Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Fase prèvia del Campionat de Catalunya d'edats 2016 de Girona Sub-10

Darrera actualització06.02.2016 20:00:07, Creador/Darrera càrrega: gabriel perez marco

Classificació final després de 8 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
11Acevedo Egido DavidCAT1831Alt Emporda, Club D'escacs7,038,5731,0
210Moles Benali JoanCAT1700Santa Eugenia Escacs7,037,5733,0
32Camprubi I Juanola JordiCAT1740Banyoles, C.E.6,037,5631,0
47Garcia Caro Juan AlberCAT1701Alt Emporda, Club D'escacs6,033,5627,0
526Casado Graboleda JokinCAT1637Figueres C.E.6,031,5626,0
625Escriba Cufi FerranCAT1647Figueres C.E.5,538,5527,5
73Pou Tuset OriolCAT1731Gerunda, C.E.5,536,5530,5
815Subiros Martinez BielCAT1690Alt Emporda, Club D'escacs5,529,0522,5
913Valle Luis LeoCAT1693Gerunda, C.E.5,034,0525,0
1053Barraca Borozenets EnricCAT1330Santa Eugenia Escacs5,034,0423,0
115Pano Soriano GonzaloCAT1720Alt Emporda, Club D'escacs5,032,5525,0
1233Gonzalez Vera EricCAT1389Gerunda, C.E.5,032,5522,0
138Roura Cortada PepCAT1701Figueres C.E.5,032,0522,0
47Salvatella Blanch MartinaCAT1354Gerunda, C.E.5,032,0522,0
1518Cotet Calderón BielCAT1682Guixolenc C.E.5,031,5524,0
1628Otondo Pozuelo UnaiCAT1416Maritim Blanes, Club Escacs5,029,0517,0
1742Aran Pagès NilCAT1365Olot4,530,0419,0
186Vertut Viladrich MarcCAT1716Alt Emporda, Club D'escacs4,037,0423,0
1924Kostov Krumovski TrayanCAT1661Santa Eugenia Escacs4,035,0321,5
204Morillo Tejero IuCAT1726Gerunda, C.E.4,032,5420,0
2146Fernandez Fyropyatova DanielCAT1357Gerunda, C.E.4,030,5423,0
2227Sanllehi Vico AlbertCAT1628Alt Emporda, Club D'escacs4,030,5417,0
2321Cáceres Correa SergiCAT1679Guixolenc C.E.4,029,5421,0
2417Castro Granolleras AlbertCAT1686Santa Eugenia Escacs4,029,5317,0
2519Romagosa Castellví CarlaCAT1681Guixolenc C.E.4,028,0418,0
2645Sunyer Fossa GuillemCAT1364Sant Gregori C.E.4,026,0410,0
2723Korolev Klonitskiy IvanCAT1668Platja D'aro, Club Escacs3,032,5319,0
2849Ferrer Giménez ArnauCAT1344Olot3,032,0319,0
299Lupiañez Sampol JordiCAT1700Alt Emporda, Club D'escacs3,029,5317,0
3052Rodoreda Congost PauCAT1336Banyoles, C.E.3,028,5314,0
3137Planas Masdevall ElmCAT1376Banyoles, C.E.3,028,5313,0
3250Lupiañez Sampol MartiCAT1344Alt Emporda, Club D'escacs3,026,5315,0
3344Rodriguez Carreras DavidCAT1364Figueres C.E.3,026,5312,0
3411Roig Dueñas OriolCAT1696Santa Eugenia Escacs3,026,0317,0
3536Lopez Vilanova GuillemCAT1376Gerunda, C.E.3,025,0310,0
3612Pagès Hendriks DavidCAT1695Guixolenc C.E.3,023,5314,0
3722Barnada Noguer JosepCAT1672Gerunda, C.E.3,023,5310,0
3838Pibernat Lazaro AniolCAT1372Alt Emporda, Club D'escacs3,021,039,0
3939Martin Bove GabrielCAT1368Figueres C.E.2,523,5211,0
4043Hidalgo Conde EloyCAT1364Sant Gregori C.E.2,029,517,0
4116Marti Baules JosepCAT1688Alt Emporda, Club D'escacs2,028,5212,0
4214Llona Ortega UnaiCAT1690Banyoles, C.E.2,027,0212,0
4329Rueda Medina AlexCAT1404Maritim Blanes, Club Escacs2,026,5211,0
4435Barat Serna Judit XiaomiCAT1384Alt Emporda, Club D'escacs2,026,5210,0
4534Dilme Vila RogerCAT1388Banyoles, C.E.2,026,528,0
4620Muñoz Palma MarcCAT1680Guixolenc C.E.2,023,027,0
4731Magro Garcia PauCAT1396Maritim Blanes, Club Escacs1,528,019,0
4840Padrosa Siper ArnauCAT1368Banyoles, C.E.1,025,503,0
4930Smirnov TimofeyCAT1404Platja D'aro, Club Escacs1,023,516,0
5048Naranjo Figa MartiCAT1348Figueres C.E.1,020,504,0
5141Tonato Navarro AnderCAT1368Montgri, C.E.0,021,500,0
5232Rivero Giralt FerranCAT1396Olot0,021,000,0
5351Prat Arenas MarcCAT1344Figueres C.E.0,019,000,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: The greater number of victories (variable)
Desempat3: Fide Tie-Break