Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Pojedinačno prvenstvo Grada Zagreba za kadete do 11 godina Останнє оновлення14.02.2016 15:04:27, Автор /Останнє завантаження: Damir Obad
Стартовий список
Ном. | | Ім'я | код FIDE | ФЕД. | Рейт. | Клуб/Місто |
1 | IV | Putar Leon | 14546612 | CRO | 1791 | ŠK Brestje, Sesvete |
2 | IV | Cajner Lukas | 14549530 | CRO | 1703 | ŠK Brestje, Sesvete |
3 | IV | Orač David | 14550342 | CRO | 1694 | ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete |
4 | VK | Aničić Vito | 14557355 | CRO | 1684 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
5 | IV | Medak Robert | 14544580 | CRO | 1669 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
6 | VK | Kinkela Marin | 14557568 | CRO | 1630 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
7 | VK | Vuksan Dario | 14561905 | CRO | 1604 | ŠK Brestje, Sesvete |
8 | VK | Gršković Mare | 14554674 | CRO | 1603 | ŠK Brestje, Sesvete |
9 | VK | Božić Igor | 14558122 | CRO | 1600 | ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb |
10 | VK | Brmbota Luka | 14561840 | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
11 | VK | Brnić Bartul | | CRO | 1600 | |
12 | VK | Golub Luka | | CRO | 1600 | |
13 | VK | Ivić Josip | 14550253 | CRO | 1600 | ŠK Brestje, Sesvete |
14 | VK | Josipović Karlo | | CRO | 1600 | |
15 | VK | Jurkin Antonio | | CRO | 1600 | ŠK Odra, Odra-Novi Zagreb |
16 | VK | Kaplan Leni | 14554909 | CRO | 1600 | ŠK Caissa (rad s mladima), Zagreb |
17 | VK | Kereš Tomislav | | CRO | 1600 | ŠK Vrustun 1252., Vurnovec |
18 | VK | Mandić Tomislav | | CRO | 1600 | ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb |
19 | VK | Mikacinić Mislav | 14554046 | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
20 | VK | Patrun Ivica | | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
21 | VK | Pavlenić Maksim | 14556685 | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
22 | VK | Pisačić Juraj | 14558262 | CRO | 1600 | ŠK Odra, Odra-Novi Zagreb |
23 | VK | Portada Luka | 14552574 | CRO | 1600 | ŠK Brestje, Sesvete |
24 | VK | Rezo Borna | | CRO | 1600 | ŠK Vrustun 1252., Vurnovec |
25 | VK | Rodić Oton Roko | | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
26 | VK | Rukavina David | 14556863 | CRO | 1600 | ŠK Brestje, Sesvete |
27 | VK | Salgado Vinter Ivan | 14558955 | CRO | 1600 | ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb |
28 | VK | Telebar Ivan | 14559323 | CRO | 1600 | ŠK Novi Zagreb, Zagreb |
29 | VK | Vasilj Filip | | CRO | 1600 | |
30 | VK | Zandomenigo Nodilo Nikola | 14554917 | CRO | 1600 | ŠK Caissa (rad s mladima), Zagreb |
31 | VK | Štancl Marko | | CRO | 1600 | ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb |
|
|
|
|