Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ceske sachove vanoce 2015 - OPEN

Poslední aktualizace02.01.2016 15:28:28, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
IMFrolov Artur14100134UKR24990
2
IMDruska Juraj14915650SVK24660
3
GMNeuman Petr305243CZE24262380KPSk Rapid Pardubice, O.S.
4
IMCerveny Martin321141CZE24172403Sk Joly Lysa Nad Labem
5
Sabuk Piotr1137565POL24170
6
IMChojnacki Krzysztof1114115POL23750
7
IMJasny Stanislav311030CZE23692357Beskydska Sachova Skola Z.S.
8
FMSabol Marian308056CZE23692337KPSk Vysoke Myto
9
IMKulhanek Tomas309656CZE23682346Sachovy Klub Zikuda Turnov - O
10
FMPulpan Jakub302759CZE23312269KP2222 Sk Polabiny
11
IMWeinzettl Ernst1600575AUT23040
12
FMJedlicka Ales304824CZE22752251KP2222 Sk Polabiny
13
Kozusek Daniel349500CZE22722286U16Sk Ad Jicin
14
IMChudinovskikh Alexander M4106083RUS22410
15
Koziol Kamil1161555POL22290U16MKSz Rybnik
16
Dowgird Filip1121235POL22240
17
Kubik Michael344320CZE22012277Beskydska Sachova Skola Z.S.
18
IMLukasiewicz Grzegorz1100866POL21890
19
Szumilas Piotr1132750POL21560
20
WFMBatyte Daiva12801860LTU21300w
21
Lukasiewicz Krzysztof1166042POL21030U16
22
Schmalz Michal338257CZE20862064Sokol Bustehrad
23
Lukasiewicz Anna1104756POL20820w
24
Kastner Oldrich307971CZE20692061KPSk Bohemia Pardubice O.S.
25
Hanl Frantisek357510CZE20522024Caissa Uholicky
26
Houska Bronislav317055CZE20502058KPTj Stefanydes Policka
27
Stiefel Roland4655265GER20190
28
Gratze Michael1613871AUT20160
29
Slapnicka Karel320145CZE20092001Tj Kralupy Nad Vltavou
30
Motyl Tomasz1109502POL20050
31
Kotva Milan322148CZE19991967S60,Sk Svitavy
32
Dzikowski Michal1121324POL19980
33
Greevenbosch Henk1006754NED19950S60
34
Guerreiro Alexandre Vieira2165139BRA19510
35
Tulis Jan365505CZE19501905U16,Tj Stefanydes Policka
36
Nosek Jan368393CZE19411769Tj Slavia Hradec Kralove
37
Krupica Pavel314951CZE19311852Sk Kurim
38
Pribylova Sofie371726CZE19221902wU16Sk Porg Praha
39
Kabelka Ondrej358541CZE18751928U16Sk Ad Jicin
40
Kouba Libor359297CZE18741897Unichess
41
Zeman Ladislav339130CZE18611863S60,Tj Jiskra Litomysl
42
Van Nieuwenhuizen Hans1012355NED18510S60
43
Dumkova Daniela361046CZE18341881wSachy Zastavka
44
Sadzikowski Marian1121154POL18280
45
Pribyl Viktor371971CZE18221796U16Sk Porg Praha
46
Mechlinski Jakub21803749POL18060U16
47
Pesl Jan332240CZE18011816Sk Kurim
48
Bartos Karel344362CZE17871793KPSk Svitavy
49
Tajovska Martina368482CZE17821696wU16Sokol Bustehrad
50
Marinov Peter340197CZE17771792KPTj Spartak Chocen
51
Baum Jonasz1195360POL17660U16
52
Hampel Rudolf323853CZE17271764Sokol Praha-Kobylisy
53
Schaffer David347000CZE17181718KPTj Stefanydes Policka
54
Veselsky Jan303135CZE16841670Sk Praha-Smichov
55
Madera Stanislav345504CZE16801681S60,Sk Svitavy
56
Kaczmarczyk Jakub1154184POL16490
57
Nisztuk Michal1112392POL16350
58
Koubova Anna Marie381470CZE16271695wU16Unichess
59
Rychtecky Pavel334235CZE16191600S60Sk Teplarna Praha-Malesice
60
Sajdl Jan381969CZE15941657U16Sk Ad Jicin
61
Stiefel Marika24694924GER15930w
62
Redzisz Michal21816107POL15880U16
63
Nedelcev Radim355364CZE15791613S60,Tj Spartak Chocen
64
Pyzio Amelia1190202POL15450wU16
65
Milfort Vaclav331813CZE15271518S60Sk 1921 Zabreh
66
Vodicka Martin385085CZE15081548KPSk Svitavy
67
Majerova Veronika14940450SVK14960w
68
Valik Ondrej398560CZE14731444Tj Slavia Hradec Kralove
69
Majchrzak Przemyslaw21822549POL14550
70
Pawicka Magdalena21836507POL13360wU16
71
Sadlik PavelCZE01570Sk Kurim
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž