Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

6. rocnik mezinarodniho sachového turnaje OPEN ORLOVA 2009

Poslední aktualizace30.05.2009 14:15:04, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
IMTalla VladimirCZE24562453Sachovy Klub Geofin Ostra
2
IMNeubauer MartinAUT24140Dubnica nad Vahom
3
IMVesselovsky SergueiCZE23902394Jakl Karvina
4
IMKhaetsky RomanUKR23880Gambit
5
IMHeinzel OlafGER23780FC Bayern München
6
FMHelis TadeuszPOL23190Ksz Silesia Raciborz
7
Olsar JaroslavCZE23182285Jakl Karvina
8
FMZabystrzan PavelCZE22872306Sk Slavia Orlova
9
IMWeinzettl ErnstAUT22630
10
IMWeglarz LeszekPOL22580
11
IMGanaus HannesAUT22350
12
Zwardon VojtechCZE22312227Jakl Karvina
13
IMSikora-Lerch JanCZE22162200Tz Trinec
14
Straka JosefSVK22160Beskydska Sachova Skola O
15
Baier PavelCZE22052198Sk Slavia Orlova
16
Kubos RostislavCZE21940Sk Slavia Orlova
17
Karhanek PavelCZE21922202Sk Petrvald U Nj
18
Hrtanek JiriCZE21542134Sk Slavia Orlova
19
Podlesny PavelCZE21462097Sk Senov
20
Trombik KarelCZE21432108Sk Slavia Orlova
21
Kolar StanislavCZE21392130Sk Senov
22
Votava PetrCZE21372134Sokol Val.Polanka
23
WFMOlsarova KarolinaCZE21102122Sk Slavia Orlova
24
Zimniok LubomirCZE20912094Jakl Karvina
25
Mrazek LumirCZE20832125Sk Slavia Orlova
26
Adam Gyorgy SrHUN20670Visegrad
27
Kraus FrantisekCZE20642068Tj Vendryne
28
Olsar ZdenekCZE20632067Sk Slavia Orlova
29
Matuszczyk PrzemyslawPOL20510Mksz Rybnik
30
Reznicek MarcelCZE20452035Slavia Havirov
31
Wodecki DanielPOL20450"Silesia" Raciborz
32
Pilch RomanCZE20382197Tz Trinec
33
Didi JanCZE20312032Tj Mittal Ostrava
34
Adamek PrzemyslawPOL20170
35
Maroszczyk WieslawCZE20142040Tz Trinec
36
Kotas JanCZE20141956Tj Vendryne
37
Chwastek OttoCZE20111904Tj Vendryne
38
Polak RadimCZE19971899Viktorie Bohumin
39
Geffert MichalCZE19791980Banik Havirov
40
Gutdeutsch OttoAUT19710
41
Ondika RomanCZE19301973Sk Slavia Orlova
42
Shystarova SvitlanaUKR19300
43
Snopek JiriCZE19271836Sk Svinov
44
Cervenka RomanCZE19001929Tj Slovan Havirov
45
Kawulok MarekCZE18872032Tz Trinec
46
Shystarova AnnaUKR18690Obolon Grosmaster Kiev
47
Wasik JozefPOL18460
48
Tretina ZdenekCZE18251821Vokd Poruba
49
Luczyk PetrCZE17821882Sk Slavia Orlova
50
Chrostek LukasCZE17811548Msa Dolni Benesov
51
Pisarek MarcinPOL17650Uks Pionier Jastrzebie
52
Skwarun WojciechPOL17580TS "Kuznia" Rybnik
53
Bambusek VladislavCZE17351722So Tj Karolinka
54
Novak JiriCZE17071558Sk Slavia Orlova
55
Srba AntoninCZE17061676Sk Slavia Orlova
56
Szotkowski JakubCZE16871811Tz Trinec
57
Pisarek MagdalenaPOL16790Uks Pionier Jastrzebie
58
Valencik MichalCZE16731640Msa Dolni Benesov
59
Eichler GustavCZE16511597Sk Slavia Orlova
60
Rydzewski PavelPOL16500Uks Pionier Jastrzebie
61
Valencik JozefCZE15831904Tj Slovan Havirov
62
Slivova VeronikaCZE15641772Tj Slovan Havirov
63
Lipus DrahomirCZE15331627Os Rychvald
64
Bense David BalazsHUN15110Visegrad
65
Kocur GustavCZE01800Tj Vendryne
66
Adamcik BohdanCZE01788Os Rychvald
67
Szmek MilanCZE01774Sk Slavia Orlova
68
Broskevic LumirCZE01770Sk Senov
69
Lakota TomaszPOL01691Uks Pionier Jastrzebie
70
Klima MartinCZE01661So Tj Karolinka
71
Nytra PetrCZE01575Sk Slavia Orlova
72
Kubosova HanaCZE01431Sk Slavia Orlova
73
Nytra JanCZE01291Sk Slavia Orlova
74
Erben TomasCZE00Sk Slavia Orlova
75
Fialka AdamCZE00Sk Slavia Orlová
76
Girak BogdanUKR00Obolon Grosmaster Kiev
77
Girak RuslanUKR00Obolon Grosmaster Kiev
78
Kosiorek MartaPOL00Uks Pionier Jastrzebie
79
Kostka VitCZE00Sk Slavia Orlova
80
Kovalenko YuriyUKR00Obolon Grosmaster Kiev
81
Kubosova JanaCZE00Sk Slavia Orlova
82
Lisowski AdamPOL00TS "Kuznia" Rybnik
83
Maltsev LeonidUKR00Gambit
84
Nogova KaterinaCZE00Sk Slavia Orlova
85
Obrucheva ViktoriaUKR00Obolon Grosmaster Kiev
86
Orykhovskii DmytroUKR00Obolon Grosmaster Kiev
87
Shystarova DariaUKR00Obolon Grosmaster Kiev
88
Sulkowski DawidPOL00Uks Pionier Jastrzebie
89
Valencikova SandraCZE00Tj Slovan Havirov
90
Wojcik JanCZE00Sk Slavia Orlova
91
Feher VojtechCZE00Sk Slavia Orlova
92
Kolacek MiroslavCZE00nereg.
93
Kordela MonikaPOL00Uks Pionier Jastrzebie
94
Michalski JaroslawPOL00TS "Kuznia" Rybnik
95
Osz Veronika AndreaHUN00Visegrad
96
Ruff RolandHUN00Visegrad
97
Batari CsillaHUN00Visegrad
98
Hruby TomasCZE00Tj Slovan Havirov
99
Karkoschka RichardCZE00Sk Slavia Orlova
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, tiráž