Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 23:26:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Torneig de Ràpides - Diada d'Escacs i Lleure a Tornabous
Darrera actualització06.07.2015 16:57:42, Creador/Darrera càrrega: Teresa Ballcels Soriguera
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
GM
Oms Pallisé Josep
2514
4
½ - ½
4
FM
Oussama Lahchaichi Adel
2370
4
2
3
FM
Coll Ortega Jordi
2377
4
1 - 0
4
CM
Campos Olaya Israel
2319
5
3
17
Solé Pijuan Ferran
2103
3
0 - 1
3½
FM
Ramon Solans Albert
2420
2
4
27
Torrelles Hornos Robert
1999
3
0 - 1
3
Ramoneda Rumí Aitor
2280
6
5
7
Llavall Sans Daniel
2259
3
1 - 0
3
Ferrer Font Jordi
2044
24
6
23
Fortuny Profitós Jordi
2047
3
0 - 1
3
Verdes Nadal Ramon
2216
8
7
29
Díaz Lara Raul
1985
3
1 - 0
3
Cardona Alcaide Robert
2179
10
8
32
Virgili Sanromà Josep Maria
1957
3
1 - 0
3
Gensana Berzunces Joan
2094
18
9
19
Solé González Edgar
2085
3
0 - 1
3
Cosialls Baz Daniel
2011
26
10
31
Muntó Aubets Josep
1961
2½
0 - 1
3
Garreta Crespo Blas
1939
35
11
34
Carulla Aldesa Xavier
1952
2½
0 - 1
2½
Solé Pera Jordi
2108
16
12
9
Ribera Pané Jaume
2190
2
1 - 0
2
Casas Torres Pau
1933
36
13
11
Monfà Solé Ramon
2178
2
1 - 0
2
Subarroca Blanch Francesc
1911
37
14
40
Ruiz Garcia Lluís
1880
2
0 - 1
2
Piqué Safont Joan Manel
2142
12
15
13
Arnó Bendicho Arnau
2131
2
½ - ½
2
Villa Cardenas Jordi
1892
39
16
42
Ripoll Gálvez Guerau
1866
2
0 - 1
2
Monfà Escolà Ramon
2130
14
17
15
Cano Sevila Ivan
2121
2
½ - ½
2
Hidalgo Gracia Andres
1872
41
18
21
Balcells Soriguera Marc
2074
2
0 - 1
2
Aubach Soteres Santi
1826
45
19
25
Turuguet López Josep Lluís
2022
2
0 - 1
2
Jiménez Herrera Carlos
1632
56
20
43
Flotats Ardiaca Sergi
1861
2
0 - 1
2
Nieto Badia Pau
1992
28
21
44
Monfà Escolà Joel
1844
2
0 - 1
2
Herreros Angrill Santi
1967
30
22
20
Farré Regada Julià
2075
1½
1 - 0
2
Martínez Arce Sílvia
1599
62
23
38
Fontanet Paris Joan
1910
1
1 - 0
1½
Bonet Verdú Marcel
1956
33
24
46
Alferez Valls Ramon
1814
1
0 - 1
1
Serra Casas Jaume
1640
55
25
57
Vila Ardiaca Albert
1630
1
0 - 1
1
Garreta Nieto Maria
1727
49
26
58
Balcells Soriguera Lídia
1605
1
0 - 1
1
Salvador Sánchez Ricardo
1726
50
27
59
Elices Serra Artur
1599
1
1 - 0
1
Pastó Bota Àlex
1712
52
28
61
Foix Martínez Josep
1599
1
0 - 1
1
Majoral Josa Ramon
1676
53
29
54
Vilaró Gordillo David
1676
1
0 - 1
1
Villaró Cos Jordi
1599
65
30
48
Escalé Balcells Josep
1741
0
0 - 1
0
Riart Giribet Arià
1714
51
31
22
Sanuy Moncasi Albert
2051
0
0
Sense emparellar
32
47
Hoyo Sequi Julian
1786
0
0
Sense emparellar
33
60
Farré Florenci
1599
1
0
Sense emparellar
34
63
Ros Farré Amadeu
1599
1
0
Sense emparellar
35
64
Sopon Andrei
1599
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió