Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015 kategorie H10 (hoši *2005 a mladší)

Poslední aktualizace13.09.2015 11:36:46, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Stalmach Richard372048CZE1933Beskydská šachová škola z.s.
2Jun Rudolf376612CZE1801TJ CHS Chotěboř
3Vantuch Lucian385131CZE1792Beskydská šachová škola z.s.
4Vojta Jakub382515CZE1729TJ Spartak Vlašim
5Kolář Jan378054CZE1723DDM+TJ Mohelnice
6Přibyl Viktor371971CZE1701ŠK PORG Praha
7Neumann Filip375640CZE1667SK Slavia Orlová
8Gnojek Petr371807CZE1636Beskydská šachová škola z.s.
9Kureš Michael386065CZE1631Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
10Mach Petr383546CZE1630Sokol Praha-Kobylisy
11Rousek Jan386669CZE1605Unichess
12Rokoš Filip377350CZE1570ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
13Faja Vilém376388CZE1551Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
14Dudek Vojtěch398780CZE1550TJ Jawa Brodce
15Švanda Adam367389CZE1546TJ Štefanydes Polička
16Hák David377007CZE1543ŠACHklub Tábor
17Frank Adam384720CZE1501Beskydská šachová škola z.s.
18Petříček LukášCZE1490ŠK Kuřim
19Neděla Adam385174CZE1438TJ Slovan Havířov
20Hampl David398802CZE1418Klub šachistů Říčany 1925
21Babula Vlastimil391930CZE1408ŠK Staré Město
22Husa Daniel393487CZE1400Unichess
23Fizer Marek391980CZE1381Beskydská šachová škola z.s.
24Flajšman Petr391484CZE1381ŠK Dvorec
25Vasilev Dan393762CZE1378TJ Jawa Brodce
26Londin Lukáš VojtěchCZE1377KVASACO Vacenovice
27Černý Michal391964CZE1349ŠK Zlínterm
28Dolenský FilipCZE1339ŠK Libštát
29Gřes Michal392014CZE1317Beskydská šachová škola z.s.
30Richter Rudolf384470CZE1317Šachy Zastávka
31Kaňák MatyášCZE1314Beskydská šachová škola z.s.
32Vokoun Tomáš397334CZE1298TJ Žďár nad Sázavou
33Pícha ŠtěpánCZE12921. Novoborský ŠK
34Vašínek Martin392200CZE1284Beskydská šachová škola z.s.
35Dunda AndrejCZE1280Klub šachistů Štětí
36Mošovský JakubCZE1253Sokol Buštěhrad
37Steinbauer SebastiánCZE1242Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
38Novotný Dominik390089CZE1230ŠACHklub Tábor
39Mojdl KryštofCZE1200TJ Jawa Brodce
40Habenicht MartinCZE11871. Novoborský ŠK
41Gnojek Jan392006CZE1148Beskydská šachová škola z.s.
42Blahut Vladislav391948CZE1142Beskydská šachová škola z.s.
43Pažout MartinCZE1111TJ Desko Liberec
44Kůsa Jakub395595CZE1108Karlovarský šachklub Tietz
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, tiráž