Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Primus

Last update 03.04.2009 21:31:36, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Starting rank

No.NameFEDRtgClub/City
1FMPlát VojtechCZE2415RG a ZŠ Prostejov
2Kovác AndrejCZE2170Gymnázium Bratislava
3Fiala VáclavCZE2145SŠP Uh. Hradište
4Uricár JakubCZE2133OA Uh. Hradište
5Zeinert MichalCZE2117Gymnázium C. Trebová
6Vondra LukášCZE2018Gymnázium C. Trebová
7Padyšák TomášCZE2012Gymnázium Bratislava
8Gabriel AdamCZE1977ZŠ Boršice
9Volcík LudekCZE1976ZŠ Boršice
10Petráž MartinCZE1913Gymnázium C. Trebová
11Ryšavý JanCZE1897Gymnázium Kromeríž
12Mikulu LukášCZE1881Gymnázium Znojmo
13Náplava PetrCZE1873OA Uh. Hradište
14Šantora JiríCZE1840Gymnázium Kromeríž
15Musil JiríCZE1803Gymnázium Židlochovice
16Taptic FilipCZE1720SOŠ Strážnice
17Stachon MartinCZE1700Gymnázium Kromeríž
18Sedlár VítCZE1534Gymnázium Bucovice
19Jireš JiríCZE1499Gymnázium Vyškov
20Borufka RomanCZE1469Gymnázium Hodonín
21Smrcková SvetlanaCZE1467Gymnázium Znojmo
22Cermáková KláraCZE1430Gymnázium Bucovice
23Indra JosefCZE1388Gymnázium Kromeríž
24Cermák JanCZE1386Gymnázium Vyškov
25Holienka MichalCZE1304SOŠ a SOU Znojmo
26Gabriel TomášCZE1257SŠP Uh. Hradište
27Olehlová JanaCZE1250VOŠ a SUPŠ Brno
28Tancerová KaterinaCZE1250Gymnázium Židlochovice
29Zich JanCZE1250Gymnázium Židlochovice
30Špilar MartinCZE1250Gymnázium Vyškov
31Beroun JanJMK1100Gymnázium Bucovice
32Bodecková LenkaCZE1100SOŠ a SOU Vyškov
33Bína ZdenkoCZE1100SOŠ Strážnice
34Katolická VeronikaCZE1100Gymnázium Bucovice
35Keitlinghaus PetrCZE1100Gymnázium Vyškov
36Matejková JanaCZE1100SOŠ a SOU Vyškov
37Smísitel PetrCZE1100Gymnázium Bucovice
38Tomášek TadeášCZE1100SPŠ a SOU Vyškov
39Valenta MartinCZE1100OA Bucovice
40Vaverka PavelCZE1100Gymnázium Vyškov
41Šuba PavelCZE1100Gymnázium Židlochovice
42Cáp VáclavCZE1100SOŠ a SOU Vyškov
43Bojanovský RadekCZE1000SOŠ a SOU stavební Brno
44Kucharík JiríCZE1000Gymnázium Znojmo
45Luža TomášCZE1000SOŠ a SOU stavební Brno
46Marek MilanCZE1000Gymnázium Bucovice
47Novotný JanCZE1000SOŠ a SOU stavební Brno
48Pospíšil MatejCZE1000Gymnázium Bucovice
49Spirit MichalCZE1000OA Bucovice
50Tomaštík VlastimilCZE1000SOŠ a SOU stavební Brno
51Tomášek PavelCZE1000SOU a SOŠ Znojmo
52Vacek JanCZE1000SOŠ a SOU stavební Brno
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use