Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

HD12 Pražský přebor (2. turnaj)

Poslední aktualizace12.12.2015 16:26:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Ruzicka FilipCZE15266,029,523,527,50
212Svacina TobiasCZE11996,028,022,023,50
311Hruska AdamCZE12205,526,020,020,25
48Rous DominikCZE12625,026,520,518,25
510Suchy NorbertCZE12385,025,519,516,50
64Skoumal DanielCZE13685,024,018,016,00
75Korsinskij NikolasCZE13185,023,018,016,50
817Rezek FilipCZE11084,532,026,020,00
96Starikova VassilinaCZE13064,526,020,015,25
1025Benes JachymCZE10474,029,023,015,50
112Korsinskij MarekCZE14954,027,021,013,25
1219Hatas PetrCZE11004,027,021,012,50
1315Hatas JanCZE11404,024,519,513,00
1431Kovar PavelCZE10004,023,518,513,50
1534Ocelak JakubCZE10004,023,018,011,50
1613Matej ErikCZE11684,022,017,012,00
177Mach DavidCZE12914,018,514,59,50
183Prochazka VojtechCZE14313,524,018,011,00
199Vana JanCZE12493,519,015,09,75
2018Gacho OndrejCZE11003,023,518,58,00
2126Tesitel MartinCZE10293,022,017,07,00
2221Madle RobinCZE10963,022,017,05,50
2327Bradacek MartinCZE10003,022,016,57,50
2414Dobsa BrunoCZE11533,021,017,09,00
2522Hanika MatejCZE10863,021,016,06,50
2616Bittner JiriCZE11353,019,515,57,00
2724Langr AlesCZE10553,016,011,54,25
2829Hosova SandraCZE10002,524,519,08,00
2923Lestina PetrCZE10702,520,015,05,25
3032Mandat FilipCZE10002,021,016,05,00
3135Partlova AnetaCZE10002,019,515,02,00
3220Timar DominikCZE11002,019,514,53,50
3336Vlachynska LilianCZE10002,017,514,53,00
3433Martinek LukasCZE10002,015,511,52,25
3528Holub AdamCZE10001,519,514,51,00
3630Kamarad TomasCZE10000,018,012,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable