Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohárek BVK 2015 14. ročník mládežnického turnaje v rapid šachu

Poslední aktualizace10.10.2015 20:13:47, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
Marek JakubSZCZE1677GPOA Znojmo, spolek7,549,5547
23
Pavlík VladimírSZCZE1582ŠK Kuřim752566
34
Faja VilémMZCZE1551Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.749,5536
48
Martyniuk VladislavSZCZE1492Makkabi Boskovice747,551,56
59
Petříček LukášMZCZE1490ŠK Kuřim6,544,547,55
616
Prokop MartinSZCZE1306ŠK Kuřim6,54345,56
75
Tajovský MatějMZCZE1530ŠK Kuřim647,551,56
87
Vavřínková AnnaMZwCZE1502Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.646,5515
911
Khadash SamuelMZCZE1472Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.645,548,56
1010
Kříž TomášSZCZE1476ŠK Kuřim643,5455
116
Dvořáková OlgaMZwCZE1526Spartak Adamov643476
122
Kureš MichaelMZCZE1631Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.640,543,56
1313
Keprt TomášMZCZE1364ŠK Kuřim5,547515
1414
Bauer MiroslavSZCZE1337ŠK Kuřim5,541,5445
1512
Nekvasil RadekSZCZE1412GPOA Znojmo, spolek54749,55
1618
Fikejs TomášMZCZE1248ŠK Kuřim542,546,55
19
Pečenka PetrSZCZE1235Šachy Zastávka542,546,55
1817
Štoudek MichalSZCZE1259Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.539,542,55
1930
Havel VojtěchMZCZE1051ŠK Kuřim539,5424
2041
Dvořák TomášSZCZE1000ŠK Duras BVK53637,54
2135
Řezníček LukášSZCZE1033Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.53537,55
2233
Chelík AndreasMZCZE1039Sportovní klub Vyškov534365
2325
Vavřínková MarieMZwCZE1093Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,542,545,54
2445
Khadash KamilSZCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,541444
2522
Matějů RomanSZCZE1190ŠK Kuřim4,54143,54
2631
Řezníček AlešSZCZE1050Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,536,5394
2720
Brož JanMZCZE1196ŠK Duras BVK4,536,538,54
2843
Hladký TadeášMZCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,532,5344
2921
Trněný JiříSZCZE1195Sportovní klub Vyškov441,5444
3032
Ševčík DavidMZCZE1049Šachy Zastávka438,5394
3115
Richter RudolfMZCZE1317Šachy Zastávka43739,54
3223
Sereda VítMZCZE1153Spartak Adamov436,5374
3336
Kachlík MichalSZCZE1023Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.434,536,54
3427
Habinová AliceMZwCZE1082ŠK Kuřim43436,54
3537
Buzáš MichalMZCZE1000ŠK Kuřim433354
3642
Frková ZuzanaSZwCZE1000GPOA Znojmo, spolek43232,54
3729
Zelený JosefSZCZE1062ŠK Kuřim431,533,54
3828
Pola MatějSZCZE1065Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,537,539,53
3926
Frk TomášMZCZE1092GPOA Znojmo, spolek3,533,535,52
4024
Hruška MarekMZCZE1142Sportovní klub Vyškov336,5373
4149
Zelený OndřejMZCZE1000ŠK Caissa Třebíč333,536,52
4246
Sasková RenataMZwCZE1000ŠK Kuřim33233,52
4347
Sattler DanielMZCZE1000ŠK Kuřim329,5312
4440
Coufalová LauraMZwCZE1000nereg.329,5302
4539
Coufal Jan PetrSZCZE1000nereg.325,5263
4638
Coufal AlbertMZCZE1000nereg.324,5252
4744
Jackovičová ZuzanaMZwCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,530,5331
4834
Trněný JanMZCZE1038Sportovní klub Vyškov22828,51
4948
Skorkovská ŠárkaMZwCZE1000Orel Bohunice126,5280

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž