Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Sachovy festival mladeze BEZMEROV 2016 OPEN jednotlivcu U13

Last update 24.07.2016 15:37:13, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Starting rank

No. NameFEDRtgsexTypClub/City
1
SALGOVIC SimonSVK1616U11ŠK Doprastav Bratislava
2
HANZL TadeasBEL1579U13Watermael-Boitsfort
3
FAJA VilemCZE1488U11ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
4
SOSOVICKOVA JanaSVK1410wU11SZŠ Nová Dubnica, SK
5
KOVAR MatejCZE1408U13Sokol Ústí
6
VECERA DominikCZE1384U11Sokol Postoupky
7
VAVRA JanCZE1383U11ŠK Staré Město
8
TAUS ZdenekCZE1362U07Mezinárodní šachová škola Interches
9
OPLUSTIL PavelCZE1357U13Sokol Postoupky
10
KAPICAKOVA LuciaSVK1329wU09FTC Fiľakovo
11
JANIKOVA KatarinaSVK1327wU13CVČ Liptovský Mikuláš
12
CERNY MichalCZE1320U11ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
13
BABULA VlastimilCZE1313U11ŠK Staré Město
14
JANIK Marek TobiasSVK1301U09CVČ Liptovský Mikuláš
15
ZUMRIK MarekSVK1283U13Martinská šachová Akademia
16
VAVRINKOVA MarieCZE1259wU09Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
17
ZUMRIK LukasSVK1249U11Martinská šachová Akademia
18
LAPCIK RomanCZE1248U13ŠK Staré Město
19
HLADKY TadeasCZE1248U09Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
20
MOHAPL TomasCZE1226U09Agentura 64 Grygov
21
HABINOVA AliceCZE1216wU11ŠK Kuřim, z.s.
22
MARAK JakubCZE1185U11SK EMKaD Holešov
23
LUKAS VojtechCZE1168U11ŠK Staré Město
24
MICHALKOVA Viktorie NelaCZE1161wU11ŠK Caissa Třebíč z.s.
25
KANAK MatyasCZE1146U09Beskydská šachová škola z.s.
26
OMARSSON AdamISL1061U09Taflfélag Huginn
27
SOSOVICKOVA MartinaSVK1052wU07SZŠ Nová Dubnica, SK
28
SIMEK ViktorCZE1424U09ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
29
TRAVNICEK Krystof MikulasCZE1363U13ŠO Kunovice
30
GREGURKOVA NikolaCZE1339wU13Agentura 64 Grygov
31
NESPORA TatanaCZE1264wU11ŠK 1921 Zábřeh
32
DAY TobiasCZE1250U09Unichess
33
RUZICKOVA EmaCZE1240wU11Agentura 64 Grygov
34
GRYCMAN OndrejCZE1208U11Sokol Ústí
35
HOBZA VojtechCZE1208U09ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
36
KOPECKY MatejCZE1204U09Zbrojovka Vsetín
37
DORNAK JakubCZE1190U13Sokol Ústí
38
SLIVA OndrejCZE1168U11ŠK Teplice
39
MATUS JakubCZE1116U09Sokol Ústí
40
KUDLICKA RobertCZE1107U13SK Vyškov, z.s.
41
PROCHAZKA OndrejCZE1084U13ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
42
RANDUS AntoninCZE1081U11Sokol Ústí
43
VANHARA LukasCZE1075U11Sokol Postoupky
44
KUBIN Tomas DanielCZE1062U09Sokol Postoupky
45
NOVOMESKA KarinSVK1062wU07Sk Štefanov
46
POSPISILOVA KarlaCZE1047wU13Sokol Postoupky
47
CERNA TerezieCZE1014wU13ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
48
AFANASYEU PiotrBLR1000U07StrategMinsk
49
BABULA MatějCZE1000U07ŠK Staré Město
50
BOSERLE DanielCZE1000U09Sokol Postoupky
51
BOSERLE MartinCZE1000U09Sokol Postoupky
52
BUDINSKA AndreaCZE1000wU07Beskydská šachová škola z.s.
53
COUFALOVA LauraCZE1000wU09ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
54
DASHYNSKI TsimafeiBLR1000U11Strateg Minsk
55
HABINOVA EvaCZE1000wU09ŠK Kuřim, z.s.
56
HLADKA LeontynaCZE1000wU07Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
57
HOBZA RichardCZE1000U07ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
58
HRBEK JachymCZE1000U07Unichess
59
HRBKOVA JohanaCZE1000wU09Unichess
60
KARAPETSAS AthanasiosSVK1000U09Sks Dubnica nad Vahom
61
LICKA DenisCZE1000U09Beskydská šachová škola z.s.
62
OMARSSON JosefISL1000U07Taflfélag Huginn
63
PRAPIRNAJA JanaBLR1000wU11Strateg Minsk
64
PRZYBYSZEWSKI MateuszBEL1000U09KS SK Mechelen
65
RIABKOU ArtsiomBLR1000U11Strateg Minsk
66
SLIVOVA LindaCZE1000wU07ŠK Teplice
67
SPACILOVA KlaraCZE1000wU09ŠK Staré Město
68
SVAB JakubCZE1000U13SK EMKaD Holešov
69
SVOBODA JakubCZE1000U11SK EMKaD Holešov
70
TICHA SofieCZE1000wU09Beskydská šachová škola z.s.
71
ZACKOVA AmelieCZE1000wU11Sokol Postoupky
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use