Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ceske sachove vanoce 2015 - OPEN

Poslední aktualizace02.01.2016 15:28:28, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16
IMChojnacki KrzysztofPOL23750740,550,52256
23
GMNeuman PetrKPCZE24262380Sk Rapid Pardubice, O.S.6,541532261
31
IMFrolov ArturUKR249906,541522239
42
IMDruska JurajSVK246606,540,5522197
57
IMJasny StanislavCZE23692357Beskydska Sachova Skola Z.S.6,539,549,52197
64
IMCerveny MartinCZE24172403Sk Joly Lysa Nad Labem6,53949,52222
719
Szumilas PiotrPOL215606,539482242
811
IMWeinzettl ErnstAUT23040637,5482108
95
Sabuk PiotrPOL24170636462097
1015
Koziol KamilU16POL22290MKSz Rybnik635,5462114
1118
IMLukasiewicz GrzegorzPOL21890635,5442103
1216
Dowgird FilipPOL22240634,544,52066
1310
FMPulpan JakubKPCZE233122692222 Sk Polabiny5,539502182
1413
Kozusek DanielU16CZE22722286Sk Ad Jicin5,538482124
158
FMSabol MarianKPCZE23692337Sk Vysoke Myto5,53747,52123
1612
FMJedlicka AlesKPCZE227522512222 Sk Polabiny5,537472135
1720
WFMBatyte DaivawLTU213005,536,546,52131
1814
IMChudinovskikh Alexander MRUS224105,53444,52031
1930
Motyl TomaszPOL200505,53442,51982
2062
Redzisz MichalU16POL158805,529371883
219
IMKulhanek TomasCZE23682346Sachovy Klub Zikuda Turnov - O541,5522211
2217
Kubik MichaelCZE22012277Beskydska Sachova Skola Z.S.536,547,52127
2332
Dzikowski MichalPOL1998053644,52063
2423
Lukasiewicz AnnawPOL20820535,545,52121
2521
Lukasiewicz KrzysztofU16POL21030535,545,52082
2622
Schmalz MichalCZE20862064Sokol Bustehrad534,544,52060
2725
Hanl FrantisekCZE20522024Caissa Uholicky53343,51988
2831
Kotva MilanS60,CZE19991967Sk Svitavy533421995
2929
Slapnicka KarelCZE20092001Tj Kralupy Nad Vltavou533421973
3034
Guerreiro Alexandre VieiraBRA19510532,541,51985
3126
Houska BronislavKPCZE20502058Tj Stefanydes Policka531391928
3238
Pribylova SofieU16wCZE19221902Sk Porg Praha524,5331783
3343
Dumkova DanielawCZE18341881Sachy Zastavka4,534,5441920
3424
Kastner OldrichKPCZE20692061Sk Bohemia Pardubice O.S.4,533,5421956
3544
Sadzikowski MarianPOL182804,533,5412034
3645
Pribyl ViktorU16CZE18221796Sk Porg Praha4,531,5391821
3727
Stiefel RolandGER201904,530,5401818
3864
Pyzio AmeliaU16wPOL154504,530371857
3937
Krupica PavelCZE19311852Sk Kurim4,52836,51833
4052
Hampel RudolfCZE17271764Sokol Praha-Kobylisy4,52734,51834
4150
Marinov PeterKPCZE17771792Tj Spartak Chocen4,524321699
4263
Nedelcev RadimS60,CZE15791613Tj Spartak Chocen4,521,5281746
4346
Mechlinski JakubU16POL1806043341,51820
4436
Nosek JanCZE19411769Tj Slavia Hradec Kralove43240,51903
4533
Greevenbosch HenkS60NED19950432401796
4639
Kabelka OndrejU16CZE18751928Sk Ad Jicin431,5411864
4758
Koubova Anna MarieU16wCZE16271695Unichess431,5401995
4849
Tajovska MartinaU16wCZE17821696Sokol Bustehrad43138,51901
4951
Baum JonaszU16POL17660430381889
5053
Schaffer DavidKPCZE17181718Tj Stefanydes Policka428361802
5135
Tulis JanU16,CZE19501905Tj Stefanydes Policka427351822
5260
Sajdl JanU16CZE15941657Sk Ad Jicin423301701
5348
Bartos KarelKPCZE17871793Sk Svitavy3,53239,51961
5428
Gratze MichaelAUT201603,531,5411917
5542
Van Nieuwenhuizen HansS60NED185103,53139,51904
5655
Madera StanislavS60,CZE16801681Sk Svitavy3,53138,51759
5740
Kouba LiborCZE18741897Unichess3,53038,51865
5841
Zeman LadislavS60,CZE18611863Tj Jiskra Litomysl3,528,537,51777
5966
Vodicka MartinKPCZE15081548Sk Svitavy3,527,5351842
6056
Kaczmarczyk JakubPOL164903,52734,51834
6147
Pesl JanCZE18011816Sk Kurim330381811
6271
Sadlik PavelCZE01570Sk Kurim32634,51676
6370
Pawicka MagdalenaU16wPOL13360325,532,51699
6469
Majchrzak PrzemyslawPOL14550323,530,51672
6567
Majerova VeronikawSVK14960322,529,51633
6657
Nisztuk MichalPOL163502,526,5341739
6761
Stiefel MarikawGER159302,52431,51747
6868
Valik OndrejCZE14731444Tj Slavia Hradec Kralove2,522281639
6965
Milfort VaclavS60CZE15271518Sk 1921 Zabreh2,520,5281615
7054
Veselsky JanCZE16841670Sk Praha-Smichov22735,51728
7159
Rychtecky PavelS60CZE16191600Sk Teplarna Praha-Malesice22430,51629

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž