Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 12:00:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
CZECH OPEN 2015 "STEN.CZ OPEN" - turnaj M Open Championship of the Czech Republic of Fischerandom chess
Poslední aktualizace23.07.2015 18:35:20, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
GM
MOVSESIAN Sergei
310204
ARM
2724
Cizinci
2
GM
PETR Martin
318299
CZE
2559
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3
GM
LALIC Bogdan
409081
CRO
2548
4
GM
CHERNYSHOV Konstantin
4117328
RUS
2502
5
IM
ZWARDON Vojtech
325511
CZE
2467
Beskydska Sachova Skola Z.S.
6
IM
SIMACEK Pavel
307165
CZE
2437
Sachovy Klub Zikuda Turnov - O
7
IM
DOLEZAL Radoslav
304735
CZE
2428
Tj Praha-Pankrac
8
GM
BLATNY Pavel
300047
CZE
2421
Sk Duras Bvk
9
IM
BITENSKY Igor
2804085
ISR
2395
10
IM
BIOLEK Richard Jr.
319996
CZE
2386
Tz Trinec
11
FM
VRANA Jan
322369
CZE
2362
1. Novoborsky Sk
12
WGM
KOCHETKOVA Julia
4139690
SVK
2325
Cizinci
13
FM
ADAMEK Jiri
315702
CZE
2311
Sk Slavoj Poruba
14
FM
KORINEK Ondrej
319856
CZE
2298
Tj Slavia Hradec Kralove
15
CM
PECHAC Jergus
14926970
SVK
2294
Cizinci
16
WIM
HAVLIKOVA Kristyna
309672
CZE
2278
Unichess
17
BAUMA Jiri
306649
CZE
2250
Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
18
FM
BEREZOVICS Alexander
4113357
RUS
2226
19
ZIDEK Vaclav
322644
CZE
2214
Slezan Opava
20
VESELY Libor
321206
CZE
2211
Sk Slavoj Poruba
21
YAKIMENKO Alexander A.
24141917
RUS
2204
Cizinci
22
FM
VOKOUN Jan
301647
CZE
2157
Tj Praha-Pankrac
23
GUNGL Theo
24695653
GER
2131
24
REZNICEK Marcel
304131
CZE
2110
Sktp Hrabyne
25
PARAL Stanislav
319201
CZE
2086
Orel Orechov
26
MINDL Josef
310549
CZE
2008
Sokol Tabor
27
OPRAVIL Karel
305189
CZE
1985
Sk 1921 Zabreh
28
SLAVIK Jan
326615
CZE
1935
Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem
29
KALOUSEK Zdenek
331341
CZE
1921
Sachovy Klub Viktoria Zizkov
30
PULPAN Matej
345016
CZE
1871
2222 Sk Polabiny
31
EICHLER Bretislav
359238
CZE
1824
Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
32
TATARINTSEV Egor
34126519
RUS
1801
33
HUBENY Pavel
340995
CZE
1788
Makkabi Boskovice
34
WESENER Lorenz
12909157
GER
1782
35
HAUPT Jaromir
316075
CZE
1769
36
BROUSEK Jan
324957
CZE
1680
Sk Kdyne
37
POKORNY Radek
373320
CZE
1453
Sk Decin
38
POVEDA Michael
385441
CZE
1366
Sk Decin
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž