Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2015 H+D16

Poslední aktualizace01.11.2015 13:25:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoRtgFIDERtgNKlub/Místo
1Sedlák Jiří20022019ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
2Daněk Daniel19771959ŠK Duras BVK
3Havelka Ondřej19391917Mezinárodní šachová škola Interches
4Filip Tomáš19321930Mezinárodní šachová škola Interches
5Horváth Tomáš19321909SK Slavia Orlová
6Marko Daniel19091921Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
7Šrámek Vojtěch18871895SK Slavia Orlová
8Kuchař Matěj18571921Beskydská šachová škola z.s.
9Mrkus František18571868ŠK Staré Město
10Skalský Alexandr18481903ŠK Staré Město
11Jiříček Jakub18071836Sokol Skalička
12Kopcová Ludmila17831789TJ Ostrava
13Ambrožová Lucie17791824ŠK Staré Město
14Miča Marek17761716Beskydská šachová škola z.s.
15Zgarba Radek17281656Sokol Ústí
16Ptáček Jan17231744TJ Jiskra Humpolec
17Hronek Martin17061731ŠK Zlín
18Jurásek Vojtěch16811747Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
19Kovařík David16751662ŠO Kunovice
20Volaninová Šárka16701738ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
21Ochmyt Jakub16371631SK Slavia Orlová
22Budík Pavel16291652Zbrojovka Vsetín
23Němec David16131666ŠK Kuřim
24Londin Šimon16071624Sportovní klub Prostějov/PŠŠ
25Nekarda Jan16021627ŠK Staré Město
26Bierská Adéla15881653Zbrojovka Vsetín
27Němec Jakub15681596ŠK Kuřim
28Žitný Michal15461604Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
29Novák Jan15251583SK Slavia Orlová
30Kříž Vojtěch14901538TJ Jiskra Humpolec
31Kokrda Stanislav14811580ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
32Halama Jakub14651472ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
33Dumek David14521479Šachy Zastávka
34Opěla Radek14231453Mezinárodní šachová škola Interches
35Vančura Jakub14001391Sokol Postoupky
36Hronek Štěpán13981401ŠK Zlín
37Nezval Jiří13561283TJ Slovan Havířov
38Matošková Monika11171263Sokol Hošťálková
39Suchánek Kryštof01674ŠK Zlín
40Hartinger Antonín01664TJ Libina
41Prokop Martin01435ŠK Kuřim
42Zelnitius Albert01400ŠK Staré Město
43Křivánek Jakub01399ŠK Kuřim
44Vaculík Samuel01335ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
45Bauer Miroslav01324ŠK Kuřim
46Hartinger Pavel01305TJ Libina
47Dančáková Klára01225Zbrojovka Vsetín
48Kilberger Ondřej01221Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
49Matějů Roman01193ŠK Kuřim
50Musil Radim01080Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
51Tomík Matěj01000SK Baník Ratíškovice