Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže 2015 kategorie HD10 (*2006 a mladší)

Poslední aktualizace17.11.2015 11:46:36, Creator/Last Upload: czech republic licence 54

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
11Hlavina Matouš1519Sokol Nebušice8,542,552,5849,25
221Reschel Jan1137ŠK DDM Třebechovice pod Orebem7,036,045,0733,50
318Ďuriančík Michal1182TJ Štefanydes Polička6,541,554,0635,75
413Václavík Jan1200ŠK Teplice6,541,552,5633,75
55Stoček Martin12682222 ŠK Polabiny6,541,053,0535,00
620Pilař Vít11462222 ŠK Polabiny6,539,048,5531,25
76Procházka Vojtěch1267Unichess6,534,545,0630,50
811Koršinskij Nikolas1231SK OAZA Praha6,040,052,5631,00
92Juchelka Marek13712222 ŠK Polabiny6,038,551,0531,00
108Stejskal Michal1246TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší6,036,548,0628,00
1124Dobsa Bruno1108Unichess6,035,044,0526,00
1212Seidl Jan1201TJ Kralupy nad Vltavou6,028,036,0623,50
1340Beran Jakub1061Sokol Bakov nad Jizerou5,538,551,0527,75
144Chmelík Benedikt1280ŠACHklub Písek5,531,040,5520,75
1529Komora Matěj1100ŠŠPM Lipky HK5,529,541,0521,75
1630Laniak Marek1100ŠK Milovice5,036,046,0521,50
1710Winter Ondřej1233ŠK Lípa5,035,545,0522,00
1814Rous Dominik1197ŠK PORG Praha5,034,545,5421,75
1950Hauser Matthias1000TJ Desko Liberec5,034,544,5419,75
2037Pešek Antonín1086ŠK Milovice5,033,543,0523,00
2115Slíva Ondřej1195ŠK Teplice5,033,543,0521,00
229Švarc Kryštof1238Sokol Buštěhrad5,033,042,5421,00
2345Handlovský Jáchym1043Sokol Domažlice5,030,039,5519,50
2456Třasáková Adélaw10002222 ŠK Polabiny5,029,539,0420,00
2516Zelenka Adam1194ŠO Hlinsko5,028,034,0516,00
2635Papoušek Michal10981. Novoborský ŠK4,538,049,0322,50
2728Havelková Beátaw1100QCC České Budějovice4,535,545,5420,25
2819Steinbauer Sebastián1175Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn4,535,044,5420,25
2923Beneš Jáchym1128Sokol Praha-Kobylisy4,534,541,0415,25
3017Šulcová Terezaw11942222 ŠK Polabiny4,532,541,5418,50
317Pecka Jan1250Sokol Brandýs nad Labem4,532,040,0319,50
3244Lísková Terezaw1048TJ Jince4,531,540,5418,00
3325Tutr Tomáš1108Šachový klub Velvary4,530,039,0415,75
3436Jirotová Eliškaw1094Klub šachistů Štětí4,529,038,0415,25
3547Sedlák Jan1023ŠACHklub Tábor4,033,543,5417,00
3626Gloser Tomáš1100ŠK Lípa4,033,043,0416,50
3743Burda Jakub1051T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl4,032,040,5416,00
3822Werner Hong Quan Dan1129ŠK Spartak Ústí nad Labem4,030,539,5412,50
393Wildhaber Tomáš1349ŠK Spartak Chodov4,030,039,5316,50
4055Schmutzer Jakub1000ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.4,029,037,5415,00
4141Nováková Barboraw1061ŠK Tachov4,026,535,5415,00
4234Šůla Jan1100ŠK 64 Plzeň4,025,031,547,00
4327Hataš Petr1100Unichess3,532,542,0314,50
4431Slavík Adam1100TJ Spartak Vlašim3,528,540,0312,00
4548Hajíček Jakub1000ŠK Veselí n.L.3,528,035,5310,25
4633Špička Petr1100ŠK Karlovy Vary3,525,533,037,75
4732Říha Štěpán1100TJ Bohemians Praha3,029,538,039,50
4838Švejda Karel1085QCC České Budějovice3,028,534,535,50
4951Hosová Sandraw1000Sokol Nebušice3,026,535,0310,00
5054Rydvan Václav1000TJ Desko Liberec3,026,533,037,00
5146Švejdar Petr1037Sokol Bakov nad Jizerou3,025,530,536,00
5258Šmejkalová Nicolw1000TJ Jince3,023,027,535,50
5339Zemanová Nikolaw1084ŠACHklub Tábor3,022,528,534,50
5457Šimůnek Jakub Šimon1000QCC České Budějovice3,020,024,534,00
5542Sichrovský Filip10571. Novoborský ŠK2,526,034,025,25
5653Košťál Vojtěch10001. Novoborský ŠK2,523,529,524,25
5749Halama Tomáš1000TJ Desko Liberec1,024,030,510,00
5852Hálová Dominikaw1000ŠK Tachov0,021,527,000,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement