Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

20.roèník turnaje jednotlivcù v rapid šachu

Poslední aktualizace18.04.2009 18:33:01, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11FMVojta TomášCZE2341Tj Spartak Vlašim8,54255,58
24Hába ZdenìkCZE2203Šk Gordic Jihlava842,554,58
35Vodièka VlastimilCZE2170Šk Emerge Mladá Boleslav6,541,5556
42Mejzlík OndøejCZE2248Tj Spartak Vlašim6,541,5555
511Matìjka PetrCZE2128Tj Bohemians Praha6,539,5526
67Šimeèek BohumilCZE2147Tj Sokol Praha-Vršovice6,535456
721Žalský PetrCZE2018Tj Praga Praha6,534446
83Mészáros LudìkCZE2224Sokol Tábor640,552,56
924Kracík TomášCZE2002Šachová Škola Panda Rychn63950,55
1016Bechynì JaroslavCZE2068Sk Loko Praha638,549,55
1110Kamlach MiroslavCZE2128Sk Loko Praha638,5495
1226Tejkal JiøíCZE1982Sk Loko Praha63847,54
139Vojta PavelCZE2143Tj Spartak Vlašim637,5485
12Holub MilanCZE2102Tj Jawa Brodce637,5485
1518Matìjovský OndøejCZE2039Tj Spartak Vlašim63646,54
1617Hašpl MiroslavCZE2064Šk Sokol Vyšehrad633,542,55
1727Vanìèek StanislavCZE1969Šk Emerge Mladá Boleslav633446
1822Bouèek VlastimilCZE2017Šk Kostelec N.èern.lesy5,538,5505
1928Novák MilanCZE1962Šachový Klub Pøíbram-Baní5,538,5505
2015Koper ŠtefanCZE2070Šk Kostelec N.èern.lesy5,53850,55
2114Plášek ZdenìkCZE2072Šachový Klub Èerný Baron,5,537,5505
228Pospíšil EvženCZE2143Tj Tourist Biomedica Øíèa5,536,5474
2320Moravec VítCZE2028Sokol Èeský Brod5,535,545,55
2436Sládek OldøichCZE1861Tj Jawa Brodce5,53342,54
2525Mackù EmilCZE1995Tcj Sokol Benešov5,532,542,55
2644Zvára DavidCZE1751Tj Spartak Vlašim5,53243,54
276Vìtrovský MichalCZE2167Sk Loko Praha540,5513
2842Pospíšil MartinCZE1820Tj Tourist Biomedica Øíèa537,546,54
2939Samiec PavelCZE1853Šo Tj Sokol Mosty U Jablù53544,55
3032Innemann FrantišekCZE1924Tj Spartak Vlašim534444
3123Száraz VojtechSVK2012Šachový Klub Èerný Baron,533423
3248Zoubek VladimírCZE1687Šachový Klub Pøíbram-Baní532,5425
3337Nguyen MartinCZE1858Tj Tourist Biomedica Øíèa532,5415
3433Feierfeil JiøíCZE1922Tj Jawa Brodce53241,54
3531Forman MiroslavCZE1934Šk Kostelec N.èern.lesy53140,55
3638Saxl JiøíCZE1854Šachový Klub Pøíbram-Baní531405
3745Houdek DanielCZE1738Tj Spartak Vlašim53039,55
3829Hroník PetrCZE1955Tj Jawa Brodce527,5365
3978Potùèek MilanCZE1250Tcj Sokol Benešov527,535,55
4050Fiala JanCZE1633Sokol Èeský Brod4,537,547,54
4158Šilhavý MiroslavCZE1584Šachový Klub Zdice4,535,544,54
4234Pataridis JanisCZE1919Šachový Klub Èerný Baron,4,535,543,54
4335Havrlík PavelCZE1904Sk Žamberk4,533,542,53
4413Koyš MilanCZE2088Šk Kostelec N.èern.lesy4,53240,53
4554Bureš StanislavCZE1606Tj Lokomotiva Beroun4,531394
4641Kracík MartinCZE1849Šk Ddm Tøebechovice Pod O4,529,5373
4773Filip LukášCZE1250Tj Spartak Vlašim4,526,533,54
4851Nguyenová AdélaCZE1622Tcj Sokol Benešov4,525334
4963Mejzlík JiøíCZE1476Tj Spartak Vlašim4,523,530,54
5068Mandovec AntonínCZE1400Šk Kdjs Sedlèany434,544,53
5130Smolka JosefCZE1948Tj Jawa Brodce432,541,53
5256Tlamsa RadovanCZE1605Individuální Èlen432394
5353Beneš KarelCZE1610Šachový Klub Pøíbram-Baní431,5414
5446Krejèí MartinCZE1718Tj Tourist Biomedica Øíèa431403
5519Szirmai EmilCZE2030Tj Bohemians Praha43139,54
5662Snížek JaromírCZE1513Tj Spartak Vlašim430,5374
5770Tøebický JiøíCZE1361Tj Jawa Brodce429,5373
5849Kraisl VlastimilCZE1683Tj Jince429373
5943Kasl TomášCZE1809Tj Lokomotiva Beroun42936,54
6052Zadina JiøíCZE1620Tj Jince428374
6161Zeisek VáclavCZE1531Tj Jince42835,54
6257Trèka BohdanCZE1586Šk Praha-Smíchov427,5364
6375Jankovský st. VítCZE1250Sedlec42733,54
6455Voøíšek MartinCZE1606Tcj Sokol Benešov42634,54
6540Krch LukášCZE1851Sokol Tábor3,533,541,52
6687Šípek RobertCZE1000Sedlèany3,532,540,52
6774Filip VojtìchCZE1250Tj Spartak Vlašim3,53240,52
6847Král PavelCZE1704Tj Sokol Neveklov3,530412
6964Pýcha PatrikCZE1475Tj Spartak Vlašim3,529,537,53
7076Jiroušek FilipCZE1250Tj Tourist Biomedica Øíèa3,528,5363
7182Vyterna MiroslavCZE1250Šk Kdjs Sedlèany3,52026,53
7265Škvor JiøíCZE1439Tj Sokol Neveklov330383
7369Slavík AntonínCZE1368Tj Jince328,5373
7459Laubacher LudìkCZE1539Tj Sokol Neveklov32835,53
7566Studzinski BolekCZE1427Tj Tourist Biomedica Øíèa32834,52
7667Rathouský JakubCZE1417Tj Tourist Biomedica Øíèa327,5353
7780Vystrèil MartinCZE1250Tj Tourist Biomedica Øíèa32632,52
7871Krameš JosefCZE1350Šk Kdjs Sedlèany324323
7981Vystrèil TomášCZE1250Tj Tourist Biomedica Øíèa32329,52
8085Dumský LukášCZE1000Sedlèany322,5292
8179Sadil JanCZE1250Šk Kdjs Sedlèany322292
8272Doubrava FrantišekCZE1250Bolechovice2,529,5362
8360Vopat JanCZE1531Šk Kdjs Sedlèany2,525,5342
8484Vyterna PavelCZE1100Šk Kdjs Sedlèany224,530,51
8586Jankovský ml. VítCZE1000Sedlec222281
8677Müllerová KateøinaCZE1250Tj Tourist Biomedica Øíèa222281
8783Èervenka JiøíCZE1250Tcj Sokol Benešov221271

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž