Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Letní Praha 2015 - A 2. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace14.08.2015 15:23:08, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14
FMKociscak JiriFCZE24620Sachovy Klub Hm Ostrava7,042,054,06
21
GMVorobiov Evgeny E.FRUS257507,040,051,55
37
IMJirka JiriFCZE24120Tj Bohemians Praha7,039,050,06
415
IMStokke KjetilFNOR23510Bergens Schakklub7,038,049,05
52
GMTeske HenrikFGER24750Sc Remagen6,543,054,05
617
GMYagupov IgorFRUS234806,537,548,55
713
IMKulhanek TomasFCZE23530Sk Zikuda Turnov6,535,546,05
831
Chkhaidze NikolozFGEO222506,535,045,05
911
FMNilsen Joachim BirgerFNOR23620Bergens Schakklub6,040,551,54
1016
FMVichnar DavidFCZE23500Tj Sokol Vysehrad6,040,051,05
113
GMNeuman PetrFCZE24640Sk Rapid Pardubice6,039,551,04
1214
Keymer VincentU16FGER23520Sk-Gau-Algesheim6,039,050,05
1324
FMShevchenko KirillU16FUKR226506,039,049,04
1425
Bednar MarcelFCZE22640Sk Joly Lysa Nad Labem6,037,547,56
1519
FMMueller FabianFGER23190Svg Salzgitter6,037,547,54
1621
FMPulpan JakubFCZE23090Sk 2222 Polabiny6,035,045,04
1720
FMSchmitz ThorstenFGER23110Sc Garching 19806,033,042,54
185
IMKourousis EpaminondasFCZE24210Sk Mahrla Praha5,541,552,04
1910
IMVyskocil NeklanFCZE23760Duras Bvk Brno5,539,550,54
2018
Nguyen PiotrFPOL23210Gostmat Gostynin5,538,047,53
219
IMStudnicka TomasFCZE23830Tatran Litovel5,537,547,54
2234
WIMZhou GuijuewFCHN220705,536,046,54
236
Vogel RovenU16FGER24200Usv Tu Dresden5,536,046,05
2438
Dowgird FilipFPOL21930Muks Mdk Srodmiescie Wroclaw5,535,546,54
2532
Soural JanFCZE22150Tj Pankrac Praha5,535,545,04
2639
Chekletsov IlyaU16FRUS219105,535,545,03
2740
Merkesvik SondreU16FNOR21850Bergens Schakklub5,535,044,05
2812
IMSergienko SergeyFRUS235905,534,545,03
2926
IMPrandstetter EduardS60FCZE22430Rapid Pardubice5,533,542,53
3037
Rous DanielFCZE22010Sk Dopravni podnik Praha5,532,541,05
3136
Martinsen Stig KFNOR22050Bergens Schakklub5,532,042,04
3229
FMFurman BorisS60FRUS222705,532,040,52
3330
Postupa PavelFCZE22260Grop Praha5,531,541,54
3427
FMSchleich MarkusFGER22380Sc Garching 19805,528,036,05
358
IMSuran JanFCZE24060Sk Joly Lysa Nad Labem5,039,049,54
3646
WGMHund BarbarawFSUI21520Sk Freiburg-Zahringen 18875,036,045,03
3784
Rau NikitaFGER19410Hagener Sv5,035,544,05
3859
Olson HamishFSCO20730Bon Accord5,034,544,54
3933
Vanek LadislavFCZE22140Tatran Litovel5,033,043,04
4041
WIMWang XiaohuiwFCHN218105,033,042,03
4142
Ilandzis SpyridonFGRE21780Ostria Salonica5,032,041,55
4228
FMBartos JanFCZE22310Unichess5,032,041,52
4362
Melkevik JohannesFNOR20460Sevland5,031,542,04
4435
WIMGevorgyan IrinawFUZB220605,031,040,53
4522
FMIstona MartinFSVK23060Sk Sabinov5,029,538,04
4623
IMChudinovskikh Alexander MFRUS227505,029,538,03
4780
Novak VaclavFCZE19590Bohemia Podebrady5,028,035,54
4847
WFMZhylkaidarova SholpanwFKAZ214504,536,546,53
4945
IMVolodin ViktorFRUS215804,536,546,03
5058
Ammon TobiasFGER208304,536,546,02
5144
FMRamondino RenzoFITA216804,534,043,04
5248
WFMBogumil TatianawFRUS213904,533,542,54
5354
Svidinsky DmitryFRUS20890Chigorin4,533,042,03
5452
Krivanek VladimirFCZE21050Ddm Praha 64,532,541,52
5582
Kopecek IvanS60FCZE19520Moravska Slavia Brno4,532,539,53
5672
Boehning KilianU16FGER20060Hagener Sv4,532,042,03
5795
Chekletsov EgorU16FRUS191204,532,041,02
5870
Lacina FilipFCZE20170Sk Sokol Vysehrad4,532,039,54
5999
Tichy PetrFCZE18990Sk Spartak Celakovice4,531,039,03
6043
Yakimenko Alexander A.S60FRUS217304,531,038,04
6192
Haase PavelU16FCZE19170Sk PORG Praha4,530,539,03
6267
Zacek PetrFCZE20230So TP Nova Kladno4,530,038,53
6351
Mondrzycki BartlomiejFPOL210704,530,038,02
6461
Grichkevitch GillesS60FFRA206104,529,538,04
6591
FMBaasansuren ErdeneU16FMGL192304,529,537,04
6669
Krupicka JosefFCZE20200Sk Praha - Smichov4,527,536,02
6749
Chmel KristianFCZE21190Sokol Praha Kobylisy4,526,034,02
6876
Radionov TimurU16FRUS199104,036,546,53
6957
Oszczanowski WitoldFPOL20840MUKS MPK Srodmiescie Wroclaw4,036,043,52
7055
Fogel PierreFBEL20860Landen4,035,044,03
7186
Bonacic JaschaFGER19350Hagener Sv4,033,543,02
7268
Krasiewicz RobertFPOL20210Uks Tsz Zieloni Zielonka4,032,041,52
7398
Rieping HeinerFGER19060Hagener SV4,032,041,02
7456
Plasil PetrFCZE20850Sokol Praha-Kobylisy4,032,040,51
75102
Vrecion JiriU16FCZE18390Sk Revnice4,031,040,03
7653
Turner RadekFCZE21020Sk Line4,030,539,52
7771
Jurcisin ImrichFSVK20110Sk Kosice4,030,537,54
78116
Stanek OndrejU16FCZE16370Tj Bohemians Praha4,030,037,01
7966
Schoenwaelder BerndFGER20250Sc Bauernwalze4,029,538,52
8094
Abdulkarim AliFUAE191204,029,536,02
8174
Zemlicka VitFCZE19970Sokol Praha - Kobylisy4,029,038,52
8273
Bassetti DaniloFITA200404,028,037,04
8360
Mitrandzas AthanasiosFGRE20700A.C. Kifisia4,028,037,02
8475
Kucera TomasFCZE19950Grop Praha4,027,535,02
85105
Smid RadekFCZE18240Sk Caissa Nova Role4,027,534,53
8697
Pribylova SofieU16wFCZE19080Sk Porg Praha4,026,533,53
8765
Benes PetrFCZE20300Sk Holdia Praha4,025,034,53
8863
Weiss SegevFISR20410Petach Tikvah3,533,541,52
8950
Ananchenko IgorS60FRUS211403,531,539,03
9089
Weishaeutel MoritzU16FGER19260Sv Empor Erfurt3,531,039,52
9190
Kubik JaroslavS60FCZE19240Sokol Kobylisy3,530,539,51
9278
Hund SarahwFSUI19850Sk Freiburg-Zahringen 18873,527,034,53
9381
Nedoma MarekFCZE19570Tj Auto Skoda Mlada Boleslav3,527,034,52
94101
Brcak MarekFCZE18660Sachovy Spolek Bechyne3,526,534,02
9579
Drahorad DanielFCZE19690Bohemians Praha3,526,534,01
96106
Keen CosimaU16wFENG18210Sussex3,525,032,52
97110
Pribyl ViktorU16FCZE17670Sk Porg Praha3,522,528,53
9883
Sielicki TomaszFPOL195203,031,040,02
9996
Beinke LukasFGER19100Hagener Sv3,029,537,02
10085
Polak JiriFCZE19380Sk Medvedi Zvole3,029,036,52
101117
Guggenheim Hans*GER010003,028,036,01
102104
Pottier SimeonFFRA18260Echiquier Surgerien3,027,035,52
103112
Duivenvoorden BenFNED17490Vas Amsterdam3,024,530,52
104103
Horyna JosefS60FCZE18370Tj Sokol Vrsovice3,024,031,52
10587
Bin-Suhayl IeysaaU16FITA193403,023,029,52
100
Stojkovic AndrejaS60FCRO18720Libehrad Libcice Nad Vltavou3,023,029,52
10777
Greeuw SietskewFNED19890Vas Amsterdam2,529,538,02
10893
Walid AnwarFUAE191602,528,537,02
10988
Lubbe AlexanderFGER19310Hagener Sv2,528,535,52
11064
Matejov AntonFSVK20340Sk Neslusa2,030,038,51
111115
Rericha MiroslavFCZE16540Sokol Kobylisy2,024,030,01
112111
Trochta VojtechFCZE17560Grop Praha2,020,527,01
113113
Zak JiriS60FCZE16810Sk Mosad Ceska Kamenice2,020,526,51
114114
Stankova ZuzanawFCZE16630Tj Bohemians Praha2,020,026,01
115109
Plicka PetrFCZE18040Sk Libehrad Libcice Nad Vltavou1,524,030,51
116108
Brooke JohnS60FENG18090Rose Forgrove1,522,029,01
117107
Schubert RalfFGER18150Sv Crailsheim1,026,033,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, tiráž