Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2015 KONTAX OPEN G3 - Open rapid tournament with rating for rapid ELO FIDE

Poslední aktualizace24.07.2015 17:40:09, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
130
CHINGUUN SumiyaFMGL1410Tsagaan Bers8,540,049,58
221
CACH OndrejFCZE15372222 Sk Polabiny7,042,054,56
346
MIRATSKY PetrNCZE1731Tj Spartak Pelhrimov7,041,054,57
42
VINOKUR LeonidFRUS16717,037,548,57
538
HAMAD EssamFUAE1361Sharjah Chess Club7,035,545,06
648
LAJSEK TomasNCZE1663Tj Sparta Kutna Hora6,542,554,55
727
CHLEWINSKI ArturFPOL1487Lublin Chess Club6,538,047,56
813
VOREL BohuslavFCZE16232222 Sk Polabiny6,537,047,56
912
LEVINSKY LadislavFCZE1623Ddm Sokol Nymburk6,536,047,06
1010
HERCIK PetrFCZE1631Sokol Mlada Boleslav6,532,543,06
1118
MIKULENKA TomasFCZE1575Sk Rapid Pardubice, O.S.6,039,549,55
123
JOUZA PetrFCZE1670Sokol Lazne Bohdanec6,039,048,56
135
SMIRNOV DmitriiFRUS16566,038,050,56
1459
STOCEK MartinNCZE12102222 Sk Polabiny6,035,545,55
157
MASLANKA PiotrFPOL1647Mdk Dany Chojnow6,033,542,54
1639
ABDULRAHMAN MOHAMMAD Al TaherFUAE1354Sharjah Chess Club6,032,540,55
1747
KRUTA JaroslavNCZE1696Tj Neratovice5,544,557,55
1817
FAJA VilemFCZE1576Sachovy Klub Lokomotiva Brno,5,540,550,55
1916
SPREER LutzFGER1618Tsv Penig5,536,548,55
2035
FIALA MichalFCZE13835,536,545,55
214
SHILNIKOV AntonFRUS16595,535,546,55
2224
ROKOS FilipFCZE1506Sk Ortex Hradec Kralove, Z.S.5,535,546,54
2358
FALTYNEK DavidNCZE1212Sokol Hradec Kralove5,535,544,55
2414
BURDOV PetrFRUS16215,534,545,05
2515
RADIONOV DeniFRUS16195,530,538,55
2631
IGUMNOV IgorFRUS14095,525,532,05
2742
BURMISTROV MikhailFRUS1223Moskva Perovo5,037,046,54
288
KVAPIL PavelFCZE16402222 Sk Polabiny5,036,048,54
2934
FIALA JanFCZE1386Sk Rapid Pardubice, O.S.5,035,045,53
3023
KOLOMY RobertFCZE1513Sk Rapid Pardubice, O.S.5,035,044,03
3125
TATARINTSEV MikhailFRUS15055,034,544,55
3219
KOZYAKOV AndreyFRUS15685,034,544,53
3326
NESPUREK JanFCZE14962222 Sk Polabiny5,034,044,54
346
KREJCI JanFCZE16512222 Sk Polabiny5,033,544,05
351
ZAROVSKI MihailFEST16755,033,543,05
3629
OMAR MOHAMMAD Al TaherFUAE1455Sharjah Chess Club5,033,543,04
3749
NOVOTNY TomasNCZE1586Tj Spartak Pelhrimov5,032,541,55
3843
LOFALDLI SofieFRUS1194Vassiliostrovsky5,032,041,05
3954
ZIDEK JanNCZE1259Tj Sokol Zajecice5,031,039,03
4050
SVEC JiriNCZE1562Sk Karbo Benatky Nad Jizerou5,030,038,04
4128
GOLOVKO AntonFRUS14674,536,547,04
4232
SVETINSKY VladimirFCZE1405Sokol Cerveny Kostelec4,536,044,54
4375
FUCHS Walter*GER1000Sga Schachgessellschaft Augsburg4,535,548,04
4422
MOSALLAM MohammadFUAE1523Sharjah Chess Club4,534,545,04
4551
MARTYNIUK VladislavNCZE1504Makkabi Boskovice4,533,541,03
4633
GORIACHEV MaksimFRUS13974,532,541,52
479
ALWAELI BasilFIRQ1635Ss Manhem4,530,038,03
4879
KAGAN Mikhail*RUS10004,529,037,04
4941
ROUS DominikFCZE1276Sk Porg Praha4,528,537,03
5045
HORACKOVA IsabelaFCZE1134Sk Bohemia Pardubice O.S.4,527,536,04
5111
PANFILOV SergeiFEST16254,525,532,54
5271
DRONCHENKO Anastasiya*RUS10004,524,031,54
5357
RET Adam JosefNCZE12212222 Sk Polabiny4,035,045,03
5437
SAIF AhmedFUAE1370Sharjah Chess Club4,033,543,03
5536
RASHID ShaeriFUAE1383Sharjah Chess Club4,032,042,04
5620
FAJOVA AliceFCZE1549Sk Bohemia Pardubice O.S.4,030,039,04
5755
STEKL FilipNCZE1250Sk Rapid Pardubice, O.S.4,030,038,53
5887
STUKOV Svyatoslav*RUS10004,030,037,54
5953
ZPEVAKOVA KaterinaNCZE1300Spartak Uhersky Brod4,030,037,04
6065
JUCHELKA MarekNCZE10882222 Sk Polabiny4,028,536,53
6178
GULMEDOVS Murats Geoklens*LAT10004,028,036,53
6256
PILNA JitkaNCZE12412222 Sk Polabiny4,028,035,53
6373
FEDOTOV Daniil*RUS10004,027,534,04
6467
AFANASEV Egor*RUS10004,025,535,04
6582
KRUTA Jaromir*CZE1000Tj Neratovice4,024,530,53
6666
HRUBAN OliverNCZE10742222 Sk Polabiny4,023,531,54
6769
BLYUSS Oleg*UKR10003,535,544,53
6870
BONACCORSI Daniel*RUS10003,532,041,03
6960
REHAK JanNCZE11223,531,039,03
7052
BEM TomasNCZE1377So Kunvaldska A.S. Kunvald3,530,038,53
7188
SVOBODA David*CZE10003,528,036,53
7240
MARTAN MarekFCZE1344Tj Neratovice3,528,036,03
7361
SULCOVA TerezaNCZE11182222 Sk Polabiny3,526,033,03
7489
TRASAKOVA Adela*CZE10002222 Sk Polabiny3,522,529,02
7581
KREJCI Milan*CZE1000Sk Rapid Pardubice, O.S.3,522,029,53
7662
BEM TadeasNCZE1116So Kunvaldska A.S. Kunvald3,032,541,03
7791
ZOBAL Lukas*CZE10003,030,542,02
7883
LAUBE Jannis*GER1000Kjs Potsdam3,025,033,03
7985
SEDOV Leonid*RUS10003,024,032,03
8063
NESPUREK JakubNCZE1100Sachovy Spolek Zelezne Hory3,021,528,53
8164
OBERMAJEROVA GabrielaNCZE1090So Kunvaldska A.S. Kunvald3,021,527,53
8290
VOLKOVA Faina*RUS1000Hanty-Mans. Ao Ugra2,532,041,02
8368
BIEDLA Vojtech*CZE1000So Kunvaldska A.S. Kunvald2,528,536,52
8480
KORIASHKINA Kateryna*UKR10002,527,535,52
8544
LISKA KrystofFCZE11442222 Sk Polabiny2,527,534,52
8686
SERBOUTI Youness*CZE1000Sk Rapid Pardubice2,523,529,51
8774
FISHBEIN Erika*RUS10002,026,534,52
8876
GRABS Peter*GER1000Kjs Potsdam2,025,531,52
8977
GRABS-JUN. Peter*GER1000Kjs Potsdam2,022,028,51
9084
PISOVA Adriana*CZE1000Sk Rapid Pardubice2,020,527,51
9172
ELFIMOVA Elizaveta*RUS10001,021,029,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, tiráž