Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

CUPA ZIUA MARINEI ROMANE - U16, MANGALIA, 14.08.2015

Ultima actualizare14.08.2015 21:58:32, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 12)

Lista de start

Nr. NumeleFide IDFEDELOCIVsexTipClub/Oras
1
Gheng Christian24660345GER16790Germania
2
Gheng Dominik12906778GER16710U13Germania
3
Buga Andru-Mihai1226657ROU16600U13Cs Muncitorul Resita
4
Panainte Andreea-Bianca1225561ROU16420wCss Palatul Copiilor Constanta
5
David Cristian1234161ROU16380Acs Axiopolis Cernavoda
6
Ghenea Razvan-Marian1246577ROU16030U13Cs Noua Generatie Mangalia
7
Mitu Andrei-Stefan1245880ROU15820U13Cs Noua Generatie Mangalia
8
Botocan Cristian-Alexandru1235869ROU15650Acs De Sah Apa Nova Bucuresti
9
Menlibai Deniz-Edvin1248618ROU15200U11Css Palatul Copiilor Constanta
10
Susman Danir1246739ROU14370U11Cs Noua Generatie Mangalia
11
Vasilescu Rares-Cristian1244515ROU13930U11Cs Vointa Buzau
12
Moise Sabin-Gabriel1256408ROU13570U09Cs Noua Generatie Mangalia
13
Pascu Bianca-Andreea1244612ROU13200wU13Cs Noua Generatie Mangalia
14
Broatec Razvan-Iustin1246640ROU12920U11Cs Noua Generatie Mangalia
15
Raftopol Mihalis1246720ROU12780U11Cs Noua Generatie Mangalia
16
Dinca Radu1252690ROU11570U09Cs Noua Generatie Mangalia
17
Rusu Andreas1245910ROU11230Cs Noua Generatie Mangalia
18
Abseleam Berkan1246631ROU01232U09Cs Noua Generatie Mangalia
19
Mihalcea Maria-Mirabela1246585ROU01165wU13Css Palatul Copiilor Constanta
20
IIIAtanasiu Francisc-Teodor1253387ROU01154U09Cs "asociatia Axiopolis Sport
21
Tradnik Rudolf-TimoteiROU01128U11Csm Jiul Petrosani
22
Costea Catalin1249797ROU01082U09Acs Elisabeta Polihroniade Buc
23
Dinca AlexandruROU01082U07Cs Noua Generatie Mangalia
24
Prisacaru MateiROU01070U07Cs Noua Generatie Mangalia
25
Stanoiev Victor-StefanROU01060U07Css Palatul Copiilor Constanta
26
IVTeodoru Radu-Daniel1257315ROU01044U09Css Palatul Copiilor Constanta
27
Zabava Calin-Emanuel1249878ROU01039U09Acs Elisabeta Polihroniade Buc
28
Dima Sebastian-StefanROU01034U09Cs Noua Generatie Mangalia
29
Emin Elis-Maria1256394ROU01033wU09Cs Noua Generatie Mangalia
30
Borea Octavian-Gabriel1255096ROU01024U09Cs Noua Generatie Mangalia
31
Bobu Stefan-Valentin1255088ROU01013U13Acs Axiopolis Cernavoda
32
Puisor Andrada-Maria1259253ROU01012wU11Acs Axiopolis Cernavoda
33
Isai Mario1252720ROU01007U11Cs Agigea Constanta
34
Tapu Rares-Gabriel1257269ROU01004U13Acs Genius Galati
35
Celea Andreea-Alina1257714ROU01001wU09Cs "asociatia Axiopolis Sport
36
Rata Stefan-Bogdan1256424ROU01001U11Cs Noua Generatie Mangalia