Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2015 "KONICA MINOLTA OPEN" E - Open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament

Poslední aktualizace02.08.2015 01:04:13, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  28. SK KLADNO (MCR) (Rtg prům.:2159, PH 1: 9 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFideIDSkup.1234567BodyPartieRtg prům.
1Cap Adam2224344915F1100½02,562188
2Kotyk Vaclav2147384232F1½01½½14,571939
3Wasserbauer Radek2084335444F½10½103,062034
4Vondra Zbynek2182318523F1½1½½½4,061965
5Misicko Jan2071315818F½½½1,532138

Info o hráči

Cap Adam 2224 CZE Rp:2131
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
1498Mares Jan19633,0s 11
2144Stursa Jan20692,5w 11
3212FMCerveny Martin23945,0s 01
4167Vanka Miloslav21824,5w 01
617IMDolezal Radoslav24054,0w ½1
7102Chekletsov Ilya21135,0s 01
Kotyk Vaclav 2147 CZE Rp:2041
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
1500Kamenik David18482,5w 12
2145Jarrah Kamal20643,5s ½2
3213FMNovotny Michal23493,5w 02
4168Vevera Radek20164,0s 12
539Braeuer Felix10004,0s ½1
618FMSvoboda Svatopluk23543,0s ½2
7103Chekletsov Egor19422,0w 12
Wasserbauer Radek 2084 CZE Rp:2034
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
1501Kylar Pavel17982,0s ½3
2146Kopecky Jiri19592,5w 13
3214Hrabusa Matej23085,0s 03
4169Marsalek Lubos19342,0w ½3
540Porschberg Thomas19801,5w 12
619Soural Jan22253,5w 03
Vondra Zbynek 2182 CZE Rp:2090
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
1502Kapoun Vit17843,5w 14
2147Palas Ales19203,5s ½4
4170Framberk Jan20495,0s 14
541Schiefner Ray20294,0s ½3
620Klecker Tadeas22064,0s ½4
7104Tatarintsev Egor18013,5s ½3
Misicko Jan 2071 CZE Rp:2138
KoloSt.č.JménoRtgBodyVýsl.Šach.
3215FMSabol Marian23124,5w ½4
542Jeute Peter19664,5w ½4
7105Chernyshova Natalia21375,5w ½4

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2015/07/16 Hodina 17:00
Šach.72
  SK USTI NAD ORLICI (MCR)
ELOFED-18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED½ :3½
18.1
Mares, Jan
1963CZE-
Cap, Adam
2224CZE0 - 1
18.2
Kamenik, David
1848CZE-
Kotyk, Vaclav
2147CZE0 - 1
18.3
Kylar, Pavel
1798CZE-
Wasserbauer, Radek
2084CZE½ - ½
18.4
Kapoun, Vit
1784CZE-
Vondra, Zbynek
2182CZE0 - 1
2. Kolo Datum kola 2015/07/17 Hodina 10:00
Šach.18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED-51
  SK KRALUPY NAD VLTAVOU (MCR)
ELOFED3 : 1
18.1
Cap, Adam
2224CZE-
Stursa, Jan
2069CZE1 - 0
18.2
Kotyk, Vaclav
2147CZE-
Jarrah, Kamal
2064CZE½ - ½
18.3
Wasserbauer, Radek
2084CZE-
Kopecky, Jiri
1959CZE1 - 0
18.4
Vondra, Zbynek
2182CZE-
Palas, Ales
1920CZE½ - ½
3. Kolo Datum kola 2015/07/17 Hodina 16:00
Šach.5
  2222 SK POLABINY A (MCR)
ELOFED-18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED3½: ½
4.1FM
Cerveny, Martin
2394CZE-
Cap, Adam
2224CZE1 - 0
4.2FM
Novotny, Michal
2349CZE-
Kotyk, Vaclav
2147CZE1 - 0
4.3
Hrabusa, Matej
2308SVK-
Wasserbauer, Radek
2084CZE1 - 0
4.4FM
Sabol, Marian
2312CZE-
Misicko, Jan
2071CZE½ - ½
4. Kolo Datum kola 2015/07/18 Hodina 10:00
Šach.18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED-41
  CAISSA UHOLICKY A (MCR)
ELOFED2½:1½
13.1
Cap, Adam
2224CZE-
Vanka, Miloslav
2182CZE0 - 1
13.2
Kotyk, Vaclav
2147CZE-
Vevera, Radek
2016CZE1 - 0
13.3
Wasserbauer, Radek
2084CZE-
Marsalek, Lubos
1934CZE½ - ½
13.4
Vondra, Zbynek
2182CZE-
Framberk, Jan
2049CZE1 - 0
5. Kolo Datum kola 2015/07/18 Hodina 16:00
Šach.96
  REAKTOR BANNEWITZKA
ELOFED-18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED1½:2½
13.1
Braeuer, Felix
1000GER-
Kotyk, Vaclav
2147CZE½ - ½
13.2
Porschberg, Thomas
1980GER-
Wasserbauer, Radek
2084CZE0 - 1
13.3
Schiefner, Ray
2029GER-
Vondra, Zbynek
2182CZE½ - ½
13.4
Jeute, Peter
1966GER-
Misicko, Jan
2071CZE½ - ½
6. Kolo Datum kola 2015/07/19 Hodina 08:00
Šach.18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED-9
  TJ PANKRAC (MCR)
ELOFED1½:2½
6.1
Cap, Adam
2224CZE-IM
Dolezal, Radoslav
2405CZE½ - ½
6.2
Kotyk, Vaclav
2147CZE-FM
Svoboda, Svatopluk
2354CZE½ - ½
6.3
Wasserbauer, Radek
2084CZE-
Soural, Jan
2225CZE0 - 1
6.4
Vondra, Zbynek
2182CZE-
Klecker, Tadeas
2206CZE½ - ½
7. Kolo Datum kola 2015/07/19 Hodina 14:00
Šach.54
  HOBBITY
ELOFED-18
  SK KLADNO (MCR)
ELOFED2 : 2
12.1
Chekletsov, Ilya
2113RUS-
Cap, Adam
2224CZE1 - 0
12.2
Chekletsov, Egor
1942RUS-
Kotyk, Vaclav
2147CZE0 - 1
12.3
Tatarintsev, Egor
1801RUS-
Vondra, Zbynek
2182CZE½ - ½
12.4
Chernyshova, Natalia
2137RUS-
Misicko, Jan
2071CZE½ - ½