valent Martin 10003 1 - 03 Krasnansky Radovan 100025
1040Petrinec Simon 10003 1 - 03 Markschies Benjamin 100031
1141Pinka Rastislav 10003 0 - 13 Novak Peter 100034
129Doganov Danail 1000 0 - 1 Trajanov Sebastian 100043
136Antol Dusan 10002 0 - 12 Novak Pavol 100033
1430Malaschitz Teodor 10002 1 - 02 Gajdosova Tamara 100011
1516Helenin Jozef 10002 0 - 12 Parak Adam 100038
1620Kaceriak Simon 10002 0 - 12 Ondrejcak Gregor 100036
1724Kovacs Samuel 10002 0 - 12 Trencan Tomas 100044
1826Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Novak Tomas 100035
1946Vasko Sebastian 1000 1 - 0 Kaceriak Ivan 100019
2029Majtan Teo Jan 1000 1 - 01 Gajdosech Matus 100010
2114Hajduk Paulina 10001 1 - 01 Habdak Max 100013
2222Kashlov Konstantin 10001 ½ - ½1 Kiselova Martina 100023
2315Hajzok Marian 1000½ 1 - 00 Lacko Samuel 100027

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Janikovic Alex Zoltan 13924 ½ - ½ Gal Milan 100012
221Kascak Michal 1000 0 - 1 Zetocha Adela 11832
33Crkon Lucas 11763 1 - 03 Cutka Pavol 10008
425Krasnansky Radovan 10003 0 - 13 Hanzel Artom 11154
531Markschies Benjamin 10003 0 - 13 Blaho Jakub 11015
67Cizmar Tomas 10003 1 - 03 Horvathova Hana 100017
739Patzelt Marek 1000 1 - 03 Jurcisin Samuel 100018
843Trajanov Sebastian 1000 0 - 1 Novak Jaroslav 100032
930Malaschitz Teodor 10002 0 - 1 Laco Jan 100028
1037Paluska Karol 10002 1 - 02 Helenin Jozef 100016
1141Pinka Rastislav 10002 1 - 02 Kusy Rudolf 100026
1242Skottke Daniel 10002 1 - 02 Novak Pavol 100033
1334Novak Peter 10002 1 - 02 Parak Adam 100038
1435Novak Tomas 10002 0 - 12 Petrinec Simon 100040
1529Majtan Teo Jan 1000 0 - 12 Valent Martin 100045
1646Vasko Sebastian 1000 0 - 1 Doganov Danail 10009
1719Kaceriak Ivan 10001 ½ - ½ Kaceriak Simon 100020
1823Kiselova Martina 10001 0 - 11 Antol Dusan 10006
1911Gajdosova Tamara 10001 1 - 01 Kashlov Konstantin 100022
2013Habdak Max 10001 0 - 11 Kovacs Samuel 100024
2136Ondrejcak Gregor 10001 1 - 01 Hajduk Paulina 100014
2244Trencan Tomas 10001 1 - 0½ Hajzok Marian 100015
2310Gajdosech Matus 10000 1 - 00 Lacko Samuel 100027

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
117Horvathova Hana 10003 0 - 13 Janikovic Alex Zoltan 13921
212Gal Milan 10003 ½ - ½3 Kascak Michal 100021
32Zetocha Adela 1183 1 - 0 Trajanov Sebastian 100043
418Jurcisin Samuel 1000 ½ - ½ Cizmar Tomas 10007
533Novak Pavol 10002 0 - 12 Crkon Lucas 11763
64Hanzel Artom 11152 1 - 02 Novak Tomas 100035
75Blaho Jakub 11012 1 - 02 Paluska Karol 100037
88Cutka Pavol 10002 1 - 02 Pinka Rastislav 100041
938Parak Adam 10002 0 - 12 Krasnansky Radovan 100025
1045Valent Martin 10002 0 - 12 Markschies Benjamin 100031
119Doganov Danail 1000 0 - 1 Patzelt Marek 100039
1228Laco Jan 1000 1 - 0 Vasko Sebastian 100046
1332Novak Jaroslav 1000 1 - 0 Majtan Teo Jan 100029
146Antol Dusan 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 100030
1514Hajduk Paulina 10001 0 - 11 Novak Peter 100034
1616Helenin Jozef 10001 1 - 01 Ondrejcak Gregor 100036
1740Petrinec Simon 10001 1 - 01 Kiselova Martina 100023
1824Kovacs Samuel 10001 0 - 11 Skottke Daniel 100042
1926Kusy Rudolf 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100044
2022Kashlov Konstantin 1000½ ½ - ½½ Habdak Max 100013
2120Kaceriak Simon 1000½ 1 - 0½ Hajzok Marian 100015
2210Gajdosech Matus 10000 0 - 10 Kaceriak Ivan 100019
2327Lacko Samuel 10000 0 - 10 Gajdosova Tamara 100011

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Janikovic Alex Zoltan 13922 1 - 02 Blaho Jakub 11015
27Cizmar Tomas 10002 ½ - ½2 Zetocha Adela 11832
33Crkon Lucas 11762 0 - 12 Gal Milan 100012
417Horvathova Hana 10002 1 - 02 Hanzel Artom 11154
521Kascak Michal 10002 1 - 0 Doganov Danail 10009
629Majtan Teo Jan 1000 0 - 1 Jurcisin Samuel 100018
743Trajanov Sebastian 1000 1 - 0 Vasko Sebastian 100046
88Cutka Pavol 10001 1 - 01 Ondrejcak Gregor 100036
935Novak Tomas 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100016
1024Kovacs Samuel 10001 0 - 11 Parak Adam 100038
1125Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Petrinec Simon 100040
1237Paluska Karol 10001 1 - 01 Kusy Rudolf 100026
1339Patzelt Marek 10001 ½ - ½1 Laco Jan 100028
1441Pinka Rastislav 10001 1 - 01 Malaschitz Teodor 100030
1542Skottke Daniel 10001 0 - 11 Markschies Benjamin 100031
1633Novak Pavol 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100044
1734Novak Peter 10001 0 - 11 Valent Martin 100045
1811Gajdosova Tamara 10000 0 - 1½ Novak Jaroslav 100032
1919Kaceriak Ivan 10000 0 - 10 Antol Dusan 10006
2023Kiselova Martina 10000 1 - 00 Gajdosech Matus 100010
2113Habdak Max 10000 ½ - ½0 Kaceriak Simon 100020
2227Lacko Samuel 10000 0 - 10 Hajduk Paulina 100014
2315Hajzok Marian 10000 ½ - ½0 Kashlov Konstantin 100022

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
131Markschies Benjamin 10001 0 - 11 Janikovic Alex Zoltan 13921
22Zetocha Adela 11831 1 - 01 Novak Pavol 100033
334Novak Peter 10001 0 - 11 Crkon Lucas 11763
44Hanzel Artom 11151 1 - 01 Paluska Karol 100037
536Ondrejcak Gregor 10001 0 - 11 Blaho Jakub 11015
638Parak Adam 10001 0 - 11 Cizmar Tomas 10007
712Gal Milan 10001 1 - 01 Patzelt Marek 100039
842Skottke Daniel 10001 0 - 11 Horvathova Hana 100017
918Jurcisin Samuel 10001 ½ - ½1 Trajanov Sebastian 100043
1045Valent Martin 10001 0 - 11 Kascak Michal 100021
1146Vasko Sebastian 10001 ½ - ½1 Majtan Teo Jan 100029
126Antol Dusan 10000 0 - 1½ Doganov Danail 10009
1332Novak Jaroslav 1000½ 0 - 10 Cutka Pavol 10008
1410Gajdosech Matus 10000 0 - 10 Kovacs Samuel 100024
1526Kusy Rudolf 10000 1 - 00 Gajdosova Tamara 100011
1628Laco Jan 10000 1 - 00 Habdak Max 100013
1714Hajduk Paulina 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100025
1830Malaschitz Teodor 10000 1 - 00 Hajzok Marian 100015
1916Helenin Jozef 10000 1 - 00 Lacko Samuel 100027
2040Petrinec Simon 10000 1 - 00 Kaceriak Ivan 100019
2120Kaceriak Simon 10000 0 - 10 Novak Tomas 100035
2222Kashlov Konstantin 10000 0 - 10 Pinka Rastislav 100041
2344Trencan Tomas 10000 1 - 00 Kiselova Martina 100023

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Janikovic Alex Zoltan 13920 1 - 00 Kovacs Samuel 100024
225Krasnansky Radovan 10000 0 - 10 Zetocha Adela 11832
33Crkon Lucas 11760 1 - 00 Kusy Rudolf 100026
427Lacko Samuel 10000 0 - 10 Hanzel Artom 11154
55Blaho Jakub 11010 1 - 00 Laco Jan 100028
629Majtan Teo Jan 10000 1 - 00 Antol Dusan 10006
77Cizmar Tomas 10000 1 - 00 Malaschitz Teodor 100030
831Markschies Benjamin 10000 1 - 00 Cutka Pavol 10008
99Doganov Danail 10000 ½ - ½0 Novak Jaroslav 100032
1033Novak Pavol 10000 1 - 00 Gajdosech Matus 100010
1111Gajdosova Tamara 10000 0 - 10 Novak Peter 100034
1235Novak Tomas 10000 0 - 10 Gal Milan 100012
1313Habdak Max 10000 0 - 10 Ondrejcak Gregor 100036
1437Paluska Karol 10000 1 - 00 Hajduk Paulina 100014
1515Hajzok Marian 10000 0 - 10 Parak Adam 100038
1639Patzelt Marek 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100016
1717Horvathova Hana 10000 1 - 00 Petrinec Simon 100040
1841Pinka Rastislav 10000 0 - 10 Jurcisin Samuel 100018
1919Kaceriak Ivan 10000 0 - 10 Skottke Daniel 100042
2043Trajanov Sebastian 10000 1 - 00 Kaceriak Simon 100020
2121Kascak Michal 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100044
2245Valent Martin 10000 1 - 00 Kashlov Konstantin 100022
2323Kiselova Martina 10000 0 - 10 Vasko Sebastian 100046