Advertisement

Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

25th European Youth Chess Championship 2015 U18 - Open

Zadnja izmjena30.09.2015 19:22:12, Creator/Last Upload: mr. sulejman islamovic

Pregled igrača za SLO

SLO
SNoImeRtgIFED123456789Bod.Mj.RpKrtg+/-Skupina
40Urbanc Peter2100SLO1010½01014,52423174097,60open U18
48Skuhala Luka2028SLO01½0011003,55021544047,60open U16
54Znidaric Anze2001SLO0½01010013,5522022404,80open U16
19Brinovec David2235SLO0110½10½15,040197240-104,80open U14
47Stevanic David2011SLO00½½½11115,524189440-41,60open U14
59Pridigar Lovro1919SLO0101001014,056191440-11,60open U14
66Meglic Jaka1826SLO0110100½14,54420564095,20open U14
88Maric Vild Fabijan1487SLO½0½0010013,08016274037,60open U14
30Brilej Jaka1979SLO01110½½004,070172540-106,40open U12
32Subelj Jan1964SLO011½11½117,0321434086,40open U12
56Marn Jan1810SLO0100½01½14,076157640-92,80open U12
71Malkoc Tilen1704SLO01001½1½04,06917534014,80open U12
97Dajcman Aleksander1446SLO000½½1½½03,096145840-3,60open U12
99Meglic Enej1401SLO0001½00102,5101141640-4,40open U12
101Trplan Filip1368SLO0½001½1003,09315274057,20open U12
63Paternoster Janez1382SLO0010100½02,593114940-48,80open U10
72Malkoc Patrik1253SLO½½01½01003,57315074093,60open U10
74Zlatanovic Marcus1207SLO0010001½½3,087113740-13,20open U10
76Vaupot Luka1114SLO½010010013,57513924095,60open U10
86Knavs Peter0SLO00½1000012,591122700,00open U10
20Gregoric Andraz1267SLO10010½11½5,0300400,00open U08
43Kosem Anton0SLO0001000102,06764100,00open U08
44Kovac Mak0SLO001½010103,552000,00open U08
67Zidar Jernej0SLO100½½10003,057000,00open U08
8WFMVidic Teja2096SLO11½0½011½5,51121334018,80girls U18
11Janzelj Lara2066SLO110101½015,51021284029,60girls U18
36Franca Veronika1909SLO011½0½1105,01620614071,20girls U18
13Hrescak Ivana2022SLO11100½1½½5,5112023406,00girls U16
16Rozman Monika1991SLO1101100105,018198040-2,40girls U16
25Nemec Hana1918SLO101010½104,5241928408,00girls U16
51Vidmar Klara1581SLO100½½01½14,53717274061,60girls U14
58Kojek Zala1531SLO0001½½½½½3,558146840-21,20girls U14
37Jereb Lana1580SLO01½00½1½½4,045155240-11,20girls U12
42Mazzini Katarina1514SLO01½1001½15,02416504055,20girls U12
47Mihelic Vesna1285SLO01111000½4,53414864074,00girls U10
50Hvala Arja Ela1240SLO01001001½3,557111140-21,60girls U10
52Lukac Alina1202SLO0011½01014,53514424085,20girls U10
61Cepin Ela0SLO0001011014,051118600,00girls U10
64Ferenc Tinka0SLO0000011013,06550600,00girls U10
15Brinovec Lucy1046SLO100000½102,5460400,00girls U08
34Lukac Ema0SLO00110½1003,53655400,00girls U08
35Micic Nikolina0SLO001000½001,54938000,00girls U08

Rezultati posljednjeg kola za SLO

KoloBo.Br. ImeFEDRtgPts. RezultatPts. ImeFEDRtg Br.
91840
Urbanc PeterSLO2100 1 - 0 Filipets EgorBLR2279
28
92337
Schwab LukasAUT2155 1 - 0 Skuhala LukaSLO2028
48
93062
Saravanja MatijaCRO1795 0 - 1 Znidaric AnzeSLO2001
54
91747
Stevanic DavidSLO2011 1 - 0 Hallman ValoFIN2013
46
92243
Garbowski JakubPOL20494 0 - 14 Brinovec DavidSLO2235
19
92836
Maksimovic BojanBIH2085 0 - 1 Meglic JakaSLO1826
66
93459
Pridigar LovroSLO19193 1 - 03 Kizatbay AbylNOR1770
72
94588
Maric Vild FabijanSLO14872 1 slobodan 
9432
Subelj JanSLO19646 1 - 06 Remizov YaroslavRUS2088
20
92660
Poziomkowski SzymonPOL17834 1 - 04 Brilej JakaSLO1979
30
93171
Malkoc TilenSLO17044 0 - 14 Misiuk ErnestLTU1812
54
941101
Trplan FilipSLO13683 0 - 13 Marn JanSLO1810
56
94297
Dajcman AleksanderSLO14463 0 - 13 Kevlishvili NikaGEO1730
66
94768
Colonetti FabioITA1712 1 - 0 Meglic EnejSLO1401
99
93572
Malkoc PatrikSLO1253 0 - 13 Yudin MikhailRUS1479
54
94263
Paternoster JanezSLO1382 0 - 1 Vaupot LukaSLO1114
76
94493
Spada DarioITA0 ½ - ½ Zlatanovic MarcusSLO1207
74
94891
Rukavina DavidCRO0 0 - 1 Knavs PeterSLO0
86
91320
Gregoric AndrazSLO1267 ½ - ½ Milanovic MarkoSRB0
48
92344
Kovac MakSLO0 0 - 1 Miron IuriiMDA0
49
92952
Popovskyi OleksiiUKR03 1 - 03 Zidar JernejSLO0
67
93238
Guri AdrianALB02 1 - 02 Kosem AntonSLO0
43
942
WIMStyazhkina AnnaRUS2318 ½ - ½5 WFMVidic TejaSLO2096
8
9636
Franca VeronikaSLO19095 0 - 15 Chekmareva LiyaRUS2062
12
9926
Dadello AleksandraPOL1978 0 - 1 Janzelj LaraSLO2066
11
961
WIMTsolakidou StavroulaGRE22795 1 - 05 Rozman MonikaSLO1991
16
9813
Hrescak IvanaSLO20225 ½ - ½5 Stsepkina KatsiarynaBLR1912
26
91025
Nemec HanaSLO1918 0 - 1 Milovanova MariaRUS2024
12
92551
Vidmar KlaraSLO1581 1 - 0 Juretic LejlaITA1666
42
92967
Rakic TijanaMNE0 ½ - ½3 Kojek ZalaSLO1531
58
91842
Mazzini KatarinaSLO15144 1 - 04 Fairuzova ZulfiiyaRUS1658
22
92337
Jereb LanaSLO1580 ½ - ½ Skigelstrand Live JorgensenNOR0
65
92247
Mihelic VesnaSLO12854 ½ - ½4 Jedrzejko MartynaPOL1380
36
92452
Lukac AlinaSLO1202 1 - 0 Meharunkar Pari PrasadITA1374
38
92824
Jovanovic AnjaSRB14943 ½ - ½3 Hvala Arja ElaSLO1240
50
93161
Cepin ElaSLO03 1 - 0 Griksaite IevaLTU1257
49
93564
Ferenc TinkaSLO02 1 - 02 Djeno MartaCRO0
63
91634
Lukac EmaSLO0 0 - 1 Vavrinkova MarieCZE1330
8
92136
Motuzaite EmileLTU0 1 - 0 Brinovec LucySLO1046
15
92422
Faybish DanaBEL02 1 - 0 Micic NikolinaSLO0
35

Podaci o igračima za SLO

KoloSNoImeRtgIFEDBod.Rez.wew-weKrtg+/-
Urbanc Peter 2100 SLO Rp:2317 Bod. 4,5
113FMChristiansen Johan-Sebastian2391NOR4,5w 10,150,854034,00
215FMLivaic Leon2379CRO5,0s 00,16-0,1640-6,40
329Nikolov Rumen2275BUL4,5w 10,270,734029,20
410FMReshef Omer2410ISR5,0s 00,14-0,1440-5,60
521FMSirosh Ilja2323EST5,0w ½0,220,284011,20
619FMJuhasz Armin2328HUN4,5s 00,21-0,2140-8,40
735Lagunow Raphael2164GER3,5w 10,410,594023,60
823Tomici Stefan2308ROU5,0s 00,23-0,2340-9,20
928Filipets Egor2279BLR3,5w 10,270,734029,20
Skuhala Luka 2028 SLO Rp:2154 Bod. 3,5
115Grela Kacper2312POL5,5s 00,16-0,1640-6,40
21IMDeac Bogdan-Daniel2455ROU5,5w 10,080,924036,80
319FMTica Sven2300CRO4,0s ½0,170,334013,20
421FMHavelka Josef2268CZE4,5w 00,20-0,2040-8,00
58Janik Igor2387POL5,5w 00,10-0,1040-4,00
660Lukic Lazar1903MNE3,5s 10,670,334013,20
736Den Hartog Marijn2158NED3,5s 10,320,684027,20
833Tokranovs Dmitrijs2191LAT5,5w 00,28-0,2840-11,20
937Schwab Lukas2155AUT4,5s 00,33-0,3340-13,20
Znidaric Anze 2001 SLO Rp:2022 Bod. 3,5
121FMHavelka Josef2268CZE4,5s 00,18-0,1840-7,20
237Schwab Lukas2155AUT4,5w ½0,290,21408,40
351Kutsanyan Andranik2007UKR4,5s 00,49-0,4940-19,60
465Kanizaj Benjamin1627CRO2,5w 10,900,10404,00
515Grela Kacper2312POL5,5s 00,14-0,1440-5,60
613FMJacobsen Mikkel Manosri2354DEN3,0s 10,110,894035,60
743Licheli Luka2103GEO4,5w 00,36-0,3640-14,40
819FMTica Sven2300CRO4,0w 00,15-0,1540-6,00
962Saravanja Matija1795CRO2,5s 10,760,24409,60
Brinovec David 2235 SLO Rp:1972 Bod. 5,0
163Akdogan Alperen1868TUR6,5s 00,90-0,9040-36,00
271Ghersinich Enrico1779CRO3,0w 10,920,08403,20
367Cotic Borna1814CRO4,0s 10,920,08403,20
436Maksimovic Bojan2085BIH3,5w 00,70-0,7040-28,00
551Coiffait Pierre-Basile1980FRA3,5s ½0,81-0,3140-12,40
657Thybo Thomas Sondergaard1928DEN3,5w 10,860,14405,60
755Anthopoulos Hristos1942GRE5,0s 00,85-0,8540-34,00
873Veleshnja Zino1743ALB5,5w ½0,92-0,4240-16,80
943Garbowski Jakub2049POL4,0s 10,740,264010,40
Stevanic David 2011 SLO Rp:1894 Bod. 5,5
13Lobanov Sergei2394RUS7,5w 00,09-0,0940-3,60
272Kizatbay Abyl1770NOR3,0s 00,80-0,8040-32,00
388Maric Vild Fabijan1487SLO3,0w ½0,92-0,4240-16,80
475Van Malder Dries1723BEL3,5s ½0,84-0,3440-13,60
580Saravanan Karthik1657ENG2,5w ½0,89-0,3940-15,60
682Bugar Peter1602SVK2,5s 10,920,08403,20
767Cotic Borna1814CRO4,0w 10,750,254010,00
874Decruyenaere Robbert1736BEL4,5s 10,830,17406,80
946Hallman Valo2013FIN4,5w 10,500,504020,00
Pridigar Lovro 1919 SLO Rp:1914 Bod. 4,0
115Kosakowski Jakub2270POL6,0w 00,11-0,1140-4,40
278Kolp Theo1664BEL3,5s 10,810,19407,60
37FMLomasov Semen2357RUS5,0w 00,08-0,0840-3,20
488Maric Vild Fabijan1487SLO3,0s 10,920,08403,20
535Bronstein Or2098ISR4,5w 00,27-0,2740-10,80
69Ivic Velimir2326SRB5,0s 00,08-0,0840-3,20
789Kalezic Bojan0MNE2,5w 1
841Kistrup Nicolai2051DEN4,0s 00,32-0,3240-12,80
972Kizatbay Abyl1770NOR3,0w 10,700,304012,00
Meglic Jaka 1826 SLO Rp:2056 Bod. 4,5
122Schoppen Casper2220NED6,0s 00,08-0,0840-3,20
285Danchevski Gorast1516MKD3,0w 10,860,14405,60
332Morgunov Daniel2109AUT4,0s 10,160,844033,60
418Gumularz Szymon2239POL6,5w 00,08-0,0840-3,20
540Georgakopoulos Nikolaos K.2060GRE3,5s 10,210,794031,60
612Miesbauer Jan2297CZE5,0w 00,08-0,0840-3,20
738Ibrahimli Murad2076AZE5,0s 00,19-0,1940-7,60
849Vaitkevicius Paulius1989LTU4,0w ½0,280,22408,80
936Maksimovic Bojan2085BIH3,5s 10,180,824032,80
Maric Vild Fabijan 1487 SLO Rp:1627 Bod. 3,0
144Raykov Stefan2022BUL5,0s ½0,080,424016,80
224Bohus Adam2186HUN5,5w 00,08-0,0840-3,20
347Stevanic David2011SLO5,5s ½0,080,424016,80
459Pridigar Lovro1919SLO4,0w 00,08-0,0840-3,20
568Kobal Sasa1810ITA3,5s 00,13-0,1340-5,20
679Kolar Mihael1661CRO3,5w 10,270,734029,20
765Klingher Dominic1829ENG3,5s 00,12-0,1240-4,80
877Boudry William1709BEL3,5w 00,22-0,2240-8,80
9-slobodan- --- 1
Brilej Jaka 1979 SLO Rp:1725 Bod. 4,0
185Aalto Patrik1574FIN3,5s 00,92-0,9240-36,80
281Mickus Benas1591LTU3,5w 10,910,09403,60
363Nilsen Tobias Lang1744NOR5,0s 10,790,21408,40
493Papunidi Matvey1490BLR4,5w 10,920,08403,20
515Galperin Platon2117UKR5,0s 00,31-0,3140-12,40
649Mammadov Sadig1871AZE5,0w ½0,65-0,1540-6,00
757Hegedus Dominik1802HUN5,0s ½0,73-0,2340-9,20
851Gulbeyaz Emir1845TUR5,0w 00,68-0,6840-27,20
960Poziomkowski Szymon1783POL5,0s 00,75-0,7540-30,00
Subelj Jan 1964 SLO Rp:2143 Bod. 7,0
187Stremavicius Pijus1569LTU3,5s 00,92-0,9240-36,80
283Olsen William1584NOR3,0w 10,910,09403,60
367Asadzade Idris1725GER4,0s 10,800,20408,00
41FMSahidi Samir2292SVK6,0w ½0,130,374014,80
557Hegedus Dominik1802HUN5,0s 10,710,294011,60
65Bjerre Jonas2193DEN5,5w 10,210,794031,60
715Galperin Platon2117UKR5,0s ½0,300,20408,00
837FMKacharava Nikolozi1939GEO5,5w 10,530,474018,80
920Remizov Yaroslav2088RUS6,0w 10,330,674026,80
Marn Jan 1810 SLO Rp:1576 Bod. 4,0
11FMSahidi Samir2292SVK6,0s 00,08-0,0840-3,20
295Troselj Ivan1459CRO3,5w 10,890,11404,40
315Galperin Platon2117UKR5,0s 00,14-0,1440-5,60
469Zhanazarov Iskander1708RUS3,5w 00,64-0,6440-25,60
592Mazuran Gabrijel1514CRO4,5s ½0,85-0,3540-14,00
698Marchesich Giovanni1438ITA3,5w 00,90-0,9040-36,00
7104Drempetic Mario0CRO2,0s 1
897Dajcman Aleksander1446SLO3,0w ½0,90-0,4040-16,00
9101Trplan Filip1368SLO3,0s 10,920,08403,20
Malkoc Tilen 1704 SLO Rp:1753 Bod. 4,0
116CMGharibyan Mamikon2106ARM6,5w 00,08-0,0840-3,20
2102Aleksic Nemanja D1347BIH2,0s 10,890,11404,40
338Brin Ilya1934RUS4,0w 00,21-0,2140-8,40
460Poziomkowski Szymon1783POL5,0s 00,39-0,3940-15,60
5104Drempetic Mario0CRO2,0w 1
626Bettalli Francesco1998ITA4,5s ½0,150,354014,00
750Juksta Karolis1866LTU4,5w 10,290,714028,40
848Scherbak Yaroslav1877UKR5,0s ½0,270,23409,20
954Misiuk Ernest1812LTU5,0w 00,35-0,3540-14,00
Dajcman Aleksander 1446 SLO Rp:1458 Bod. 3,0
142Dobrikov Marco1914GER5,5w 00,08-0,0840-3,20
260Poziomkowski Szymon1783POL5,0s 00,12-0,1240-4,80
382Bolognese Leonardo1587ITA3,0w 00,31-0,3140-12,40
4102Aleksic Nemanja D1347BIH2,0s ½0,64-0,1440-5,60
5106Risteski Emil0MKD2,5w ½
6108Sanger Jake M0SCO2,5s 1
768Colonetti Fabio1712ITA3,5w ½0,180,324012,80
856Marn Jan1810SLO4,0s ½0,100,404016,00
966Kevlishvili Nika1730GEO4,0w 00,16-0,1640-6,40
Meglic Enej 1401 SLO Rp:1416 Bod. 2,5
144Fischer Daniel1909SUI4,0w 00,08-0,0840-3,20
262Bilych Olexiy1774UKR5,0s 00,10-0,1040-4,00
384Palczert Botond1576HUN3,5w 00,27-0,2740-10,80
4109Tomrlin Luka0CRO2,5s 1
578Juravle Mihnea-Marian1623ROU2,5w ½0,220,284011,20
670Sluchak Kiryl1705BLR4,5s 00,14-0,1440-5,60
752Buonanno Raffaele1832ITA3,0w 00,08-0,0840-3,20
8102Aleksic Nemanja D1347BIH2,0s 10,580,424016,80
968Colonetti Fabio1712ITA3,5s 00,14-0,1440-5,60
Trplan Filip 1368 SLO Rp:1527 Bod. 3,0
146Suvorov Luca1900GER4,5w 00,08-0,0840-3,20
266Kevlishvili Nika1730GEO4,0s ½0,100,404016,00
376Torngren Gustav1661SWE3,5w 00,15-0,1540-6,00
486Haidinger Erik1573CRO4,0s 00,24-0,2440-9,60
596Koch-Muller Oscar1449DEN1,5w 10,390,614024,40
678Juravle Mihnea-Marian1623ROU2,5s ½0,190,314012,40
782Bolognese Leonardo1587ITA3,0w 10,220,784031,20
870Sluchak Kiryl1705BLR4,5s 00,12-0,1240-4,80
956Marn Jan1810SLO4,0w 00,08-0,0840-3,20
Paternoster Janez 1382 SLO Rp:1149 Bod. 2,5
115CMPaduano Claudio1866ITA5,0w 00,08-0,0840-3,20
296Yusupoff Yoav0ISR3,0s 0
380Cajner Lukas0CRO3,5w 1
494Van Cleef Matteo0NED4,0s 0
582Dunaev Artem0RUS3,0w 1
616Grachev Alexey1853RUS5,5s 00,08-0,0840-3,20
797Zvezdakoski Matej0MKD4,5w 0
874Zlatanovic Marcus1207SLO3,0s ½0,73-0,2340-9,20
976Vaupot Luka1114SLO3,5w 00,83-0,8340-33,20
Malkoc Patrik 1253 SLO Rp:1507 Bod. 3,5
124Kozsik Bende Barnabas1736HUN4,0s ½0,080,424016,80
212Kirillov Dmitry1893RUS5,0w ½0,080,424016,80
335Zaiarski Stepan1636MDA6,0s 00,09-0,0940-3,60
451Putar Leon1553CRO3,0w 10,150,854034,00
543Silich Yahor1591BLR5,5w ½0,120,384015,20
637Siniauski Artsiom1626BLR5,5s 00,10-0,1040-4,00

Pokaži čitavu listu