Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Mikulášsky turnaj GPX Majstrovstvo TN kraja

Posledná aktualizácia 05.12.2015 21:03:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloGrKlub
1Sustek Adam73611786SVK1386C11Zs S Ms, Zakamenne
2Balvan Filip14948621SVK1352C11Sk Rajec
3Sosovickova Jana14944596SVK1322D11Sukromna Zs, Nova Dubnica
4Bajzova Livia73607770SVK1298D11Cvc Vcielka Puchov
5Rucek Kristian73611409SVK1284C11Cirkevne Centrum Volneho Casu
6Hudek Simon73606502SVK1277C14Sk Povazske Podhradie
7Skorvanek Matej14952513SVK1253C14Sk Rajec
8Lukac Jakub73602264SVK1198C14Zs Radvanska, Banska Bystrica
9Simalcikova Sara73611670SVK1193D11Osk Renop Liptovska Tepla
10Boba Dominik14954524SVK1188C11Martinska sachova akademia
11Weis Jakub14948796SVK1146C14Sk Opevnenie Banska Stiavnica
12Orgon Jakub73616427SVK1140C8Zs Velkomoravska, Trencin
13Jurky Marian73615030SVK1139C11Zs S Ms, Zakamenne
14Zumrik Marek14948532SVK1126C14Martinska sachova akademia
15Zumrik Lukas14948524SVK1095C11Martinska sachova akademia
16Magdik Peter73615889SVK1075C11Sks Dubnica N/V
17Sosovickova Martina14948540SVK1068D8Sukromna Zs, Nova Dubnica
18Kukucka Jakub14948443SVK1061C14Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad
19Kovacova Petra14953072SVK1059D14Sks Dubnica N/V
20Kukucka Simon14948451SVK1034C14Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad
21Gereg Ondrej73616451SVK1028C8Sks Dubnica N/V
22Stehlik Juraj73601071SVK1015C14Zs Rozkvet, Povazska Bystrica
23Angelov Phillip73616605SVK1000C8Cvc Vcielka Puchov
24Badik SamuelSVK1000C11CVC Povazska Bystrica
25Balazova LuciaSVK1000D14KSS Rajec
26Bolibruch PavolSVK1000C8ZS Zakamenne
27Brindza JakubSVK1000C11ZS MS Lysa pod Makytou
28Bucko MartinSVK1000C14ZS Sl. partizanov Pov. Bystrica
29Busik MichalSVK1000C14ZS Pruzina
30Certik JaroslavSVK1000C8Tatran Tilgnerka Bratislava
31Certik MarekSVK1000C11SK Prievidza
32Dibdiak Anton73617105SVK1000C8Zs S Ms, Zakamenne
33Dibdiak LubomirSVK1000C14ZS Zakamenne
34Dudonova VeronikaSVK1000D11CVC Povazska Bystrica
35Estok TomasSVK1000C14ZS MS Zariecie
36Farag Bianka73616591SVK1000D14Cvc Vcielka Puchov
37Filipiak Bartosz21838186POL1000C14UKS Trzydziestka Olsztyn
38Filipiak MagdalenaPOL1000D8Olsztyn
39Fojtik Stefan73611336SVK1000C14Cirkevne Centrum Volneho Casu
40Gardian FilipSVK1000C11ZS Sv. Augustina
41Gardian FrantisekSVK1000C14ZS Sv. Augustina
42Holeckova Ema73616494SVK1000D8Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad
43Holestiakova LubanaSVK1000D8Tj Slavia Caissa Cadca
44Holestiakova Nina14951428SVK1000D8Tj Slavia Caissa Cadca
45Janik BorisSVK1000C14Cvc Vcielka Puchov
46Janik Peter73612677SVK1000C14ZŠ s MŠ CI Dubnica nad Váhom
47Janikova GabrielaSVK1000D11ZŠ s MŠ CI Dubnica nad Váhom
48Jurisicova VeronikaSVK1000D14ZS Lysa
49Kacikova MichaelaSVK1000D14ZS Lysa
50Kakus OliverSVK1000C8Zs S Ms, Zakamenne
51Kallo RobertSVK1000C11CVC Povazska Bystrica
52Karapetsas Athanasios73617083SVK1000C8Sks Dubnica N/V
53Kluska MatejSVK1000C8ZS Zakamenne
54Kosper JanSVK1000C14SK Rajec
55Kosperova SaraSVK1000D11KSS Rajec
56Kostelansky Karol14954680SVK1000C14Sk Povazske Podhradie
57Kremen MaximSVK1000C11CVC Povazska Bystrica
58Kubis LubomirSVK1000C14ZS Pruzina
59Kudlej Adam73611379SVK1000C14Cirkevne Centrum Volneho Casu
60Kusnierik SimonSVK1000C11CVC Povazska Bystrica
61Kvassay PatrikSVK1000C11ZS Pruzina
62Letos Alex73612685SVK1000C8Sks Dubnica N/V
63Magdikova Daniela73612693SVK1000D14ZS Pruske
64Marek Juraj73609781SVK1000C11Sks Dubnica N/V
65Marekova Zuzana73611492SVK1000D11Sks Dubnica N/V
66Mato Sebastian73606782SVK1000C8Doprastav, Bratislava
67Mednanska EmaSVK1000D11Sk Prievidza
68Mrmusová MagdalénaSVK1000D8Kysucká šachová škola
69Niznik PatrikSVK1000C11ZS Pruzina
70Olsovska AlexandraSVK1000D14ZS Pruzina
71Olsovska AnastasiaSVK1000D14ZS Pruzina
72Orgon Patrik73616419SVK1000C11Zs Velkomoravska, Trencin
73Piacek PatrikSVK1000C11ZS Udica
74Priechodsky Radovan73616508SVK1000C14Zs S Ms, Zakamenne
75Prostredny Matus73616320SVK1000C14Cirkevne Centrum Volneho Casu
76Rajnicek AdamSVK1000C11Sedmerovec
77Rajnicek IvanSVK1000C14Sedmerovec
78Sehnoutek Daniel73611174SVK1000C14Cirkevne Centrum Volneho Casu
79Seko FrederikSVK1000C14ZS Pruzina
80Seko MatusSVK1000C11ZS Pruzina
81Sochor RudolfSVK1000C11ZS Pruzina
82Stelbasky Filip14951720SVK1000C8Ksn Bratislava
83Stopka Marian73606960SVK1000C14Cvc Vcielka Puchov
84Svitek EmilSVK1000C8Cvc Vcielka Puchov
85Svitkova BarboraSVK1000D11Cvc Vcielka Puchov
86Taurani Leisha73616583SVK1000D11Cvc Vcielka Puchov
87Trnik TimotejSVK1000C8Cvc Vcielka Puchov
88Turza Jakub73616354SVK1000C14Cirkevne Centrum Volneho Casu
89Uricek SamuelSVK1000C11Cvc Vcielka Puchov
90Urickova PatriciaSVK1000D8Cvc Vcielka Puchov
91Vastik LukasSVK1000C11CVC Pov. Bystrica
92Vastik TomasSVK1000C11CVC Pov. Bystrica
93Vojtas MarekSVK1000C11CVC Povazska Bystrica
94Vojtech Patrik73617610SVK1000C11Spojená škola sv. Jána Bosca Nová D
95Volanek Maros73616400SVK1000C11Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad
96Vrabel MichalSVK1000C11ZS MS Lysa pod Makytou
97Zavada LukasSVK1000C14ZS MS Zariecie
98Zverka Peter Samuel73606804SVK1000C11Sk Doprastav Bratislava
Advertisement
Advertisement