Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
126Paluska Karol 10005 0 - 16 Janikovic Alex Zoltan 100012
232Rakovan Boris 10005 1 - 05 Blaho Jakub 11013
38Horvath Jan 10004 0 - 1 Smaho Timur 100035
418Kubikova Nina 10004 0 - 14 Crkon Lucas 11921
59Horvathova Hana 10004 0 - 14 Mato Sebastian 100023
627Patzelt. Marek 10004 0 - 14 Markschies Benjamin 100022
74Svrcek Samuel 1015 0 - 14 Zverka Peter Samuel 100041
86Gal Milan 10003 1 - 0 Jurcisin Samuel 100013
92Zetocha Adela 11833 1 - 03 Novak Jaroslav 100024
1033Rozemberg Hugo 10003 0 - 13 Cizmar Tomas 10005
1116Kolevska Lea Teodora 10003 0 - 13 Skottke Daniel 100034
1237Trajanov Sebastian 10003 1 - 03 Kusy Rudolf 100019
1321Majtan Teo Jan 10003 1 - 0 Helenin Jozef 10007
1428Pavlik Filip 1000 0 - 1 Hudec Tomas 100011
1539Uher Daniel 1000 1 - 0 Popelisova Lenka 100031
1610Hudec Jozef 1000 1 - 02 Svrcek Jakub 100036
1725Novak Pavol 10002 0 - 12 Trencan Tomas 100038
1829Petrinec Simon 10002 0 - 12 Vanco Viktor 100040
1915Kobzova Nina 1000 1 - 0 Popelisova Hana 100030
2020Luptak Leo Gili 10001 0 - 1 Kovacs Samuel 100017
2114Kiselova Martina 10001 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
123Mato Sebastian 10004 0 - 15 Janikovic Alex Zoltan 100012
21Crkon Lucas 11924 0 - 14 Paluska Karol 100026
33Blaho Jakub 11014 1 - 04 Horvath Jan 10008
413Jurcisin Samuel 1000 0 - 14 Rakovan Boris 100032
535Smaho Timur 1000 1 - 03 Zetocha Adela 11832
641Zverka Peter Samuel 10003 1 - 03 Gal Milan 10006
734Skottke Daniel 10003 0 - 13 Horvathova Hana 10009
824Novak Jaroslav 10003 0 - 13 Kubikova Nina 100018
922Markschies Benjamin 10003 1 - 03 Trajanov Sebastian 100037
1031Popelisova Lenka 1000 0 - 13 Patzelt. Marek 100027
117Helenin Jozef 1000 0 - 1 Svrcek Samuel 10154
1236Svrcek Jakub 10002 0 - 12 Cizmar Tomas 10005
1311Hudec Tomas 10002 ½ - ½2 Uher Daniel 100039
1425Novak Pavol 10002 0 - 12 Kolevska Lea Teodora 100016
1519Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Petrinec Simon 100029
1640Vanco Viktor 10002 0 - 12 Majtan Teo Jan 100021
1715Kobzova Nina 1000 0 - 12 Rozemberg Hugo 100033
1817Kovacs Samuel 1000 0 - 1 Hudec Jozef 100010
1920Luptak Leo Gili 10001 0 - 1 Pavlik Filip 100028
2038Trencan Tomas 10001 1 - 01 Kiselova Martina 100014
2130Popelisova Hana 1000½ 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Janikovic Alex Zoltan 10004 1 - 04 Blaho Jakub 11013
28Horvath Jan 10004 0 - 13 Crkon Lucas 11921
32Zetocha Adela 11833 0 - 13 Mato Sebastian 100023
49Horvathova Hana 10003 0 - 13 Paluska Karol 100026
532Rakovan Boris 10003 1 - 03 Markschies Benjamin 100022
637Trajanov Sebastian 10003 0 - 1 Smaho Timur 100035
75Cizmar Tomas 10002 0 - 1 Jurcisin Samuel 100013
86Gal Milan 10002 1 - 02 Novak Pavol 100025
927Patzelt. Marek 10002 1 - 02 Hudec Tomas 100011
1016Kolevska Lea Teodora 10002 0 - 12 Zverka Peter Samuel 100041
1118Kubikova Nina 10002 1 - 02 Rozemberg Hugo 100033
1234Skottke Daniel 10002 1 - 02 Kusy Rudolf 100019
1339Uher Daniel 10002 0 - 12 Novak Jaroslav 100024
144Svrcek Samuel 1015 1 - 02 Vanco Viktor 100040
1510Hudec Jozef 1000 0 - 1 Helenin Jozef 10007
1628Pavlik Filip 1000 0 - 1 Popelisova Lenka 100031
1714Kiselova Martina 10001 0 - 11 Petrinec Simon 100029
1817Kovacs Samuel 10001 ½ - ½1 Kobzova Nina 100015
1921Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100038
2030Popelisova Hana 1000½ 0 - 11 Svrcek Jakub 100036
2120Luptak Leo Gili 10000 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Blaho Jakub 11013 1 - 03 Horvathova Hana 10009
226Paluska Karol 10003 0 - 13 Horvath Jan 10008
311Hudec Tomas 10002 0 - 13 Janikovic Alex Zoltan 100012
41Crkon Lucas 11922 1 - 02 Patzelt. Marek 100027
525Novak Pavol 10002 0 - 12 Zetocha Adela 11832
619Kusy Rudolf 10002 0 - 12 Rakovan Boris 100032
722Markschies Benjamin 10002 1 - 02 Skottke Daniel 100034
840Vanco Viktor 10002 0 - 12 Mato Sebastian 100023
924Novak Jaroslav 10002 0 - 12 Trajanov Sebastian 100037
1041Zverka Peter Samuel 10002 0 - 1 Smaho Timur 100035
1113Jurcisin Samuel 1000 1 - 0 Svrcek Samuel 10154
125Cizmar Tomas 10001 1 - 01 Majtan Teo Jan 100021
1329Petrinec Simon 10001 0 - 11 Gal Milan 10006
147Helenin Jozef 10001 ½ - ½1 Pavlik Filip 100028
1531Popelisova Lenka 10001 ½ - ½1 Hudec Jozef 100010
1633Rozemberg Hugo 10001 1 - 01 Kiselova Martina 100014
1738Trencan Tomas 10001 0 - 11 Kolevska Lea Teodora 100016
1836Svrcek Jakub 10001 0 - 11 Kubikova Nina 100018
1930Popelisova Hana 1000½ 0 - 11 Uher Daniel 100039
2015Kobzova Nina 10000 1 - 00 Luptak Leo Gili 100020
2117Kovacs Samuel 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Janikovic Alex Zoltan 10002 1 - 02 Crkon Lucas 11921
22Zetocha Adela 11832 0 - 12 Paluska Karol 100026
337Trajanov Sebastian 10002 0 - 12 Blaho Jakub 11013
48Horvath Jan 10002 1 - 02 Vanco Viktor 100040
59Horvathova Hana 10002 1 - 02 Zverka Peter Samuel 100041
627Patzelt. Marek 10001 1 - 01 Cizmar Tomas 10005
76Gal Milan 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100024
810Hudec Jozef 10001 0 - 11 Novak Pavol 100025
929Petrinec Simon 10001 0 - 11 Hudec Tomas 100011
1035Smaho Timur 10001 ½ - ½1 Jurcisin Samuel 100013
1116Kolevska Lea Teodora 10001 0 - 11 Rakovan Boris 100032
1218Kubikova Nina 10001 0 - 11 Skottke Daniel 100034
1333Rozemberg Hugo 10001 0 - 11 Kusy Rudolf 100019
1438Trencan Tomas 10001 0 - 11 Markschies Benjamin 100022
1523Mato Sebastian 10001 1 - 01 Svrcek Jakub 100036
164Svrcek Samuel 1015½ 1 - 0½ Popelisova Hana 100030
1714Kiselova Martina 1000½ ½ - ½½ Popelisova Lenka 100031
1820Luptak Leo Gili 10000 0 - 10 Helenin Jozef 10007
1921Majtan Teo Jan 10000 1 - 00 Kobzova Nina 100015
2039Uher Daniel 10000 1 - 00 Kovacs Samuel 100017
2128Pavlik Filip 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Crkon Lucas 11921 1 - 01 Novak Pavol 100025
219Kusy Rudolf 10001 0 - 11 Zetocha Adela 11832
33Blaho Jakub 11011 1 - 01 Patzelt. Marek 100027
424Novak Jaroslav 10001 0 - 11 Horvath Jan 10008
59Horvathova Hana 10001 1 - 01 Smaho Timur 100035
626Paluska Karol 10001 1 - 01 Hudec Jozef 100010
734Skottke Daniel 10001 0 - 11 Janikovic Alex Zoltan 100012
813Jurcisin Samuel 10001 0 - 11 Trajanov Sebastian 100037
940Vanco Viktor 10001 1 - 01 Kolevska Lea Teodora 100016
1041Zverka Peter Samuel 10001 1 - 01 Kubikova Nina 100018
1111Hudec Tomas 1000½ ½ - ½0 Svrcek Samuel 10154
125Cizmar Tomas 10000 1 - 0½ Popelisova Lenka 100031
1328Pavlik Filip 10000 0 - 10 Gal Milan 10006
147Helenin Jozef 10000 0 - 10 Mato Sebastian 100023
1530Popelisova Hana 10000 ½ - ½0 Kiselova Martina 100014
1615Kobzova Nina 10000 0 - 10 Petrinec Simon 100029
1717Kovacs Samuel 10000 0 - 10 Rozemberg Hugo 100033
1832Rakovan Boris 10000 1 - 00 Luptak Leo Gili 100020
1936Svrcek Jakub 10000 1 - 00 Majtan Teo Jan 100021
2022Markschies Benjamin 10000 1 - 00 Uher Daniel 100039
2138Trencan Tomas 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
121Majtan Teo Jan 10000 0 - 10 Crkon Lucas 11921
22Zetocha Adela 11830 1 - 00 Markschies Benjamin 100022
323Mato Sebastian 10000 0 - 10 Blaho Jakub 11013
44Svrcek Samuel 10150 0 - 10 Novak Jaroslav 100024
525Novak Pavol 10000 1 - 00 Cizmar Tomas 10005
66Gal Milan 10000 0 - 10 Paluska Karol 100026
727Patzelt. Marek 10000 1 - 00 Helenin Jozef 10007
88Horvath Jan 10000 1 - 00 Pavlik Filip 100028
929Petrinec Simon 10000 0 - 10 Horvathova Hana 10009
1010Hudec Jozef 10000 1 - 00 Popelisova Hana 100030
1131Popelisova Lenka 10000 ½ - ½0 Hudec Tomas 100011
1212Janikovic Alex Zoltan 10000 1 - 00 Rakovan Boris 100032
1333Rozemberg Hugo 10000 0 - 10 Jurcisin Samuel 100013
1414Kiselova Martina 10000 0 - 10 Skottke Daniel 100034
1535Smaho Timur 10000 1 - 00 Kobzova Nina 100015
1616Kolevska Lea Teodora 10000 1 - 00 Svrcek Jakub 100036
1737Trajanov Sebastian 10000 1 - 00 Kovacs Samuel 100017
1818Kubikova Nina 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100038
1939Uher Daniel 10000 0 - 10 Kusy Rudolf 100019
2020Luptak Leo Gili 10000 0 - 10 Vanco Viktor 100040
2141Zverka Peter Samuel 10000 1 voľno